Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 20:26, 17 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
TAR napisał(a)


u Gosi pytalam o to drzewko nie Ambrowiec, to buk? jaki? cudny i piekny ksztaltem.

drzwi piekne, tez ostatnio kupuje dodatki w podobnym odcieniu.
ja tez sie wzielam za remonty, mialam tylko zmienic tapete w sypialni a zrobiony zostal remont kabiny prysznicowej z kuciem posadzki, zamontowany zostal zamiast odplywu liniowego 3 cm kamienny grafitowy brodzik (jestem zachwycona) a w sypialni robie bardzo ekstrawagancka tapete, do niej morsko granatowe sciany i przykleic chce lamele drewniane 3d na 2 scianach cos ala ekran akustyczny, bardzo mi sie na wizualizacjach to podoba a optycznie mi pomniejszy sypialnie, bedzie przytulniej
a potem biore sie za odnowienie stolu dla mamy, ma takie brzydactwo swarzedzkie w kolorze zdziczalego pomaranczu, chce zeszlifowac i potraktowac jakas bejca/farba lub olejowoskiem. stol jest z litego drewna jestem ciekawa co za drzewo jest pod warstwą tej oblesnej politury i wtedy dobiore kolor, stol bedzie jak nowy, szkoda go wywalac bo jest w calkiem dobrym stanie
tak, to buk. Uwielbiam go.
Ja kupiłam zielony koc, biało-czarny "aztecki" dywan do salonu i teraz odnowiłam drzwi. Jeszcze chcę kupić do komody taki mosiężny uchwyt w kształcie ważki. Chodzi za mną normalnie. I kanapy skórzane muszę odnowić, siedziska. Czeka mnie też malowanie salonu bo od kominka jest koszmarnie brudno po 10 latach. Skończył się ogród to teraz powolutku, krok za krokiem dom dopieszczam. Chyba dopiero teraz do niektórych zmian dojrzałam. Wiem jaki styl lubię. I lubię takie drobne "smaczki". A rzeczy nie lubię wyrzucać. Tak samo roślin. Jak coś można przerobić, odnowić to przynajmniej próbuję. Lub sprzedaję/oddaję w zależności od stanu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:29, 17 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
antracyt napisał(a)
Dwa dni nerwów, a jaki ładny efekt
Bardzo lubię kolorowe drzwi. U siebie zastanawiałam się nad granatem i butelkową zielenią właśnie. Granat wygrał
Też nad granatem myślałam ale ostatnio ta butelkowa zieleń za mną chodzi w różnych elementach, nawet w płaszczu Kwestia myślę dodatków jakie mamy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:32, 17 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
tulucy napisał(a)
Pięknie ci te drzwi wyszły kolor też super... W suie szkoda, że u mnie wszystko w antracyt poszło, drzwi też. Teraz będziemy je odnawiać chyba, ale pewnie kolor zostanie. Ale może mi się uda m przekonać do ciemnej czerwieni
Lucy, wszystko przed tobą. ja nie wykluczam, że za jakiś czas jak farba straci kolor to znowu je odnowię i wtedy może w szarości albo w baskijskiej czerwieni A w ogóle to marzą mi się drzwi takie dwuskrzydłowe, z okienkami po bokach, takie "amerykańskie", czarne i drewniane ale to nie do tej chałupy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 20:32, 17 lis 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8293
Iwonka, przepiękny kolor i efekt końcowy super
Bardzo Ciebie podziwiam za pracowitość i pomysłowość
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 20:37, 17 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Helen napisał(a)
Iwonka, przepiękny kolor i efekt końcowy super
Bardzo Ciebie podziwiam za pracowitość i pomysłowość

wiesz, jak coś nie ręką to nogą trzeba ruszyć. Ja po prostu nie przyjmuję jednej właściwej i "słusznej" drogi. Ale przez to mój eM ma ze mną przechlapane. Bo on z tych co to stagnację i utarte ścieżki wolą.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
TAR 21:11, 17 lis 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7292
no pewnie, ze buk, co jak co ale buka psim swedem wywesze, jedne z ulubienszych
____________________
Ogrod nad bajorkiem
inka74 21:23, 17 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Tu w całości. Jeszcze uczę się go formować bo to ubiegłoroczny nabytek. Mam na niego świetny widok z okna z salonu
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
tulucy 22:32, 17 lis 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja bym chciała takie z bocznym jednym przeszkleniem... Ale gdzie tam.. nawet technicznie niewykonalne. Trzebaby ganek przestawiać...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 22:58, 17 lis 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15017
Lucy, marzenia...

A tymczasem jak się nie ma co się marzy to się zmienia to co się ma. Moje zielone drzwi dostały nowiutki wianek
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Ania111 23:20, 17 lis 2020


Dołączył: 03 wrz 2019
Posty: 4633
inka74 napisał(a)
Lucy, marzenia...

A tymczasem jak się nie ma co się marzy to się zmienia to co się ma. Moje zielone drzwi dostały nowiutki wianek


Iwonka


Zdolnisia jesteś
____________________
Ania Spelnione marzenie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies