Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Wzgórze chaosu 22:22, 10 lis 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)

Pięknie

I ja coraz mniej marudzę Po zgrzycie różu z żółtym pozostało wspomnienie
I coraz szersze kadry chce mi się pokazywać
Sezon 2017 u Hanusi 22:21, 10 lis 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7847
Do góry
Dziękuję, Zbyszku, porcję kwękania mam już za sobą. I chyba z wirusem muszę się dogadać, żeby mnie szybciej opuścił. W zasadzie stan jaki jest teraz nie jest zły. Oby tylko pozwolił mi zasypiać o właściwej porze.

Jestem prawie w całkowitej izolacji. Nie wychodzę, nie przemieszczam się nawet po mieszkaniu. Tylko tyle ile muszę. Pokój z oknem i balkonem. Nie jest źle.

Wzgórze chaosu 22:14, 10 lis 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
galgAsia napisał(a)
Iwonka, piękną jesień pokazujesz
A zestaw klon-dereń-hortensja to sama poezja

Poezja krótki ale intensywny w wyrazie przekaz, który w niedzielę przybrał brązową tonację. Teraz miłorząb gra w żółte
Ogród w dolinie 22:05, 10 lis 2020


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 8856
Do góry
Buk posadzony mniej więcej tutaj jak na tym zdjęciu, ok 5 m od brzozy, lepiej by wyglądał jeszcze 1 m w stronę brzozy, bo lepiej by zasłaniał plac zabaw ale chyba by było za blisko...
Ogrodowisko- ogrody pokazowe Nasza Anglia 21:44, 10 lis 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 10949
Do góry
Gardenarium napisał(a)
Ciemne zdjęcia wyszły




Dzięki Danusiu, widać bardzo dobrze te obrzeża. I bolce wbite w ziemię też.


Przeobrażenie ugoru niesamowite. I pasję do ogrodnictwa widać.
Bez tego nie byłoby takiego efektu.
Zdrówka dla Was.
Ptasi gaj 21:42, 10 lis 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15252
Do góry
Nowa12 napisał(a)
Elu, pię tykna jesień u Ciebie. To kolumnowe, kolorowe drzewko to ambrowiec?




Tak Aga bardzo mi się myli z tulipanowcem. Coś mam takiego, że nie wiem który jest który muszę pomyśleć zawsze. Tak jak mijbeM ciągle myli selera z porem.
Po lewej amprowiec po prawej tulipanowiec

Wzgórze chaosu 21:26, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Iwonka napisał(a)
Okolice wjazdu i garażu wolnostojącego. Nadal to królestwo hortensji Już nie różowych, ale ślicznie brązowych.

Pięknie
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:43, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Nawet znakowana była




Wzgórze chaosu 20:41, 10 lis 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
anpi napisał(a)
Iwonko masz cudnie, klony, hortensje i cała reszta w pięknych barwach jesieni! Właśnie jesienią żałuję, że mam tak mało drzew i krzewów, które się pięknie przebarwiają, ale ogródek za mały na te wszystkie chciejstwa i brak mocy przerobowych, ledwo ogarniam te liścory które mam.
Ale skuszona Twoimi, kupiłam molinie Variegata i złocą mi się namiastki tych wachlarzyków( bo sadziłam podzielone) Pozdrawiam cieplutko!

Klony ładnie się fotografują. Tego rodzynka jeszcze nie pokazywałam


A po tym tyle sprzątania


Ale ja lubię zabawę z liśćmi, tak jak plewienie czy kanciki. Szczęśliwie to lekkie roboty, które mnie relaksują.
Męczy przerabianie rabat, chwilami chciałabym mieć to już za sobą

Każdy ogród jest na miarę możliwości właściciela, a to czego nie mamy możemy w innych ogródkach pooglądać
U ciebie piękne róże, cudne zakątki. A feria jesiennych barw to raptem 3-4 tygodnie.

Ja mam molinię Heidebraut, ale Variegatę widziałam w tym roku w szkółce i postaram się znaleźć jej miejsce. Ma śliczne liście nawet przed tym jak jeszcze nie kwitnie. Swoje trzy z frontu podzieliłam na trzy kolejne i poszły na rabatę przy ławeczce. To cieszy


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:29, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Hotel dla owadów zamieszkany



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:26, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
w miscancie ML kolejne


bażanty przylatują nocować

Wzgórze chaosu 20:26, 10 lis 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5832
Do góry
MartaCho napisał(a)
Puk, puk, przepraszam, czy ja do podkrakowskiego Ogrodu Botanicznego to dobrze trafiłam?
Przepiękna jesień u Ciebie, Iwonko! Fajne nieznane mi dotąd ujęcia z przejścia zacienionego, przecudne kloniki, wszystko wygląda tak bujnie i zdrowo!


Ależ miło takie słowa usłyszeć
Po macoszemu traktuję wiele zakątków w ogrodzie, przeraża mnie ilość kwalifikująca się do poprawki. Ale są takie dni, że spacer po ogrodzie sprawia przyjemność. Jesień zaciera wiele niedociągnięć. Nawet niesprzątnięte liście są takie ładne.


W tym zakątku marzy mi się dopieszczenie Ma potencjał i jest tam przytulnie o co trudno w dużym ogrodzie.
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:22, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Na orzechu jedno gniazdko się pokazało


na mirabelce drugie

po lewej
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:19, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
Dzięcioł przylatuje znowu



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:13, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry
maki myślą, że lato jeszcze


Emuś rynny sprzątnął z liści

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:09, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry


wawrzynek myśli, że zima

Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:05, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry

a na rabatach


Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:02, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 20:00, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry



Ranczo Szmaragdowa Dolina II 19:58, 10 lis 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89823
Do góry



Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies