Zieleń, drewno i antracyt
11:35, 05 cze 2025
Zrobiłam poburzowy obchód i o dziwo wszystko wygląda dobrze. Piwonie lekko się pokłóciły, a bordowa straciła płatki, ale i tak była już na końcówce kwitnienia.
Powoli nadchodzi ten moment -znowu będę Was zdjęciami zamęczać
Najbardziej bałam się o Duchesse de Montebello,
ale na szczęście podpora utrzymała ją w formie niepotarganej.
Mme Boll, Festiva Maxima i maki które lubię najbardziej
Powoli nadchodzi ten moment -znowu będę Was zdjęciami zamęczać
Najbardziej bałam się o Duchesse de Montebello,
ale na szczęście podpora utrzymała ją w formie niepotarganej.
Mme Boll, Festiva Maxima i maki które lubię najbardziej