Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały
21:49, 19 maj 2025
Tutaj fotki z września. Miałam jedną sztukę w żeńskiej potem dokupiłam dwie kolejne. Jestem z nich bardzo zadowolona. Nic nie obcinam, nic się nie wysiewa, puchato przyrastają im średnice. Jedynie przy pieleniu jak zaglądałam pod spodnie liście to są przyschnie, ale przykrywają je nowe przyrosty i nic nie widać.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/11416-nowoczesny-dlugi-waski-rozowo-bialy?page=352#post_5
Słabo widać, ale tylko takie aktualne zdjęcie mam.