Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:20, 17 cze 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4636
Do góry


Czy wokół studzienki jest beton?
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 15:15, 17 cze 2020

Dołączył: 14 lip 2019
Posty: 9
Do góry
Potrzebuję pomocy z nasadzeniami wokół studzienki. Szpeci mi strasznie trawnik i chciałabym ją ukryć. Zastanawiałam się nad posadzeniem dookoła irgi, bo ona cały czas zimozielona jest, ale jakoś nie mogę się do niej przekonać. Musi zostać dojście do skrzyni mojego męża. Powoli pracuję nad nim żeby tę skrzynię przenieść, miałabym wtedy miejsce na powiększenie rabaty przy ogrodzeniu
Na razie sprawą najważniejszą jest studzienka. Może jakieś iglaki miniaturki?
Od zeszłego roku szukam inspiracji i roślin w to miejsce ale nie znalazłam nic odpowiedniego.
Wystawa południowa. W trawniku posadzony jest orzech. A po prawej stronie rosną graby, hortensje bukietowe, róże(na razie robią za wypełniacze, do przesadzenia jak tylko hortensje się rozrosną)i trawy.




OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 15:09, 17 cze 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Zaczyna się też u mnie w przedogródku mój macierzankowo- tojeściowy spektakl






OGRÓD MARZEŃ...a może tylko MARZENIE O OGRODZIE..... 15:03, 17 cze 2020


Dołączył: 04 mar 2013
Posty: 14372
Do góry
Pierwszy spośród róż pojawił się Artemis
Jest cudny w tym swoim limonkowo - śmietankowym odcieniu



Przerwa na kawę... 14:59, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 14:56, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 14:53, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Mój ogrodowy pamiętnik 14:52, 17 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 34448
Do góry
Nowa12 napisał(a)


Nie bądź . To jest moja jedyna róża, którą mam w 2 egzemplarzach. Bardzo lubię ten róż z nutą moreli .







Sliczna

Kule piękne. Trawniczek masz bardzo zadbany
Niby ogródek pszczółki Majki 14:50, 17 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Ah no zapomniałabym, wczoraj otrzymałam takie cudeńko od Basi ze ścierniska tera rozkmina, gdzie wsadzę, jak rozdzielę tę kępę
Przerwa na kawę... 14:50, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Tu bok już typowy
Przerwa na kawę... 14:47, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry

Przerwa na kawę... 14:44, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Przerwa na kawę... 14:39, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Teraz "boczne tyły"
Przerwa na kawę... 14:37, 17 cze 2020


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 12340
Do góry
inka74 napisał(a)


No świetne te zmiany
Tak mi się twój klonik podoba

Za mną cały czas chodzi Aureum, odkąd go zobaczyłam na Głębockiej. Był taki jeden, od samego dołu ulistniony. Pięknota niesamowita. Szkoda że ja chwilowo wszystkie wydatki mam wstrzymane.
Życie w wiejskim ogrodzie 14:35, 17 cze 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Do góry
Przemuś no ja wiem że ty wiesz co ja myślę - jak to masz cudnie
ale powiedz co to to jest za roślinka? jakiś penstemon czy cuś?
Gardener27 napisał(a)



[

Przerwa na kawę... 14:35, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 14:34, 17 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Niespodzianka


Reszta w takim stadium, temu co???
Rozpoznawanie roślin balkonowych 14:30, 17 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2020
Posty: 885
Do góry
Cześć dobrzy ludzie, może ktoś wie co to za roślinka?
Przerwa na kawę... 14:30, 17 cze 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15211
Do góry
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies