Ogród bez reguł
16:13, 15 cze 2020
Się napisałam i wszystko skasowałam, buuu...
W skrócie - pergola ma stanąć mniej więcej tam, gdzie stoi na planie. Chodzi tylko o to, by nie podkreślała - albo wręcz nie uwidaczniała tego, co do tej pory było w zasadzie niewidoczne: że ramy ogrodu są lekutko koślawe
.
Jak teraz patrzę na plan, to widzę, że w zasadzie na pergoli kończy się ciąg komunikacyjny w kierunku płotu z paneli... To może nie będzie źle

W skrócie - pergola ma stanąć mniej więcej tam, gdzie stoi na planie. Chodzi tylko o to, by nie podkreślała - albo wręcz nie uwidaczniała tego, co do tej pory było w zasadzie niewidoczne: że ramy ogrodu są lekutko koślawe
Jak teraz patrzę na plan, to widzę, że w zasadzie na pergoli kończy się ciąg komunikacyjny w kierunku płotu z paneli... To może nie będzie źle
