Dębowe zakątki
09:58, 13 cze 2020
U mnie kiedyś nie wiele funki było.dlatego 70 % jest ze szkółek z netu.
ale czasami pomyłki były
Te pospolite tez warto mieć. Obok jakiś rarytasów.
Ja kilka jeszcze nowych zamówiłam w tym tygodniu.I czekam na przesyłke hostową.Maja mi w poniedziałek wysłać. Tutaj zamówiłam https://sprzedajemy.pl/Twoje-Konwersacje/konwersacja/18338982. Ceny bardzo przystępne. O te z drugich grup trzeba pisać i pytać o ceny.
Hosta Earth Angel
Mam jeszcze młodziutkie