Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani

Agania 21:19, 31 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Monia81 napisał(a)
No i Agatko znalazłaś winowajcę... ale ślicznusi jest buziam

Tak przyłapałam małego skubańca
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 21:29, 31 maj 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Magleska napisał(a)
Agatka jakie zakupy kwiatkowe cudne i u Twojej Mamy w ogródku ślicznie -wiadomo już po kim odziedziczyłaś zdolności

jelonek łobuziak -ale słodki jak on do Ciebie wszedł ? przecież masz wszędzie ogrodzone....

widzę ,że bardzo się u Ciebie pozmieniało od czasu ,gdy byłam …..trzeba mi się wprosić do Ciebie

Z mamą razem reorganizowałyśmy jej ogródek teraz jej pomagam odkąd taty już nie ma. Brat nie jest ogrodowy, ale też jej pomaga to ją uszczęślwia

Czasami brama jest otwarta, nie mam zamykania na pilota jeszcze

U mnie tak samo trochę bardziej ogarnięte i drzewa porosły, ale to jeszcze
nie jest to jak widzę całość, cały czas pomału do przodu.

Wrócił mój pan kafelkowy kończy pierwszą łazienkę, jeszcze druga przed nami
na razie remont w domu, ale się zmówimy, bo ja też tęsknię bardzo
Buź
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
iwka 12:32, 01 cze 2020


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Agata, zerknij do wiadomości
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
TAR 12:48, 01 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7567
mama ma przepiekne azalie jelonek cudo, u siebie widze tylko za plotem, niedawno sarna podeszla do ogrodzenia i wkladala nosek miedzy deski, nie bylo pozno, pod wieczor k. 20-tej. do nas zwierzaki podchodza pod ogrodzenie, bo wystawiamy wode w pojemnikach, w nocy słychac rozne odglosy, głownie pewnie jeże ale sa i liski i takie o ktorych nie wiem, ze są. niestety dziki nam wszystkie wybili.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gosialuk 16:37, 01 cze 2020


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5295
Jaka niespodziewana wizyta. Te zwierzaki, mimo szkód jakie wyrządzają w ogrodzie, chwytają za serce.
Zakupy całkiem pokaźne. To chyba na dzień dziecka. Pan kafelkowy działa, to znaczy, że ze zdrowiem lepiej a bałagan remontowy wkrótce zniknie. Pozdrawiam
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Agania 22:06, 01 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
iwka napisał(a)
Agata, zerknij do wiadomości

Ok... już mamy dogadane
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:11, 01 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
TAR napisał(a)
mama ma przepiekne azalie jelonek cudo, u siebie widze tylko za plotem, niedawno sarna podeszla do ogrodzenia i wkladala nosek miedzy deski, nie bylo pozno, pod wieczor k. 20-tej. do nas zwierzaki podchodza pod ogrodzenie, bo wystawiamy wode w pojemnikach, w nocy słychac rozne odglosy, głownie pewnie jeże ale sa i liski i takie o ktorych nie wiem, ze są. niestety dziki nam wszystkie wybili.

Rh moje niespełnione marzenie, podziwiam u mamy
Sarenki czasami wpadają, a nocą czasami wydzierają się u nas pawie wyrywając
nas ze snu
U Was więcej zwierzyny przy lesie, szkoda dzików, tego się nie da wytłymaczyć
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Agania 22:18, 01 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Gosialuk napisał(a)
Jaka niespodziewana wizyta. Te zwierzaki, mimo szkód jakie wyrządzają w ogrodzie, chwytają za serce.
Zakupy całkiem pokaźne. To chyba na dzień dziecka. Pan kafelkowy działa, to znaczy, że ze zdrowiem lepiej a bałagan remontowy wkrótce zniknie. Pozdrawiam

A tam szkody, taki jelonek niech sobie lata
To nasz najdłuższy remont od lat, do końca jeszcze ze 3 tygodnie,
skończona jest pierwsza z łazienek, a druga rozpoczęta

Wykuty jest już otwór pod kabinę i odpływ liniowy, trzeba było wyrwać futrynę z drzwiami, żeby ta kobyła się zmieściła na 3 zdjęciu.

Miała być szafka pod oknem, ale sobie za dużo wyobrażam, no nie zmieści się
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Magda70 22:23, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Ale jak już będzie koniec to będzie miło....
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
kasiek 21:19, 02 cze 2020


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
No Ci nieźle drzwi urombali, ale musiałaś mieć szok w domu po pracy
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies