Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Od domowniczki do ogrodniczki ;-)

eVka 22:16, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Nowa12 napisał(a)
Multikolor to coś dla mnie . Nam też tak szybko trawnik rośnie. Po nawozie i deszczu trzeba by co kilka dni kosić. Zwłaszcza że jak co roku już mi grzyby rosną.

Ja też pokochałam multikolor A pomyśleć, że kiedyś chciałam monotonnie mąż.2 kolory.
To też kosicie trawnik w kółko Fajnie, że nie trZeba podlewać, już nie pamiętam kiedy włączyłam pompę. Czasami tylko trochę z beczek deszczówkę biorę do podlewania nowych bylinek i drzew.
A wiesz, że też miałam mnóstwo grzybów w trawniku a w tym roku zero hmm.
____________________
eVka 22:19, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)

Ewuniu, ponownie zawitałam do Ciebie i co? I pięknie jest! Ta sesleria u Ciebie tak mnie zafascynowała, że muszę jej u siebie w okolicy poszukać i koniecznie mieć!

Dzięki, że zaglądasz, muszę się końcu zabrać za czytanie u Ciebie
Sesleria jesienna jest super, bezobsługowe, mało wody potrzebuje, słonko i tyle. Kupiłam w sklepie internetowym, mogę Ci wysłać namiar. Kupiłam maleństwa ale bardzo szybko urosły.
____________________
Kim 22:22, 01 cze 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1703
Przepięknie u Ciebie
____________________
Bożena https://www.ogrodowisko.pl/watek/9782-akcja-reanimacja-zmiany-w-ogrodzie-czas-zaczac
eVka 22:22, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
SylwiaBe napisał(a)


Takie niby proste zestawienie: trawnik + Red Baron a jaki fajny efekt - podoba mi się trawniczek piękniusi, taki gęściutki


Bo najprostsze zestawienia są najlepsze A tu dodatkowo kontrast kolorystyczny zielen/czerwień. Trawniczek w tym roku dzięki deszczom jest cudny.
____________________
eVka 22:23, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Kim napisał(a)
Przepięknie u Ciebie

Dziękuję Bardzo się cieszę, że się podoba
____________________
oliwka 22:23, 01 cze 2020


Dołączył: 07 lut 2015
Posty: 1965
effka napisał(a)
Lubię jednak żółty/limonkowy w ogrodzie

Kule tawuły Goldflame przemieniły się w obwódkę parę ruchów nożycami i wielka zmiana, lepiej wg mnie jako prostopadłościan niż kule
Jeszcze nie jest idealnie bo muszą się zrosnąć i te małe dorównać do większych



Ewa fajnie, że się zebrałaś do ciecia tych tawułek, super wyglądają teraz tak przyciete w prostopadłosciany taki płotek
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/5302-ogrodek-warzywny-na-balkonie, wątek ogrodowy zamknięty http://www.ogrodowisko.pl/watek/5701-ogrod-oliwkowy
eVka 22:25, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
oliwka napisał(a)


Ewa fajnie, że się zebrałaś do ciecia tych tawułek, super wyglądają teraz tak przyciete w prostopadłosciany taki płotek

Kasia, widziałaś na żywo jakie poczochrane by, wiesz, że je pociełam po tym jak byłaś ostatnio u mnie Natchnęłaś mnie chyba
Dzięki!
____________________
eVka 22:30, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Lucasik



I nowa miejscówka huśtawki, dużo miłej się na niej siedzi niż na tarasie



Aaaa i przedpłocie, muszę jeszcze przy obrzeżach chwasty wyciąć

____________________
eVka 22:37, 01 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
A teraz coś mniej ciekawego, nie ma jak nawożenie kompostem, chwasty, chwasty



Ale i tak warto
____________________
Nowa12 23:02, 01 cze 2020


Dołączył: 05 lis 2016
Posty: 11110
effka napisał(a)

Ja też pokochałam multikolor A pomyśleć, że kiedyś chciałam monotonnie mąż.2 kolory.
To też kosicie trawnik w kółko Fajnie, że nie trZeba podlewać, już nie pamiętam kiedy włączyłam pompę. Czasami tylko trochę z beczek deszczówkę biorę do podlewania nowych bylinek i drzew.
A wiesz, że też miałam mnóstwo grzybów w trawniku a w tym roku zero hmm.


Gdzieś czytałam że trzeba mocznikiem potraktować ale nie próbowałam jeszcze.
____________________
Aga - Górny Śląsk Mój ogrodowy pamiętnik
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies