Super wyglądają te nasadzenia, jest kontynuacja góry, fajnie to wszystko razem gra
Córcia śliczne fotki zrobiła, będziesz miała pomocnicę w dokumentacji.
Zegar po przemalowaniu lepiej pasuje, ten tukus ma trudny odcień. U mnie zatopiłam wśród ziół, prawie wcale go nie widać. Często polewam wodą aby rdzewiał
Ściskam weekendowo
Mam takiego samego nachylka to prawie u mnie też zimuje bez problemu i dosyć długo kwitnie. Mój dopiero coś tam wychodzi z ziemi ale na pewno będzie ładnie kwitł zawsze tak ma.
Piękne hosty. Od ciebie się zaraziłam i też mam już ich sporo.
Iryski syberyjskie to u mnie się rozsiewają i rosną wszędzie jak orliki.
Coś muszę z nimi zrobić bo kępy olbrzymy porosły a w środku puste.
U ciebie ciepłej i lepsze rozkwitu. U nas teraz ogromną ulewa.
Asiu, jestem pod olbrzymim wrażeniem!!! To miejsce zmieniło się niesamowicie od zeszłego roku, możesz wstawić foto dla porównania? Ciekawa jedye
Pięknie Ci wyszła ta rabata, mega klimatyczna. To derenie Kousa?
Buziaki!