Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród z wilkiem zamkn. 07:38, 11 cze 2020


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 5823
Do góry
Magleska napisał(a)


Super wyglądają te nasadzenia, jest kontynuacja góry, fajnie to wszystko razem gra
Córcia śliczne fotki zrobiła, będziesz miała pomocnicę w dokumentacji.
Zegar po przemalowaniu lepiej pasuje, ten tukus ma trudny odcień. U mnie zatopiłam wśród ziół, prawie wcale go nie widać. Często polewam wodą aby rdzewiał
Ściskam weekendowo
Nowa działka, nowy ogród, nowy dom, nowe życie :) 07:21, 11 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Do góry
Dzięki Kasia!
Akurat brzózek chyba nie potrzebuję, ale może komuś się info przyda

Dzień dobry! Miło mieć wolny dzień. I jutro też! Jupi



Rabata z jeżówkami, arcydzięglem i kalafiorami buahaha
Przynajmniej bez chwastów. Chwilowo
Uwieczniam bo wypieliłam
Ranczo Szmaragdowa Dolina II 00:39, 11 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
sylwia_slomczewska napisał(a)





Wszystkim się zachwycam
Sylwio, co to za drzewko z czerwonymi liśćmi na 2 zdjęciu po lewej stronie /w nogach stoi wiaderko/?
Działeczka w dużym mieście 23:43, 10 cze 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Do góry
ale leje! Czyżby jutro byłoby już po moich pięknych piwoniach
Nie zdążyłam im zrobić porządnych fotek!

Dębowe zakątki 23:40, 10 cze 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 15250
Do góry
anabuko1 napisał(a)

Dziękuję.Warzywka rosną.
Ciepełką chcą.Może już tak będzie ??
Funki u mnie sporo .ale o roku przez ileś lat je dokupuje.
Kwiatuszki, kwitnienia różne to ja bardzo lubię.

Byłam na ryneczku po zioła i taki oto nachyłek wpadł mi w oko i w ręce.
Pani, powiedziała ,ze on zimuje.
ale jaka to odmiana nie wie.







Aniu witam

Mam takiego samego nachylka to prawie u mnie też zimuje bez problemu i dosyć długo kwitnie. Mój dopiero coś tam wychodzi z ziemi ale na pewno będzie ładnie kwitł zawsze tak ma.

Piękne hosty. Od ciebie się zaraziłam i też mam już ich sporo.
Iryski syberyjskie to u mnie się rozsiewają i rosną wszędzie jak orliki.
Coś muszę z nimi zrobić bo kępy olbrzymy porosły a w środku puste.

U ciebie ciepłej i lepsze rozkwitu. U nas teraz ogromną ulewa.

Pozdrawiam
Ogród bez reguł 23:32, 10 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
galgAsia napisał(a)
Jednak to jest Marie - Jose




Mmmmmmm Piękny wielki apetyczny pączek mniamm
Ogród w remoncie 23:29, 10 cze 2020


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Do góry
Margerytka40 napisał(a)
Tadaaam


Asiu, jestem pod olbrzymim wrażeniem!!! To miejsce zmieniło się niesamowicie od zeszłego roku, możesz wstawić foto dla porównania? Ciekawa jedye
Pięknie Ci wyszła ta rabata, mega klimatyczna. To derenie Kousa?
Buziaki!
Paeonia - Piwonia 23:28, 10 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Zuza specjalnie dla Ciebie

















Paeonia - Piwonia 23:20, 10 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Eva (wyższa z lewej str z różowym środkiem) i Władysława (niższa z prawej str z żółtymi nasiennikami)







Zieleń, drewno i antracyt 23:17, 10 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
antracyt napisał(a)
Będę Was nią zanudzać



Uwielbiam takie przynudzanie
Dębowe zakątki 23:16, 10 cze 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
anabuko1 napisał(a)

To fajnie.Na drugi rok znajdą się dla ciebie
Ja kilka sobie teraz zamówiłam w necie. Ciekawa jestem jakie przyjdą. Z doświadczenia wiem,że małe.

Hosta August Beaty

Funkia Yellow Polka Dot Bikini

Ice Folies


Cudne te hosty, zwłaszcza Ice Folies i Yellow Polka Dot Bikini
Cwany ten bociek, przylatuje na gotową, wysuszoną trawę
Paeonia - Piwonia 23:07, 10 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6900
Do góry
Madame Mechin (ciemna czerwień)



Piwonia pośrednia (nie pokładała się)




NN



NN brzoskwiniowa

Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies