Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Pachnący różami, malowany bylinami 21:41, 10 cze 2020


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 13025
Do góry
Urszulla napisał(a)
Fajnie idziecie do przodu
Czekamy na ciepło dla tych zapączkowanych


Ula, fajnie to tylko na zdjęciach wygląda. W realu rączki i plecki bolą

Ja też z niecierpliwością czekam na róże, zwłaszcza te nowe. Twoje już cieszą oczy.

Rozwinęły się kolejne iryski










Zieleń, drewno i antracyt 21:38, 10 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Na koniec kilka ujęć z leśnej




Ogród bez reguł 21:37, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
A u mnie w ogródku zaczął kwitnąć żylistek Bardzo mi się podobają takie urocze kwiatuszki



Jak również kielichowiec Venus
Bawarka 21:36, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


Musze poszukac nazwy tego drugiego bzu


I tegoroczna moja nowosc, tez kolumnowa, wiec jako drzewo wogole sie nie liczy
Ogród w Klein Kottorz 21:34, 10 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Róża Bad Birnbach








Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:33, 10 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Haniu ok

Karola fajnie sobie takim kempingiem podrozowac, chociaz ostatnio pogoda do kitu.

Mysle, ze te moje mniej pachna. Ja nie mam problemow z zapachem. Mieso w kazdym badz razie lewcze niz jagniecina z merynosow. Mniej tluste (prawie nie ma tluszczu), troche jak dziczyzna smakuje. No i nie pachnie tak intensywnie.

Po deszczu mgla


jutro ma byc cieplej i mniej deszczu
Wszystkiego po trochu 21:31, 10 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26063
Do góry
mirkaka napisał(a)


i pytanie do Was, kupiłam tę paproć jako Długosz królewski, na razie jest malutki, czy to faktycznie jest Długosz, ma go ktoś? Piszą że musi mieć mokro, kupując nie wiedziałam jakie powinien mieć warunki, u mnie będzie problem z mokrym miejscem w ogrodzie.






Piękna paproć u nas nigdzie nie spotkałam, bo już bym go miała
Ciekawa jestem czy Ci będzie rósł, ale jak rododendrony masz takie piękne, że świat nie widział, to pewnie u mnie by się zmarnował, pokazuj i pisz jak Ci rośnie

Miruś a ja sobie sprawiłam właśnie canona
Bawarka 21:30, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry



Bez bez kwiatow...Jakkolwiek to brzmi



I czary mary, bez z kwiatami


Cudnie pachnie, to kolumnowy. Mam jeszcze jeden ale inna odmiane, ta rosnie w formie drzewa. Nazwy musze poszukac.
Zieleń, drewno i antracyt 21:28, 10 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Maleństwa doniczkowe.

Trzmielina oskrzydlona coś niewyraźnie wygląda. Muszę poczytać co zrobiłam nie tak.

Za to jeżówka blada chyba się zadomowiła. Będzie kwitła

Ogród w Klein Kottorz 21:28, 10 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Róża Rosario








Róża NN

Ogród bez reguł 21:26, 10 cze 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Do góry
Magara napisał(a)
Hmmm... Z pewnych względów postanowiłam dziś milczeć... A przynajmniej postarać się milczeć...

Ciekawe, jak długo dasz radę
Chwasty w trawniku 21:25, 10 cze 2020

Dołączył: 10 cze 2020
Posty: 1
Do góry
Witam, rośnie mi coś takiego na działce i nie wiem co to jest

Bawarka 21:22, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry

Bawarka 21:18, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry


Krok dalej...
Bawarka 21:14, 10 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14770
Do góry
I takie tam...

Zaczal bardzo niesmialo...



Zieleń, drewno i antracyt 21:14, 10 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 13530
Do góry
Miałam się już dzisiaj weekendować, ale jak zobaczyłam korki i ruch na trasie to przełożyłam wyjazd na jutrzejszy poranek. W związku z tym wyskoczyłam na spacer po ogrodzie i przy okazji przytargałam 3 taczki piasku ze żwirem i szczyptą popiołu na lawendową Tak zapobiegawczo, żeby rozruszać ewentualnie zakwasy po wczorajszym kopaniu Czy wawrzyn szlachetny da radę na takim stanowisku jak lawenda? Posadziłam to spontaniczne, tym razem bez czytania.
Szałwia lekarską kwitnie w najlepsze oblegana przez bzyki wszelakie. Zaraz dołączy do niej muszkatołowa. Uwielbiam jej zapach


Ta moja wiejska w tym roku strasznie stonowana się zrobiła, dopiero latem nabierze odrobiny szaleństwa kolorystycznego.

Czarny bez zaczął kwitnienia, ale odwrócił się w taką stronę, że ciężko mu zrobić zdjęcie.

Przy okazji udało mi się przyłapać jedną z dam na doglądaniu miętowej donicy

Mus owocowy w miejskiej dżungli 21:09, 10 cze 2020


Dołączył: 03 sie 2013
Posty: 740
Do góry
Jolu ja sosny mam u sąsiadów.
Potwory rosną po jednej i drugiej stronie tuż przy granicy.
Ta przy naszym garażu, na którym jest ten taras wchodzi nam z gałęziami na podjazd I taras.
Gałęziom na tarasie urywam przyrosty i ładnie się zagęszczają. Piękna jest, ale to gigant i sypie igłami robiąc bałagan.
Zrobiłam zdjęcia, ale już ciemno i jest tuż po burzy to nie wiem czy zobaczysz moje wyjaśnienia








Ogród bez reguł 21:07, 10 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3807
Do góry
Magara napisał(a)
Hmmm... Z pewnych względów postanowiłam dziś milczeć... A przynajmniej postarać się milczeć...


Czy myśmy się umawiały w tej sprawie?
Bo na skutek tego ciągłego pisania przez dziewczyny o różach i ja dostałam dzisiaj przesyłkę.
Ogród w Klein Kottorz 21:07, 10 cze 2020


Dołączył: 12 sie 2015
Posty: 4770
Do góry
Róże


Róża Purple Rain





Śliczna NN na pniu





Róża Angela



Róża Bukavu

Ogrodowy powrót do dzieciństwa. 21:04, 10 cze 2020


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17627
Do góry
Mam problem... chyba za bardzo postarałam się z przygotowywaniem gleby na skarpie bo sesleria szaleje.



Rozpanoszyła się tak, że pożarła rozplenice LadyU.




Chciałabym zabrać stąd rozplenicę i na jej miejsce, czyli w linii Grabów posadzić jakiej kwiaty. Chciałabym aby były białe, delikatne ( nie taki wielki kwiat jak u hortek), aby kwitły jak najdłużej, najlepiej sztywne, niepokładające się i muszą mieć min. 80 cm. Mogłyby być tez dwa gatunki Jedyne co znam to Jeżówki...


Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies