Katalpa - Catalpa
17:35, 28 maj 2020
Dzień dobry. Chciałbym się skonsultować z Wami, bo macie na pewno większą wiedzę niż ja a propos katalpy - czy zdjęcia obciętych gałęzi mojej katalpy ukazują werticiliozę? Mam obawy, ponieważ w jednym z klonów palmowych rosnących na działce to nieszczęsne grzybisko się pojawiło. Klon jest piękny, ale choroba daje o sobie znać i trzeba go trwałe usunąć. Mam obawy także co do katalpy. Poniżej zamieszczam zdjęcia.
[img size=640x480][/img]
[img size=640x480][/img]
Witam powracam dalej z problemem trawnika.
(


