Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:54, 27 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry




Znowu na wsi 22:53, 27 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Joku napisał(a)


Tak wygląda jodła po przymrozkach. Mam nadzieję że obie dadzą radę. Innych szkód nie zauważyłam.



U mnie tak wyglądają przyrosty na cisie, tym co go formuję na ptaka.
Ogród bez reguł 22:53, 27 maj 2020


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 13742
Do góry
Johanka77 napisał(a)


Nie ma…??? Ja mam cały ogród w skrzypie! Patrz!




To moja Grabowa


O jacie dużo tego skrzypu, a myślałam że u mnie go dużo, on chyba lubi kwaśną glebę ale mogę się mylić ale na pocieszenie dodam że tam gdzie nie mam skrzypu mam podgranicznik
Dębowe zakątki 22:52, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
iwona_d napisał(a)
Aniu przepiękne masz te hosty. Ja ostatnio trochę o nich czytam i oglądam różne odmiany i zaczynam jeszcze bardziej doceniać te piękne rośliny.

Iwonko dziękuję .Jeszcze trochę i sama zobaczysz.
Ale sporo nawet dziś poprzesadzam, bo w ustawieniach mi nie pasowały.To teraz trochę odchorują.
Ja bardzo lubię te hosty.

Orliki też są
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:50, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A dziś odkryłam, jak pięknie moje hakonki czuprynki zapuściły

System automatycznego nawadniania 22:50, 27 maj 2020

Dołączył: 24 maj 2020
Posty: 8
Do góry
Cześć. Ja tak z innej beczki. Czy można wkleić na forum projekt z programu Irrigarden , czy najpierw należy skonwertować plik na img lub jpg ?
Jeżówkowe-Love 22:50, 27 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Ostrogowiec pomalutku się rozkręca

Ten też się szykuje
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:49, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:49, 27 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Jeżówkowe-Love 22:48, 27 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Do góry
Royalty ..już ją uwielbiam
Dębowe zakątki 22:47, 27 maj 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 24696
Do góry
Ania111 napisał(a)



Aniu ,
Hosty cudne
U Ciebie mają jak w raju
Widok nieziemski

Dziękuję Aniu
Perukowiec podolski



Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:46, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:43, 27 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
Kilka fotek z tego tygodnia.





Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:42, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
A teraz trochę fotek.
Światło wczoraj było dobre, więc czas na spam czosnkowy

Migawki z ogródka 22:41, 27 maj 2020


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Do góry
tulucy napisał(a)


Masz tu bluszcz na ziemi?
Nie pochłonął tej drobniutkiej roślinki?
Tzn. że bluszcze jest bezpieczny dla reszty?
Ogród Pierwszy (nie)Wielki - projekt 22:39, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 22:38, 27 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
Kubusia napisał(a)


Witam serdecznie i proszę o radę,
potrzebuję stworzyć nowoczesną a nawet minimalistyczną rabatę- osłonę wzdłuż płotu 20 m (strona południowo-zachodnia) i uzyskać tam przyjemny widok, który będę podziwiać z okien tarasowych jadalni. Okna tarasowe są naprzeciw dwóch pierwszych przęseł płotu w paski, jak kończy się betonowy mur.

Ponieważ ten pas działki pod rabatę jest wąski, między płotem a tarasem jest do 2m dlatego zależy mi na maksymalnie wąskiej rabacie.

Myślałam o trawach, ale to nie będzie osłona całoroczna. Może jakieś iglaki plus trawy?

Osobiście uwielbiam wszelkie trawy, cisy, sosny, berberysy, brzozy... no właśnie, a dom jest w klimacie minimalizmu, więc muszę się pilnować, żeby nie zgubić po drodze prostoty, na której bardzo mi zależy.

Pomóżcie proszę.




Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 22:35, 27 maj 2020


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77377
Do góry
joanna136 napisał(a)


Znalazłam w internecie dwie inspiracje jak mogłabym zagospodarować ten kawałek i proszę Was o rady, co o tym myślicie?








Moim zdaniem groch z kapustą czyli masakra, za dużo tego wszystkiego, każda roślina inna. Właśnie to jest przykład jak nie należy projektować rabaty.
Wyraziłam swoje zdanie.
W kamiennym kręgu od początku 22:32, 27 maj 2020


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16767
Do góry
Kasya napisał(a)

No wow
Jestem pełna podziwu ....
Wzór niedościgniony
Taka segregacja i porzadek !
Brawo ! Należy ci się :

Lo Matko! Kasiu ale odznaczenie....jestem zaszczycona....takiego tulipana jeszcze nie dostałam
Dziękuję
Ogród bez reguł 22:27, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
galgAsia napisał(a)
Ostatnio wracam do domu z takimi bukiecikami Mam zamiar w tym roku uraczyć moje roślinki krzemem - albo w gnojówce, albo w oprysku - żeby były silne w walce ze stresem Wbrew pozorom, tego skrzypu aż tak dużo nie ma...
A tak w ogóle to on bardzo ładny jest




Nie ma…??? Ja mam cały ogród w skrzypie! Patrz!




To moja Grabowa
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies