O jacie dużo tego skrzypu, a myślałam że u mnie go dużo, on chyba lubi kwaśną glebę ale mogę się mylić ale na pocieszenie dodam że tam gdzie nie mam skrzypu mam podgranicznik
Iwonko dziękuję .Jeszcze trochę i sama zobaczysz.
Ale sporo nawet dziś poprzesadzam, bo w ustawieniach mi nie pasowały.To teraz trochę odchorują.
Ja bardzo lubię te hosty.
Moim zdaniem groch z kapustą czyli masakra, za dużo tego wszystkiego, każda roślina inna. Właśnie to jest przykład jak nie należy projektować rabaty.
Wyraziłam swoje zdanie.