Artykuły Forum Ogrody pokazowe Instagram
Logowanie
Gdzie jesteś » Forum

Znalezione posty dla frazy ".img"

Ogród bez reguł 22:27, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
galgAsia napisał(a)
Ostatnio wracam do domu z takimi bukiecikami Mam zamiar w tym roku uraczyć moje roślinki krzemem - albo w gnojówce, albo w oprysku - żeby były silne w walce ze stresem Wbrew pozorom, tego skrzypu aż tak dużo nie ma...
A tak w ogóle to on bardzo ładny jest




Nie ma…??? Ja mam cały ogród w skrzypie! Patrz!




To moja Grabowa
Testowe dodawanie zdjęć 22:26, 27 maj 2020

Dołączył: 09 sie 2013
Posty: 32
Do góry
Przerwa na kawę... 22:23, 27 maj 2020


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Do góry
inka74 napisał(a)
Coś wam pokażę. Tylko się nie śmiać a podziwiać proszę determinację )) 10 cm zabrakło


Ale lusterko wolne, wszystko widzę


No powiem Ci, że moja się zmieściła...
Zaległa na tablicy rozdzielczej



A platana tez miałam dziś na oku, tylko on za duży na moją skarpę...
Ale piękny był....
Pojedyncze pytania na temat projektowania rabat 22:22, 27 maj 2020

Dołączył: 04 maj 2020
Posty: 26
Do góry
Dobry wieczór. Możecie podpowiedzieć jak nazywają się te drzewa i rośliny pod nimi ?
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:22, 27 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
ElzbietaFranka napisał(a)
Też jestem za tradycja, ale kiedy to nastąpi sam najwyższy o tym wie bo raczej z polskiego podwórka na którym panuje bałagan organizacyjny to nie można liczyć. Jak jesteś dociekliwym obserwatorem sama wiesz co się dzieje.
Wg mojego nosa to pewnie pójdziemy później niż w czerwcu nikt się nie podłoży wymyślimy większości.

Też mam ostróżki, ale w tym roku wyjątkowo wypasione i wysokie co niektóre już mają zalążki kwiatów. Jestem ciekawa jak będą kwitly. Będę obserwować twoje. Ostróżki to jeden z ulubionych moich kwiatów. Suszę i wstawiam do wazonu przypominają lato zima. Nie zmieniają koloru.

Pogoda u nas dosyć ładna lekki wiatr i słoneczko świeci. Zjem śniadanie i do pracy.

Pozdrawiam


Ela tam gdzie dwóch Polaków tam trzy zdania. Oby było wreszcie normalnie.
Nie zaglądałam do swoich ostróżek czy budują już pąki. Suszysz powiadasz. Ja nigdy nie zbierałam. Bardziej lubię jak one sobie rosną w ogrodzie. Szkoda mi wycinać. Lawendę to tak, suszę i całą zimę pachnie.
Ja też trochę po pracowałm. Wpierw do południa jak Daria była w OREW zaczęłam porządki domu taki ogar przed nadchodzącym latem. Ogród mały to i na spokojnie, tyle ile trzeba. W tym sezonie o wiele bardziej jestem systematyczna.
Czosnki słabe. Za sucha zima była.






Akcja reanimacja -zmiany w ogrodzie czas zacząć 22:21, 27 maj 2020


Dołączył: 07 kwi 2019
Posty: 1704
Do góry
MonikA napisał(a)


Wrzuć dobrze zwymiarowany plan, to może Asia ci coś podpowie

Muszę w końcu zrobić ten plan ale mam trochę obawy że już inaczej się nie da z tymi rabatami tak będzie dobrze ,przynajmniej na razie
Ale zawsze wszelakie propozycje chętnie przyjmę
Mam jeszcze takie cóś


Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... 22:19, 27 maj 2020


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 5120
Do góry
AgnieszkaW napisał(a)


Kupowane jako: różowa, czerwona i pomarańczowa. Wszystkie trzy zakwitły tak samo. Kiedyś byłam zła, teraz się cieszę, bo mam spójne nasadzenie.




Moja próba - stworzenia mini Japonii na Śląsku 22:19, 27 maj 2020

Dołączył: 22 lut 2019
Posty: 40
Do góry
Prace w ogrodzie trwają, mam nadzieję że teraz będzie bardziej stylizowany na ogród japoński


Mój pierwszy element ogrodu suchego karesansui i pierwsze próby grabienia żwiru.



Sucha rzeka jako górski potok




Jeszcze trochę roboty zostało

Choroby i szkodniki jodeł, jodła - Abies 22:18, 27 maj 2020

Dołączył: 15 kwi 2020
Posty: 71
Do góry
Proszę o pomoc z moją jodłą kaukaską. Czubek uschnięty od ubiegłego roku, nie widać następcy. Uciąć ten czubek? Długo rosła w donicy (wielkiej). W ubiegłym roku przyrosty miała późno, w tym nie ma jeszcze wcale. Dziś zauważyłam, że lekko żółknie, zdjęcie ewentualnie jutro zrobię. Jutro usunę jej szmatę że spodu i trochę wzruszę ziemię. Rozsypię korę, nie wiem co jeszcze mogę zrobić? Nawożona była w kwietniu, ale delikatnie.
Czy dolne gałęzie powinnam uciąć?
Słoneczny Ogród 22:16, 27 maj 2020


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Do góry
Czas na spanie, ja uciekam, zostawiam kaktusa z kwiatem.
W ogródku emerytki 22:09, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Mam niedosyt, bo kupiłam tylko gipsówkę rozesłaną Rosea
Mój ogród, czyli Skandynawia po krzyżacku 22:09, 27 maj 2020


Dołączył: 27 sty 2013
Posty: 6078
Do góry
BASIA8 napisał(a)
Anusia faktycznie wszystko ładnie się bujneło Ja już 3 rok sieję stipy i nie wychodzi mi ich uprawa. strasznie bym chciała je mieć i lipa. Tak myślałam że może uda się kupić na allegro sadzonkę a później ją rozsadzić. Pozdrawiam poniedziałkowo.


Basiu napisałam u Ciebie w wątku. Zrób jak radzi Ela. Kup jedną sztukę, nie rozsadzaj. Zbierz nasionka i wysiej. Jak chcesz to ja wyślę Ci jesienią jeszcze moje. Zawsze mi wschodzą. Sadz po zimnej Zośce w ziemię zmieszaną z piaskiem.

W ogródku emerytki 22:06, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry



Kaktus ma owocek
W ogródku emerytki 22:02, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry



Pamiętajcie o ogrodach 22:01, 27 maj 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4582
Do góry
Kasiu to chyba Censation "Milano"

Asiu dzięki za poradę, na pewno tam wsadzę jarzmianki tylko czekam aż będą w mojej szkółce.

Dziś rozrzucanie po rabatach , połowa zrobiona jutro dalej ale kręgosłup boli oj boli



W ogródku emerytki 21:56, 27 maj 2020


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9727
Do góry
Kwitnie krzewuszka nn.

Powojnik Taiga ma 2 pączki

Posadziłam seslerię jesienną obok kostrzewy.

Tu posadzę berberys Admiration.
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:53, 27 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 89771
Do góry
Basilikum napisał(a)
Karola prosze bardzo jeszcze raz


Cudne fotki i obrazek Jak tak dalej pójdzie tylko krótkie portki będziesz miała w szafieU nas przedwczoraj tęcza była
Pod Biało-Niebieską Chmurką moj Bawarski ogrod na wsi 21:50, 27 maj 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21942
Do góry
Dobranoc
Poidełko dla ptaków 21:50, 27 maj 2020


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6326
Do góry
m.in. takie poidełka robię









Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies