Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Brzozowy raj

Pokaż wątki Pokaż posty

Brzozowy raj

Agi2006 21:38, 07 paź 2021


Dołączył: 04 paź 2014
Posty: 2824
Gosia jest moc. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodlas Zdjęcia chwytają za serce. A stół w trawach.....marzenie! !!!
____________________
Podwójna natura bliźniaka w ogrodzie...
Gochna 17:53, 12 paź 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Alija napisał(a)
Gosiu, trawy okazałe, pięknie się rozrosły. Październikowa odsłona Twojego ogrodu bardzo mi się podoba.
Pozdrawiam.


Cieszę się, że komuś się podoba

Pozdrawiam
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 17:54, 12 paź 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Agi2006 napisał(a)
Gosia jest moc. Jeszcze nigdy mnie nie zawiodlas Zdjęcia chwytają za serce. A stół w trawach.....marzenie! !!!


Ty tak na poważnie

Miło mi
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 17:59, 12 paź 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Dzisiaj gaura w roli głównej. Ciekaw czy przeżyje zimę… i jeszcze Ambrowiec, który póki co nie chce się przebarwiać



____________________
Gosia Brzozowy raj
Mirka 18:24, 12 paź 2021


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Gochna napisał(a)
Dzisiaj gaura w roli głównej. Ciekaw czy przeżyje zimę… i jeszcze Ambrowiec, który póki co nie chce się przebarwiać




Pięknie się Gaura prezentuje w takiej masie
Ja swoją okryłam liśćmi i igliwiem zimę przetrwała a była mroźna.
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Gochna 22:22, 03 lis 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
Mirka napisał(a)

Pięknie się Gaura prezentuje w takiej masie
Ja swoją okryłam liśćmi i igliwiem zimę przetrwała a była mroźna.


Też mam taką nadzieję
____________________
Gosia Brzozowy raj
Gochna 22:25, 03 lis 2021


Dołączył: 08 lut 2019
Posty: 450
W listopadzie trochę październikowych zdjęć

____________________
Gosia Brzozowy raj
ElzbietaFranka 23:02, 03 lis 2021


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13936
Witam Gosiu

Dawno nie byłam. Ostatnio na początku wątku, ale co się odwlecze to nie uciecze. Pięknie wszystko zrobiłaś ogród się rozrosły. Nie chcę się wierzyć że na takim piachu tak wszystko ładnie rośnie.

Ogród z takim rozmachem. Gaura piękny szpalerek tworzy.
Każda przeżyje jak będzie na podwyższeniu. Chodzi o to aby woda nie zalegała w korzeniach bo gniją. Jak będą pierwsze mrozy, tak jak napisała Mirka postępuj i będzie dobrze. Oczywiście przytnij na wys ok 10;cm nad ziemią. Miej przyszykowane suche liście nasyp na krzaki jak tylko zacznie mrozić przykryj igliwiem aby liście nie sfrunely.
Gaura się rozsiewa siewki mają zielone liście nakrapiane czerwonymi plamkami. Uważaj wiosna abyś nie powyrywała szkoda możesz posadzić w inne miejsce bo jest ładna.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
Gardenarium 08:40, 04 lis 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
W 2020 pisałaś, że nie potrafisz zachować rygoru, że chcesz nowoczesny, ale właśnie udowodniłaś, że potrafisz, I to jak Super busz. Niesmowicie wszystko urosło.

Zawsze mówię, piasek jest lepszy niż glina.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
mirkaka 10:42, 04 lis 2021


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Pięknie u Ciebie
Proszę napisz czy gaura kwitnie w tym samym roku w którym ją siałaś, czy jak byliny dopiero w następnym?

Doczytałam, siałaś w tym roku, to niesamowite jak urosła, pewnie po kilka sadzonek dawałaś do jednego dołka?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies