Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy Kalejdoskop

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy Kalejdoskop

Ogrodowy_Kal... 21:47, 04 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
deszczowymaj 21:48, 04 maj 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Łał jak pięknie każda rabata zachwyca , każda cudna ..ta mnogość , bogactwo roślin Miodzio ,trawnik pierwsza klasa i kanciki brzytwa
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Ogrodowy_Kal... 21:50, 04 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Przed ogrodzeniem gdzie jest latem mega gorąco i brak wody mam w większości kocimietkę. Wytrzymuje wszytko i jest rajem dla pszczół Polecam na takie miejsca
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Ogrodowy_Kal... 21:54, 04 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
deszczowymaj napisał(a)
Łał jak pięknie każda rabata zachwyca , każda cudna ..ta mnogość , bogactwo roślin Miodzio ,trawnik pierwsza klasa i kanciki brzytwa

Cześć Asia. Każdy robi zdjęcia z najlepszego miejsca, z rabat jestem zadowolony Ale trawnik to dla mnie porażka. Jak dla mnie mógłbym trawę w większej mierze zlikwidować bo dywanu i tak nie będę miał
Połowa jest ok jak na zdjęciach, a połowa do rekultywacji ale nie zabieram się za niego w tym roku.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
sylwia_slomc... 23:52, 04 maj 2020


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81850
Napasłam oczy pięknymi obrazami Śliczne te szerokie kadry Kocimiętka fajna, nie za wysoka z masą kwiecia Jaka jest szansa na siewki lub nasionka od Ciebie?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Milka 05:42, 05 maj 2020


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Przepięknie, tak bogato na tych rabatach. Kawał pracy, kanty idealne, ja krzywe robię.
Z klona Orange Dream będziesz zadowolony.
Cudne masz kukliki, siałam i nie mam, co one lubią?
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Ogrodowy_Kal... 16:06, 05 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
sylwia_slomczewska napisał(a)
Napasłam oczy pięknymi obrazami Śliczne te szerokie kadry Kocimiętka fajna, nie za wysoka z masą kwiecia Jaka jest szansa na siewki lub nasionka od Ciebie?

Rzeczywiście jak rośnie sama to potrafi się przewracać pod ciężarem, zwłaszcza po deszczu. Ale w szpalerze to nie ma znaczenia bo jedna drugą podtrzymuje. A co ważne jak już jest za bardzo rozwalona to ją obcinam i wypuszcza drugi raz. Kwitnie mniej obficie ale pszczoły nadal mają raj.
Nie ma problemu z nasionami, jak tylko będzie się wysiewać to Ci prześlę, teraz wypuszczają pod nią dziesiątki.
Wsadzę kilka sadzonek w doniczki, jak się przyjmą to pomyślimy jak je przetransportować do Was
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
Ogrodowy_Kal... 16:08, 05 maj 2020


Dołączył: 03 lip 2015
Posty: 574
Milka napisał(a)
Przepięknie, tak bogato na tych rabatach. Kawał pracy, kanty idealne, ja krzywe robię.
Z klona Orange Dream będziesz zadowolony.
Cudne masz kukliki, siałam i nie mam, co one lubią?

Bardziej powiem Ci czego nie lubią. Zauważyłem, że nie służy im zbita ziemia i muszą być często dzielone. Odmładzane.
Ja nie mam z sianych tylko "dostane" i dzielone już u mnie.
____________________
Darek Wizytówka***Ogrodowy Kalejdoskop
beamilusia 17:20, 05 maj 2020


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 718
Przepięknie wyglądają Twoje rabaty. Dopiero początek maja, a u Ciebie bogactwo barw i kształtów. I rośliny takie rozwinięte, i pustych miejsc nie widać. A to dopiero początek sezonu. Gdzie znajdą miejsce byliny letnie i jesienne do rozkwitu? Na pewno wszystko pięknie będzie rosło do późnej jesieni i pokaże bogactwo kolorów. Podziwiam
____________________
Pozdrawiam Beata - Ogród...
Wendy79 00:41, 06 maj 2020


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
Ależ Ty masz na bogato te rabaty obsadzone, a ja myślałam, że ja gęsto sadzę Darku, a jak szeroką masz działkę?
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies