Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

malgorzataka... 11:27, 12 gru 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
No cóż prawo dżungli--kto silniejszy.....-to chyba jakiś rodzaj jastrzębia a może krogulec.
U mnie dzisiaj też sójka pognała wszelką drobnicę a pierwszy raz dzwońce były.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 11:28, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198






____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Alija 11:29, 12 gru 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8699
Basiu, ależ u Ciebie już prawdziwa zima (u mnie resztki śniegu, większość stopniała), w Twoim ogrodzie po prostu bajkowo, pięknie.
Miejsce zbrodni, przykra sprawa, ale tak to już jest skonstruowane. Nie zabija dla zabawy, tylko żeby przeżyć. Takie życie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Basieksp 11:33, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
malgorzatakarpacz napisał(a)
No cóż prawo dżungli--kto silniejszy.....-to chyba jakiś rodzaj jastrzębia a może krogulec.
U mnie dzisiaj też sójka pognała wszelką drobnicę a pierwszy raz dzwońce były.


U mnie mało jest różnych gatunków ptaków poza wróblami i sikorkami, wczoraj pojawiły się grubodzioby a dziś pusto przez tego gościa ale też z zainteresowaniem go obserwowałam wcześniej czasami sroki trochę towarzystwo przeganiały
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:39, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
Alija napisał(a)
Basiu, ależ u Ciebie już prawdziwa zima (u mnie resztki śniegu, większość stopniała), w Twoim ogrodzie po prostu bajkowo, pięknie.
Miejsce zbrodni, przykra sprawa, ale tak to już jest skonstruowane. Nie zabija dla zabawy, tylko żeby przeżyć. Takie życie.


Tego jednego wróbla to nawet mu pozwoliłam żeby sobie dokończył jeść w spokoju, ale on chyba na dłuższą chwilę chciał w ogrodzie zastać, a ja wieczorem orzechy łupałam i smalec wytapiałam, no nie dla niego i na dwór pobiegła Aza
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 12:12, 12 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Basiu, piękne widoki z ptakami, nawet te z jastrzębiem. U mnie całą płoszą mewy, i na moje 7 piętro nie dolatują sikorki i wróble. Brak osłony.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Basieksp 12:41, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
hankaandrus_44 napisał(a)
Basiu, piękne widoki z ptakami, nawet te z jastrzębiem. U mnie całą płoszą mewy, i na moje 7 piętro nie dolatują sikorki i wróble. Brak osłony.


Fajnie się go obserwowało, tylko teraz cisza w ogrodzie, a chciałam inne poza wróblami zwabić do ogrodu, no i kogoś zwabiłam moja córka teraz pomieszkuje trochę w Gdańsku i mówi, że tam tylko mewy latają, ale one też są ładne u nas w Chojnicach też czasami mewy widać i słychać, głównie latem, tylko nie wiem, czy to nie są inne jakieś, bo u nas tylko jeziora są w okolicy ale wyczytałam, że występują śnieszki, srebrzyste i siodłate
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
hankaandrus_44 13:07, 12 gru 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7189
Dzięki wysypiskom rozpanoszyły się mewy w okolicy. Dobrze, że przynajmniej blokowe śmietniki teraz obudowane. Alei tak hałasują, jak to nad morzem. A gatunki rożne.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Roocika 15:13, 12 gru 2021


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ależ gościa miałaś...
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Basieksp 16:06, 12 gru 2021


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10198
hankaandrus_44 napisał(a)
Dzięki wysypiskom rozpanoszyły się mewy w okolicy. Dobrze, że przynajmniej blokowe śmietniki teraz obudowane. Alei tak hałasują, jak to nad morzem. A gatunki rożne.


Haniu my za płotem mamy pawie u sąsiada, jak się wystraszą to głośno krzyczą, ale ja lubię taki hałas, chociaż teraz ich nie słychać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies