Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 16:41, 27 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Judith napisał(a)
Jakkolwiek wypada to porownanie, to ja już wiem, ze nowa donica na taras planowana przez małżonka na ten sezon, będzie opalana, a nie impregnowana .


No moje też podoba mi się taki efekt, tylko donice mamy z innego drewna i nie mają takich słoi, trochę inny będzie efekt
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 17:32, 27 lut 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Basieksp napisał(a)


Ja napewno dziś wystartuję na ogród, mam do przyciecia maliny, jesienią nie zdążyłam, jedną jabłonkę i winogrona i mam jeszcze trochę sprzątania, oj dużo tego jeszcze, no i skrzynie na warzywnik są do dokończenia


Byłaś?

U mnie dziś słonecznie, ale zimno. W najcieplejszym momencie były chyba 4 stopnie, brr

Skrzynie pięknie wyglądają .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Judith 17:43, 27 lut 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10090
Basiu, pokazałam Twoje skrzynie mężowi przedstawiając swoją wizję donicy na taras i przekazuję pytania: czym (w sensie urządzenia) opalane były Twoje skrzynie i jaki to rodzaj drewna?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 18:45, 27 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Judith napisał(a)
Basiu, pokazałam Twoje skrzynie mężowi przedstawiając swoją wizję donicy na taras i przekazuję pytania: czym (w sensie urządzenia) opalane były Twoje skrzynie i jaki to rodzaj drewna?


Zwykłe sosnowe deski a donice mamy z podbitki świerkowej wpiórowpusty. Do opalania użyliśmy to co akurat mieliśmy, takie pistolety, trochę powoli to idzie ale nie mamy dużej butli gazowej zrobiłam fotkę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 18:55, 27 lut 2022


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82144
Mam pytanie na jaką powierzchnię wystarczy jeden taki pojemniczek??? Biorę pod uwagę opalanie balustrady do domku po remoncie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Judith 18:58, 27 lut 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10090
Basiu, dziękuję!
A te pistolety to gotowe takie kupione czy dołączone do pojemnika przez Was?
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Basieksp 19:09, 27 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Judith napisał(a)
Basiu, dziękuję!
A te pistolety to gotowe takie kupione czy dołączone do pojemnika przez Was?


Tego nie wiem dokładnie ale napewno na allegro kupowaliśmy, pojemniki są osobno, wymienia się je, bo mamy ich więcej, mój mąż używa ich do podpalania wędzarni, grila
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:17, 27 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
Agatorek napisał(a)


Byłaś?

U mnie dziś słonecznie, ale zimno. W najcieplejszym momencie były chyba 4 stopnie, brr

Skrzynie pięknie wyglądają .


Byłam ciepła bluza, czapka i porobiłam sobie trochę to co zaplanowałam na koniec trochę zimno już było, ale wtedy opalałam skrzynie a to trochę w bezruchu, no i zimno się zrobiło, ale cieszę się, że coś w końcu porobiłam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 19:26, 27 lut 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10350
sylwia_slomczewska napisał(a)
Mam pytanie na jaką powierzchnię wystarczy jeden taki pojemniczek??? Biorę pod uwagę opalanie balustrady do domku po remoncie


Jeden na całą skrzynię, z zewnątrz i wewnatrz, one są takie 1,5 x 1,5 wys około 40 cm, nie zużyliśmy go całego, trochę w nim jeszcze zostało butla gazowa pewnie byłaby lepsza, nie znam się na tym dobrze, ale my nie mamy takiej butli
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 19:35, 27 lut 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10090
Dziękuję Basiu, wszystko jasne .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies