Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 08:44, 08 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
I moja smółka, tak sobie rosnie

____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
greg66 13:52, 08 cze 2022


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4566
Kiedyś przypatrywałem się budowie kwiatka orlika to jest arcydzieło na miarę Michała Anioła, taki niepozorny kwiatek a tak skomplikowane wzory. Co do identyfikacji roślin to ja ściągnąłem aplikacje darmowa, robisz zdjęcie i ona ci pokazuje co to za kwiat.
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Judith 14:00, 08 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Basieksp napisał(a)
I moja smółka, tak sobie rosnie


Śliczna .
Ja swoja posadziłam w cieniu i wylazły tylko 3 listki .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Mirka 14:20, 08 cze 2022


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Basieksp napisał(a)


Napisałam Ci małą ściągę jak to robić a łubin bedę napewno chciała zebrać nasionka, tylko jestem ciekawa czy z nasion będzie taki sam kolor? one chyba nie do końca powtarzają kolory?

Basiu napiszesz mnie taką ściągę ?
Dzięki Basiu ale u mnie taka opcja co napisałaś się nie wyświetla a tel mam ajfon .
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Basieksp 14:31, 08 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
greg66 napisał(a)
Kiedyś przypatrywałem się budowie kwiatka orlika to jest arcydzieło na miarę Michała Anioła, taki niepozorny kwiatek a tak skomplikowane wzory. Co do identyfikacji roślin to ja ściągnąłem aplikacje darmowa, robisz zdjęcie i ona ci pokazuje co to za kwiat.


To prawda dla mnie kosaćce mają takie kwiaty, zawsze czekam aż zakwitną, a czasami jakiejś zupełnie niepozorne kwiaty potrafią nas zaskoczyć
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 14:33, 08 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Judith napisał(a)

Śliczna .
Ja swoja posadziłam w cieniu i wylazły tylko 3 listki .


Moja rośnie na słońcu, dostałam ją i jakoś specjalnie o nią nie dbałam,
posadziłam, niech sobie rośnie a ona całkiem ładna się zrobiła
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Judith 14:48, 08 cze 2022


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
Basieksp napisał(a)


Moja rośnie na słońcu, dostałam ją i jakoś specjalnie o nią nie dbałam,
posadziłam, niech sobie rośnie a ona całkiem ładna się zrobiła

ja podejrzałam firletki u Juzi, uznałam, że cudne, kupiłam, ale posadziłam nie tam, gdzie trzeba . Spróbuje przesadzic teraz. Zobaczymy czy coś z niej będzie.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Anda 14:54, 08 cze 2022


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33368
Konary również bardzo mi się w rabatach podobają. Nie mam niestety żadnego, ale może kiedyś tez sobie taki choć jeden sprawię
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Basieksp 15:04, 08 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Judith napisał(a)

ja podejrzałam firletki u Juzi, uznałam, że cudne, kupiłam, ale posadziłam nie tam, gdzie trzeba . Spróbuje przesadzic teraz. Zobaczymy czy coś z niej będzie.


Myślę, że możesz przesadzić. Moje firletki same mocno się wysiewają, mam dwa rodzaje, tą omszoną to w zeszłym roku miałam na trawniku zamiast trawy teraz trochę na to uważam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 15:23, 08 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Anda napisał(a)
Konary również bardzo mi się w rabatach podobają. Nie mam niestety żadnego, ale może kiedyś tez sobie taki choć jeden sprawię

U mnie służą też jako barykada dla Azy
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies