Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 21:13, 03 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
Mam taką roślinkę, nie wiem co to jest? Napewno jej nie kupowałam, będzie kwitła, jest wysoka tak jak lilie i ma taki układ liści co kawałek, na końcu pąki.



____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
malgorzataka... 22:03, 03 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Ten kolor Twoich chabrów mnie urzekł Basiu--ja mam niebieskie--zrobimy <machniom> jesienią nasionkami?
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Basieksp 22:39, 03 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
malgorzatakarpacz napisał(a)
Ten kolor Twoich chabrów mnie urzekł Basiu--ja mam niebieskie--zrobimy <machniom> jesienią nasionkami?


Nie ma sprawy Mogę Ci podesłać nasionka, albo zobaczę czy można go trochę podzielić to jest chaber górski black, ale on taki bardziej ciemny bordo niż czarny niebieskie też mam i one mają wieksze kwiaty od tego ciemnego, tak do 5 cm średnica, te niebieskie mocnniej się rozrastają, ale nie z nasion, tu je trochę widać, może mam inne te niebieskie


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 00:44, 04 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 12871
Basieksp napisał(a)


To się tak nie da nie kupować


Wiem, już się złamałam, jak zobaczyłam rodgersję u mojej mamy i ma mi kupić 3 sztuki. Szybko poszło .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
gogo 00:57, 04 cze 2022


Dołączył: 12 cze 2018
Posty: 9719
Aż mnie zatkało z wrażenia na widok czerwonego łubinu, takiego nigdy nie widziałam, jest przecudny
Całą resztą niezmiennie się zachwycam, bo wszystko masz piękne, nie tylko rośliny

Dobrze, że pokazałaś misę z pieniążków, bo miałam zapytać, czy się nie rozleciała.
Moje ozdoby, klejone na gorąco, rozpadły się
____________________
W ogródku emerytki Wierzchosławice koło Bolkowa wizytowka w ogrodku emerytki
Basieksp 07:46, 04 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
gogo napisał(a)
Aż mnie zatkało z wrażenia na widok czerwonego łubinu, takiego nigdy nie widziałam, jest przecudny
Całą resztą niezmiennie się zachwycam, bo wszystko masz piękne, nie tylko rośliny

Dobrze, że pokazałaś misę z pieniążków, bo miałam zapytać, czy się nie rozleciała.
Moje ozdoby, klejone na gorąco, rozpadły się


Jeden pieniążek odleciał, ale to może jakoś błąd, a ona całą zimę stała na dworze, za to te wszystkie dzbanuszki nie mogą zastać na mrozie , jeden miał wodę i trochę pękł, ale nie widać jak odwrócony
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 07:52, 04 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
Agatorek napisał(a)


Wiem, już się złamałam, jak zobaczyłam rodgersję u mojej mamy i ma mi kupić 3 sztuki. Szybko poszło .


Też mam rodgersję czekoladową, bardzo ją lubię, a u Ciebie gdzieś blisko wody będzie jej dobrze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
ryska 08:38, 04 cze 2022


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11552
Basieksp napisał(a)
Mam taką roślinkę, nie wiem co to jest? Napewno jej nie kupowałam, będzie kwitła, jest wysoka tak jak lilie i ma taki układ liści co kawałek, na końcu pąki.




To lilie martagon
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Basieksp 08:55, 04 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 9996
ryska napisał(a)

To lilie martagon


Dziękuję muszę sobie o niej poczytać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Dorota321 15:06, 04 cze 2022


Dołączył: 28 wrz 2021
Posty: 860
Basieksp napisał(a)


Zrobiłam ją sama, podobny pomysł podpatrzyłam w internecie, tylko to chyba nie była donica, już nie pamiętam, napewno był też okrągły stolik wyklejany monetami, też fajnie wyglądał, ale on był zalewany jakąś żywicą a ja mam tylko klej na gorąco
Gratuluję wykonania tej oryginalnej donicy. Piękna soczysta zieleń, nawet jak nie ma jeszcze kwiatków wygląda imponująco.
____________________
W moim małym ogródeczku cz. II ***W moim małym ogródeczku cz.I
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies