Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

malgorzataka... 20:29, 05 cze 2022


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Dziękuję Basiu za taką serię zdjęć--o matko to się natargałaś tych kamieni ale warto było bo jest ładnie-kocham takie scieżynki--nieposzerzałabym tej ścieżki--cudna taka zwężona a rośliny jak podrosną po brzegach ją przykryją i będzie cud,miód i orzeszki--brawo Ty.
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Agatorek 20:53, 05 cze 2022


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Piękny jest ten wielki konar z rojnikami. Wygląda, jakby tam był od zawsze
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 21:27, 05 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Agatorek napisał(a)
Piękny jest ten wielki konar z rojnikami. Wygląda, jakby tam był od zawsze


To chyba największy konar w naszym ogrodzie, to był taki bardzo duży pień dębowy, pusty w środku, kilka ładnych lat stał pionowo, ale czas zrobił swoje i teraz jest tylko połowa, ale taki też mi się podoba

Tak było teraz na jego miejscu stoi wędzarnia


____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:07, 05 cze 2022


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Chyba się powtarzam, ale ta ścieżka super jest
Poziomki mówisz już???
Niewiarygodne jak ten czas leci...

Basia, jakie masz doświadczenia z hebe? Kiedyś strasznie mi się spodobała ta roślina w sklepie, ale gdzieś mi przeleciało, że problematyczna z zimowanie. U Ciebie jak?
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Magleska 07:44, 06 cze 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Basiu ślicznie w każdym kątku
moja trawa też nie skoszona i żyje
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Basieksp 08:23, 06 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Magara napisał(a)
Chyba się powtarzam, ale ta ścieżka super jest
Poziomki mówisz już???
Niewiarygodne jak ten czas leci...

Basia, jakie masz doświadczenia z hebe? Kiedyś strasznie mi się spodobała ta roślina w sklepie, ale gdzieś mi przeleciało, że problematyczna z zimowanie. U Ciebie jak?


Ja miałam bardzo ładne hebe, taki spory krzaczek, rósł sobie bez problemów wiele lat, nic z nim nie robiłam na zimę, aż jednej zimy mi zmarzł, zostały dwie gałązki, ale szkoda mi go było i przesadziłam te dwie gałązki na ten skalniak ala japoński i tam już trzeci chyba rok rośnie sobie, dosadziłam mu towarzysza i są, ja nie okrywam ich na zimę, bo każdą włuknine Aza i tak mi zrywa i tym robi więcej szkód, także muszą sobie radzić same ale ogólnie one bardzo wolno rosną u mnie i mam je w półcieniu
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:24, 06 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Magleska napisał(a)
Basiu ślicznie w każdym kątku
moja trawa też nie skoszona i żyje


Może dziś się za nią weźmiemy, po pracy, bo od jutra znowu mają być u nas deszcze
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Ewa777 22:17, 06 cze 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Piękne wszystkie kwiaty - bzy, orliki i roślinki cieniolubne. Najbardziej zachwycam się chabrami niebieskimi i bordowymi
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Basieksp 23:16, 06 cze 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10213
Ewa777 napisał(a)
Piękne wszystkie kwiaty - bzy, orliki i roślinki cieniolubne. Najbardziej zachwycam się chabrami niebieskimi i bordowymi


Te niebieskie kupiłam kiedyś na bazarku, od takiej babci, która rowerem przyjeżdża zawsze na bazar i ma zaledwie kilka kwiatów potem zamówiłam sobie u niej astry, bardzo się ucieszyła, ja też
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Roocika 07:52, 07 cze 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Basiu jak Ty ładnie opisujesz swój ogródek Ja też polubiłam hosty ale na razie nie mam gdzie sadzić.

Na szczęście trawa nie zając i nie ucieknie U nas też często brak mocy przerobowych na koszenie.
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies