Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Joku 11:37, 16 lip 2022


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12158
Kolejny ładny fragment rabaty. Rodgersji się u ciebie podoba, wygląda bardzo zdrowo. Jak jej nie pasuje, przede wszystkim za sucho to jest mikra i liście zasychają (z obserwacji mojej własnej).
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 11:39, 16 lip 2022


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4748
Obcinałaś miodunkom kwiaty? Moje potem, jak cały czas lało po prostu miały nalot pleśni na liściach, usunęłam, bo nie chciałam, żeby zarażały inne.
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Basieksp 13:37, 16 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Kordina napisał(a)
Obcinałaś miodunkom kwiaty? Moje potem, jak cały czas lało po prostu miały nalot pleśni na liściach, usunęłam, bo nie chciałam, żeby zarażały inne.


Na początku pozwoliłam im trochę pokwitnąć, bo dużo bzyków na nich było, potem wycięłam im wszystkie kwiaty i od spodu brzydkie liście, takie skromne były ale odrosly ładnie tak od czasu do czasu jakiś podeschły liść im się trafi to go urywam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 13:47, 16 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
Joku napisał(a)
Kolejny ładny fragment rabaty. Rodgersji się u ciebie podoba, wygląda bardzo zdrowo. Jak jej nie pasuje, przede wszystkim za sucho to jest mikra i liście zasychają (z obserwacji mojej własnej).


Rodgersja ma się dobrze u mnie w tym miejscu ale to moja chyba trzecia, poprzednie się nie udawały, źle je prowadziłam, pamiętam pierwszą, na samym początku posadziliśmy na samym słońcu na trawniku, bidulka miała zdobić trawnik
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
tulucy 15:43, 16 lip 2022


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12904
Miodunka ładnie odbija po przycięciu. Są różne odmiany z mniej wyraźnymi ciałkami, albo z całymi srebrnymi liśćmi. Ja nie bardzo jestem są nimi, ale mam sporo, bo wiosną są niezastąpione dla bzyków. A latem ładne kępy liścia są.
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
nicol21 22:31, 16 lip 2022


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10339
Czesc! Witam się u Ciebie. Masz dużo pięknych różności w ogrodzie i na przesteni lat oczywiście pięknie wydoroślał.
Psy cudniaste!

Pozdrawiam
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
eda 00:02, 17 lip 2022


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Basiu fajnie udała ci się rabatka liściowa floksy cieszą oko macham
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Basieksp 09:25, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
tulucy napisał(a)
Miodunka ładnie odbija po przycięciu. Są różne odmiany z mniej wyraźnymi ciałkami, albo z całymi srebrnymi liśćmi. Ja nie bardzo jestem są nimi, ale mam sporo, bo wiosną są niezastąpione dla bzyków. A latem ładne kępy liścia są.


No zgadam się, bzyki bardzo je lubię, szczególnie gdy wiosna nie mają aż takiego dużego wyboru co do kwiatów
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:29, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
nicol21 napisał(a)
Czesc! Witam się u Ciebie. Masz dużo pięknych różności w ogrodzie i na przesteni lat oczywiście pięknie wydoroślał.
Psy cudniaste!

Pozdrawiam


Witaj ogród napewno się " skurczył" jakoś tak miejsca coraz bardziej brakuje jest jeszcze trochę trawnika, ale to jest zarezerwowane dla Azy, musi mieć trochę miejsca na zabawę
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:53, 17 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10269
eda napisał(a)
Basiu fajnie udała ci się rabatka liściowa floksy cieszą oko macham


Trochę ją uporządkowałam jeszcze mam kilka miejsc do uporządkowania, ale to fajnie lubię tak coś sobie zmieniać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies