Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Magara 23:15, 21 lis 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Basieksp napisał(a)


Dobre Roślinomaniaków to tu pełno jest ja no. z Gwiazdorem to się trochę powstrzymuję, ale tylko dlatego, że w lutym mam urodziny i tu już roślinki sobie wybieram

Szczęściara z Ciebie
Jak kto ma urodziny późną jesienią albo zimą to może liczyć "tylko" na narzędzia ogrodnicze - na cebule za późno, na sadzonki za wcześnie
Chociaż ja w sumie nie mogę w tym roku narzekać, wzbogaciłam swój park narzędziowy zauważalnie
P.S. Jutro sadzę czosnek w foliaku Baaardzo jestem ciekawa wyników tego eksperymentu
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 20:58, 22 lis 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Magara napisał(a)

Szczęściara z Ciebie
Jak kto ma urodziny późną jesienią albo zimą to może liczyć "tylko" na narzędzia ogrodnicze - na cebule za późno, na sadzonki za wcześnie
Chociaż ja w sumie nie mogę w tym roku narzekać, wzbogaciłam swój park narzędziowy zauważalnie
P.S. Jutro sadzę czosnek w foliaku Baaardzo jestem ciekawa wyników tego eksperymentu


Będę trzymać kciuki za czosnek ja swój też sadziłam później niż planowałam.
A co do urodzin, to mam na koniec lutego, w sam raz na zamawianie roślinek, które przyjdą wiosną
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
kasiek 21:21, 22 lis 2023


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21508
Ależ u Ciebie biało, piękne zimowe fotki! A zwierzaki jak rodzeństwo z tym umaszczeniem
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Basieksp 15:26, 23 lis 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
kasiek napisał(a)
Ależ u Ciebie biało, piękne zimowe fotki! A zwierzaki jak rodzeństwo z tym umaszczeniem


Starsza siostra z młodszym bratem
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Agatorek 20:53, 24 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Basieksp napisał(a)


Kodo dobrze kombinuje Aza bez karczowników potrafi sobie znaleźć chłodne miejsce na upały w wykopanej przez siebie dziurze przeważnie pod jakimś iglakiem dlatego mam różne pieńki, korzenie to taka trochę zapora dla niej


Haha, moje szkodniki kładą się nieraz na rabatach - mają jedną ulubioną, obok domu, gdzie jest cień przez większość dnia, ale nie kopią. Tylko co z tego, jak rośliny później są płaskie? .
Kładę tam pojedyncze kamienie, żeby im było niewygodnie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Agatorek 20:55, 24 lis 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13794
Magara napisał(a)

Szczęściara z Ciebie
Jak kto ma urodziny późną jesienią albo zimą to może liczyć "tylko" na narzędzia ogrodnicze - na cebule za późno, na sadzonki za wcześnie


Urodziny mam w listopadzie. Dwa lata temu dostałam taczkę i byłam wniebowzięta

A tak na serio, to w 99% przypadków sama sobie wybieram prezent .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje *****Roadtrip USA
Basieksp 21:44, 24 lis 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Agatorek napisał(a)


Urodziny mam w listopadzie. Dwa lata temu dostałam taczkę i byłam wniebowzięta

A tak na serio, to w 99% przypadków sama sobie wybieram prezent .


Ja też wybieram sobie prezenty chociaż czasami moi się buntują i mówią, że nie ma niespodzianki
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magara 23:25, 24 lis 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 7382
Hehe, ja osobiście nie przepadam za niespodziankami w żadnym temacie
Prawda jednak taka, że wszyscy mamy pełne tyłki. Trudno jest bardzo kupić komuś prezent. Jak ktoś czegoś potrzebuje to sobie sam kupi i tyle.
Trafienie w gust i potrzeby - ciężka sprawa
Jako osoba obdarowywana - no niestety, wolę prezenty kontrolowane, trochę to smutne, ale jest jak jest
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Basieksp 08:37, 25 lis 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
Magara napisał(a)
Hehe, ja osobiście nie przepadam za niespodziankami w żadnym temacie
Prawda jednak taka, że wszyscy mamy pełne tyłki. Trudno jest bardzo kupić komuś prezent. Jak ktoś czegoś potrzebuje to sobie sam kupi i tyle.
Trafienie w gust i potrzeby - ciężka sprawa
Jako osoba obdarowywana - no niestety, wolę prezenty kontrolowane, trochę to smutne, ale jest jak jest


Ja też tak wolę, zdecydowanie wtedy nic nie jest odkładane do szafy, no i wiem co mi się podoba
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:16, 25 lis 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10804
U nas taka zima
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies