Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

GorAna 22:36, 05 kwi 2024


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Basiu, wiosna pięknie się u Ciebie rozkręca
Szachownice takie jak Twoje mam pierwszy raz, jestem ich bardzo ciekawa jak zakwitną
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
mirkaka 18:12, 06 kwi 2024


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9615
Nigdy nie wpadłabym żeby wysiewać drzewa Masz pomysły kobieto godne naśladowania
EMa chętnego do prac ogrodowych to zazdroszczę, mój tylko wtedy robi jak go poproszę, i to też nie tak zaraz, wszystko musi nabrać mocy urzędowej Ale też nie mogę narzekać, jedna dużo mi pomaga
Szachownice, sasanki, narcyzy Chyba już kiedyś chwaliłam umaszczenie Twoje psa, jest wyjątkowe
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Agatorek 00:10, 07 kwi 2024


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
O, ile ładnych kwiatków . I taki jeden duży kwiatek, taki łaciaty .
U mnie tylko jeden pies wyje. Ale za to wszystkie szczekają dobrze, że nie pod moim oknem.

____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Basieksp 09:21, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
Ewa777 napisał(a)
Sasasnki uwielbiam, ale u mnie nie chcą rosnąć.
Wędlinki Ci się udały. Bardzo smakowicie wyglądają


Sasanki lubią słońce, u mnie ziemia nie jest zbyt przepuszczalna dla nich ale dają radę. Chociaż ten mokry sezon, chyba im nie służy, za mokro jest dla nich.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:23, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
Rumianka napisał(a)
U mnie sasanki po 2 sezonach znikły.


One nie są wieloletnie, trzeba je odmładzać, bo zanikają, ale dwa sezony to trochę szybko zginęły.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:25, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
GorAna napisał(a)
Basiu, wiosna pięknie się u Ciebie rozkręca
Szachownice takie jak Twoje mam pierwszy raz, jestem ich bardzo ciekawa jak zakwitną


Moje szachownice chyba nie wszystkie zakwitną w tym roku, kilka ma pąki, myślałam, że będzie ich więcej, bo dużo się ich zrobiło. Chyba cebule trochę za słabe i dlatego kwiatów mało.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:28, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
mirkaka napisał(a)
Nigdy nie wpadłabym żeby wysiewać drzewa Masz pomysły kobieto godne naśladowania
EMa chętnego do prac ogrodowych to zazdroszczę, mój tylko wtedy robi jak go poproszę, i to też nie tak zaraz, wszystko musi nabrać mocy urzędowej Ale też nie mogę narzekać, jedna dużo mi pomaga
Szachownice, sasanki, narcyzy Chyba już kiedyś chwaliłam umaszczenie Twoje psa, jest wyjątkowe


Z wysiewanie drzew to nie był mój pomysł, to gwiazdor " córka " miał taki pomysł nic tylko trzeba była działać A Aza faktycznie ma ciekawe umaszczenie, tak jakby ktoś czarną kredką zarys namalował na niej a potem to kolorami wypełnił
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 09:31, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
Agatorek napisał(a)
O, ile ładnych kwiatków . I taki jeden duży kwiatek, taki łaciaty .
U mnie tylko jeden pies wyje. Ale za to wszystkie szczekają dobrze, że nie pod moim oknem.



Ona czasami potrafi nawet w domu się rozśpiewać rano jak jeszcze śpimy, a ona sama na dole jest Nie lubi być sama
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:30, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
I jak co weekend mały obchód po ogrodzie Lubię te niedzielne poranki
Ta tawułka ma ładny kolor wiosennych listków, na tle ciemnych iglaków, podoba mi się, a posadziłam ją ta bo poprostu nie miałam dla niej innego miejsca. Nawet zbytnio mi na niej nie zależało, dostałam ją i długo rosła w doniczce

Ciemiernik jeszcze kwitną, ten jest mój pierwszy i największy ma pełno siewek, pierwsze już też kwitną, inne już wyrywam
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 10:34, 07 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10267
Mam dwa nowe gniazda, na wierzbie sroki
I pod dachem gołębie, w zeszłym roku też tam miały, ale to nie jest dla nich dobre miejsce, w zeszłym roku coś im gniazdo z jajkami zwaliło, myślę, że może jakaś łasica.
I ktoś miał ucztę.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies