Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 23:38, 08 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Magara napisał(a)
Basia, ja się chyba zacznę Twoim Małżonkiem inspirować Wyciągnęłam nasiona ogórków


Ok ja do jego wysiewów to się nie umywam moje to taki "artystyczny nieład" a on równiutko, nie za dużo, wszystkiego, dokładnie przeliczone, odmierzone u mnie tak na "oko", ale jakby coś to się uczę, trochę od niego
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Patrycja_KG_Lu 23:51, 08 kwi 2024


Dołączył: 06 maj 2022
Posty: 2763
Dzięki. Dobrani jesteście podobnie do nas. Ja z miarką, od sznurka, ilości wyliczone i zapisane. Mąż „na oko” gotuje i „na oko” ogródkuje.
____________________
Patrycja - tworzę ogród od podstaw - Nowoczesny, długi, wąski, różowo-biały (okolice Lublina)
Rojodziejowa 00:29, 09 kwi 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8684
O jak dobrze widzieć, że ktoś jeszcze już pomidory do szklarni wsadza. Wczoraj wcisnęłam dwa na próbę, ale wsadzę więcej, jak tylko mi przyjdzie nagrzewnica.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Gosialuk 07:38, 09 kwi 2024


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5296
Basia zaraziłaś mnie rabarbarem. Zapisałam się na powiadomienie o dostępności. Ty swój kupowałaś stacjonarnie?
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Basieksp 08:54, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Patrycja_KG_Lu napisał(a)
Dzięki. Dobrani jesteście podobnie do nas. Ja z miarką, od sznurka, ilości wyliczone i zapisane. Mąż „na oko” gotuje i „na oko” ogródkuje.


I tak jest dobrze fajnie jest się tak uzupełniać
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:54, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Rojodziejowa napisał(a)
O jak dobrze widzieć, że ktoś jeszcze już pomidory do szklarni wsadza. Wczoraj wcisnęłam dwa na próbę, ale wsadzę więcej, jak tylko mi przyjdzie nagrzewnica.


Jak będzie bardzo zimno też będziemy w nocy dogrzewać, ale narazie jest ok
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 08:55, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Gosialuk napisał(a)
Basia zaraziłaś mnie rabarbarem. Zapisałam się na powiadomienie o dostępności. Ty swój kupowałaś stacjonarnie?


Przez internet, na allegro, to jego chyba trzeci sezon u mnie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Gruszka_na_w... 20:38, 09 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Pomidory w tunelu prezentują się znakomicie. Przy tym tempie to pewnie w czerwcu będą zbiory.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Basieksp 21:34, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Pomidory w tunelu prezentują się znakomicie. Przy tym tempie to pewnie w czerwcu będą zbiory.

W czerwcu, może jakiś jeden do posmakowania dziś eM posadził papryki, wysiewał też na salaty, szpinak, pikował coś na warzywniku jak tak dalej pójdzie, to mu osobny wątek założę ja na warzywniku to będę tylko pielić, no i zbiory zbierać i przerabiać trochę muszę się przestawić na taki scenariusz, ja tak kręciłam się dziś po ogrodzie, a eM zapracowany na warzywniku
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 21:37, 09 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Małe ale też cieszą

Tulipany tu i tam się pokazują
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies