Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Basi i Romka

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Basi i Romka

Basieksp 11:32, 01 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Joku napisał(a)
Zapowiadają ochłodzenie za 2 dni z temperaturą w okolicach zera. Szkoda byłoby żeby kwiaty na drzewach zmarzły. U mnie akurat magnolia w pełnym rozkwicie.


Ja mam małe magnolie, mogę nawet je okryć, a ta biała to jej pierwszy pąk, w zeszłym roku posadzona, cieszę się, bo u tej mojej najstarszej to kilka sezonów czekałam na pierwsze kwiaty
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Basieksp 11:34, 01 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Anda napisał(a)
Aza super, szkoda, że nie słychać jej głosu

Wiosna szaleje, piękna jest. Tak, judaszowiec zakwitnie


Ona ma taki gruby głos, żartuję, że jak stary traktor a judaszowca jestem ciekawa?
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rumianka 12:06, 01 kwi 2024


Dołączył: 13 kwi 2015
Posty: 10277
Wiosna rozpędzona jak motocykl...aż przyjemnie pospacerować po ukwieconym ogrodzie... zaraz idę do swojego...
____________________
Elisa - Ogród z koniczynką- ökólé Trzëgarda
Basieksp 12:19, 01 kwi 2024


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10266
Rumianka napisał(a)
Wiosna rozpędzona jak motocykl...aż przyjemnie pospacerować po ukwieconym ogrodzie... zaraz idę do swojego...


Dokładnie tak aż szkoda pomyśleć, że jakieś tam ochłodzenie się szykuje.
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Makao 12:41, 01 kwi 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4165
Wszystko szybciej rusza. Wydaje mi się że tak o miesiąc. Może da nam to szansę na dłuższą radość z ogrodu bo ja zawsze mam niedosyt i mam wrażenie że ten czas roślin mija za szybko.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Magleska 15:21, 01 kwi 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18537
Basiu

Moja wilka też ma podobną postawę do wycia szkoda ,że nie słychać ,jak wyje

W ogrodzie wiosna na całego cudnie
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margo2 23:35, 01 kwi 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 811
Mój pies, którego już nie ma , nigdy nie wył.
Za to pies sąsiadów wył przenikliwie.
Największe wrażenie zrobił jak kiedyś oglądaliśmy po raz pierwszy Grę o tron, a on zaczął wyć w momencie, kiedy po raz pierwszy pokazali ludzi lodu.
Ciarki nam przeszły po plecach
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
vita 07:01, 02 kwi 2024


Dołączył: 03 wrz 2012
Posty: 4097
Wiosnę masz bardzo zaawansowaną, do szachownic ciągle wzdycham jak widzę Czy wykopujesz cebulki latem? Judaszowiec się spisał
____________________
Wiktoria Przy ścieżce aktualny Wzdłuż ścieżki, jak po sznurku... Cardiocrinum giganteum
anpi 12:49, 02 kwi 2024


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Wędzonki smakowicie wyglądają,poczytałam o tej metodzie. My zawsze normalnie parzymy, może warto spróbować tak jak ty?
Kurki pięknie wyglądają w tych kwiatuchach!
Wiosna na całego! U nas dziś pada i znowu plany ogródkowe pokrzyżowane, ale za to drzewa zielenieją migiem!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gruszka_na_w... 19:25, 02 kwi 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Piękne sasanki! A postawa Azy znakomita. Modelka z niej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies