Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ogrodowe komplety mebli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe komplety mebli

elofura 13:28, 29 lip 2020

Dołączył: 08 sie 2012
Posty: 14
Mój zestaw mebli do altanki, sam robiłem !

bialydomek 09:41, 05 sie 2020


Dołączył: 16 sie 2017
Posty: 188
elofura,
meble też ciekawe , ale altanka jaka super!!!! moje klimaty,
pokaż proszę szersze kadry i z zewnątrz,

mble idealnie skomponowały się własnie z klimatem tej altany, a te boki to płyty betonowe? do czego to kręciłeś? ścianka w lekkiej zabudowie czy murowana??
Majax 14:48, 19 sie 2020

Dołączył: 19 sie 2020
Posty: 2
Niestety nie mogłam sobie pozwolić na zamówienie mebli na wymiar, zakupiłam jednak bardzo fajny komplet mebli ogrodowych na stronie [reklama]
PauliKa 12:48, 28 lip 2023

Dołączył: 29 mar 2023
Posty: 4
Mega fajne meble ogrodowe, można są w Jysk, Obi czy Castoramie też można coś fajnego znaleźć. Ja akurat póki co szukam bardziej mebli do biura, a konkretniej krzesła obrotowego dobrze wyprofilowanego [] tak do kwoty 600-700 zł.
JanieKK22 16:30, 22 lis 2023

Dołączył: 27 kwi 2022
Posty: 17
Majax napisał(a)
Niestety nie mogłam sobie pozwolić na zamówienie mebli na wymiar, zakupiłam jednak bardzo fajny komplet mebli ogrodowych na stronie [reklama]


Meble na wymiar wcale nie muszą być drogie. Mocno zachęcam do DIY - zrób to sam Uwierz mi, że takie mebelki będą cieszyć Cię najbardziej. Sam bawie się doskonale z płytą MPB. Jest bardzo łatwa i wdzięczna w obróbce, a do tego nie trzeba jej dodatkowo impregnować po cięciu itp.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies