Gdzie jesteś » Forum » Meble ogrodowe » Ogrodowe komplety mebli

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowe komplety mebli

Gardenarium 16:29, 31 mar 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Jasny kolor nie jest zbyt praktyczny, nawet jak się nie zaplami, to się zakurzy. Lepsze są szare.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
TikTak 13:05, 22 kwi 2015

Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 4
Wczoraj byłam u sąsiadki na kawie, siedziałyśmy na meblach które posiadają kremowe poduszki. Wiem że ma je już trzy lata i dalej wyglądają dobrze .
____________________
Ilonaogrodni... 15:47, 15 sie 2015


Dołączył: 05 sie 2015
Posty: 13

JA mam szare.
____________________
http://www.ogrodowisko.pl/watek/6050-ogrod-metoda-prob-i-bledow?page=1#post_6 Ilona
Margot 11:08, 12 lis 2015


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 283
odświeżę wątek
w tym roku kupiliśmy na taras meble z technorattanu w IKEA
jasne, bo mamy bardzo jasny taras
z podnóżka zrobiliśmy stolik - w razie potrzeby będzie dodatkowym siedzeniem
kota się czai na moje śniadanie

do tego stół i krzesła


____________________
pozdr Gosia - Ogrodowe love-story
Margot 11:12, 12 lis 2015


Dołączył: 15 lis 2012
Posty: 283
uwielbiamy tę sofę - swobodnie 2 dorosłe osoby mogą się wylegiwać na sofie, a jak przyjdą goście, to jest kilka miejsc do siedzenia
jeszcze kilka ujęć z innych stron i bez poduszek - do szczęścia brakuje nam markizy, bo to jest taras południowy - tzw. patelnia

____________________
pozdr Gosia - Ogrodowe love-story
Dorotka 18:22, 24 lut 2016


Dołączył: 08 mar 2015
Posty: 950
A mnie interesują leżaki ogrodowe, takie ze smakiem, wygodne.
Pokażcie jakie macie i jakie polecacie.
____________________
MELA -Ogród pewnej Ogrodniczki czyli Dziewczyna z rowerem.
evik0 21:17, 27 lut 2016

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 99
Czy chowacie na zimę swoje kanapy z technorattanu? Piękne są i na pewno wygodne ale gdzie to trzymać?
____________________
Ewa potrzeba-ogrodowej-zmiany
zielinka 12:13, 02 mar 2016


Dołączył: 02 mar 2016
Posty: 46
Mebli z technorattanu nie trzeba nigdzie wynosić na zimę, ujemna temperatura nie powinna im zaszkodzić. Ze względu na warunki atmosferyczne lepiej jednak je schować lub chociaż czymś przykryć, żeby nie zostały uszkodzone.
evik0 20:52, 08 mar 2016

Dołączył: 16 lut 2016
Posty: 99
zielinka napisał(a)
Mebli z technorattanu nie trzeba nigdzie wynosić na zimę, ujemna temperatura nie powinna im zaszkodzić. Ze względu na warunki atmosferyczne lepiej jednak je schować lub chociaż czymś przykryć, żeby nie zostały uszkodzone.


Trochę dwuznaczna jest Twoja odpowiedz. A moje pytanie nadal bez odpowiedzi
____________________
Ewa potrzeba-ogrodowej-zmiany
Gardenarium 08:37, 09 mar 2016


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
evik0 napisał(a)
Czy chowacie na zimę swoje kanapy z technorattanu? Piękne są i na pewno wygodne ale gdzie to trzymać?


To nie są wieczne meble jak teak czy inne drewno egzotyczne. Ich jakość i materiał jeśli jest wysoki, to przetrwają dłużej., Taniocha wystarczy na kilka lat, bo spłowieje i pokruszy się. Ekskluzywne zaś są drogie, więc trzeba je szanować i pielęgnować zgodnie z zaleceniami producenta.

Dlatego odpowiedź brzmi - tak trzeba je chować na zimę.

Gdzie?

- w domku ogrodnika
- w garażu
- w wiacie samochodowej
- chowasz do ogrodowego kąta za drzewami, wtedy trzeba uszyć specjalną plandekę (zamawia się) i nakłada na taki komplet
- do domu
- na tarasie

Jeśli pytasz, gdzie to trzymać, a nie masz gdzie - nie kupuj mebli z technorattanu a zainwestuj w meble tekowe, jak ja. Stoją niezmiennie już 20 lat (leżaki) a ławki koło 15 bez olejowania, jedynie myte myjką ciśnieniową.

Poniżej ekskluzywny komplet z poduchami do siedzenia i obrotowym stołem




Przykrywanie na zimę.

____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies