Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Chodźże na pole, do mojego ogrodu

Basia_KRK 12:38, 02 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
Dorota123 napisał(a)
Widać kawał roboty za Wami, dom prezentuje się świetnie po przebudowie, ciekawe jak wyglądał dom i działka zanim zaczęliście coś robić. Ogród bardzo ciekawie już wygląda.

Dorotko, dziękuję za odwiedziny u mnie w wątku

Przebudowa domu, to był kawał innej historii, dlatego należał jej się osobny wątek na forum budowlanym Znalazłam stare zdjęcie domu i mniej więcej nowe, zrobione z tej samej perspektywy. Stary taras domu został "wciągnięty" do domu, zabudowany (stał się przeszklonym salonem) i nadbudowany pokojami.
Zdjęć ze starego ogrodu poszukam i sama chętnie porównam zmiany


____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Wiolka5_7 12:49, 02 cze 2020


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20324
Witaj Basiu
Masz piękny dom i ogród
Rabata z kulami cisowymi podoba mi się bardzo bo uwielbiam takie kulkowiska

A jeśli chodzi o wąskie rabaty,to chyba większość tak ma.... ja też oczywiście poszerzam rabaty któryś raz

Będę do Ciebie zaglądać
Pozdrawiam

Edit. Wow jaka metamorfoza !
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Mary 13:15, 02 cze 2020


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3505
Basia_KRK napisał(a)

Dorotko, dziękuję za odwiedziny u mnie w wątku

Przebudowa domu, to był kawał innej historii, dlatego należał jej się osobny wątek na forum budowlanym Znalazłam stare zdjęcie domu i mniej więcej nowe, zrobione z tej samej perspektywy. Stary taras domu został "wciągnięty" do domu, zabudowany (stał się przeszklonym salonem) i nadbudowany pokojami.
Zdjęć ze starego ogrodu poszukam i sama chętnie porównam zmiany



Super metamorfoza!
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Magda70 13:34, 02 cze 2020


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Bardzo mi się ta ściana podoba.
I dom.
Fajnie, że założyłaś wątek


Basia_KRK napisał(a)

[img size=640x480
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/204/2046680/original.jpeg[/img]

____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
deszczowymaj 13:54, 02 cze 2020


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Hej Basiu ..dzisiaj na spokojnie obejrzałam sobie zdjęcia z Twojego ogrodu i wiesz co ? Nic nie mówiłaś ,że masz tak ładnie Pięknie masz ..

Bardzo ciekawie zaprojektowane stopnie..różnica poziomów to półkole Super ..no tylko rabaty musisz powiększyć , ale to sama przyjemność

Dom masz przepiękny hmmmmmm
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Agania 13:58, 02 cze 2020


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Super porównanie domu przed i po
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
dominka 14:45, 02 cze 2020


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
Witaj Basiu,
uśmiechnęłam się jak zobaczyłam Twój wątek
Swego czasu dłuuugo siedziałam na forum Mur... i czytałam m.in. Twój wątek,zresztą bardzo aktywny.
Miło spotkać "znajomą".
Zaznaczam do odwiedzania
____________________
Aga- Zielony AZYL
Basia_KRK 18:35, 02 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140
dominka napisał(a)
Witaj Basiu,
uśmiechnęłam się jak zobaczyłam Twój wątek
Swego czasu dłuuugo siedziałam na forum Mur... i czytałam m.in. Twój wątek,zresztą bardzo aktywny.
Miło spotkać "znajomą".
Zaznaczam do odwiedzania


Dominika, bardzo się cieszę To trochę jest taka kolej rzeczy, najpierw dom, potem ogród

Wrzucam kilka aktualnych zdjęć Wreszcie więcej słoneczka jest


Rhododendrony 'Cunningham's White'



Żurawka Little Cutie 'Sweet Tart'
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Basia_KRK 18:58, 02 cze 2020


Dołączył: 22 maj 2015
Posty: 1140


Dereń kousa 'Satomi' - czekam aż się wybarwi na różowo i okaże się prawdziwym Satomi. Jak same wiecie z doświadczenia, różnie bywa Na razie jest taki lekko nieśmiały, w zeszłym roku był przesadzony. Poprzednie miejsce było chyba za bardzo słoneczne i ciągle go przypalało, jeszcze nigdy nie miał kwiatków, więc ten rok zapowiada się ciekawie
____________________
Chodźże na pole, do mojego ogrodu
Joku 20:43, 02 cze 2020


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 11941
Co to za stare drzewo na pierwszym zdjęciu na pierwszym planie? Piękne jest, bardzo mi się podoba. Rośnie pod nim chyba klonik?
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies