Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

Pokaż wątki Pokaż posty

Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko

MiluniaB 10:00, 19 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Iza, Ewa, Darcia, Ania, Lidka, Ela dziękuję za odwiedziny i miłe wpisy. Cieszę się, ze Wam się podoba

Irenka liście czosnków mnie denerwują tak samo jak denerwują mnie liście przekwitniętych tulipanów. Liście czosnków raczej poobcinam, a liście tulipanów mają zarosnąć trawy Jednak nie wykluczone, że je obetnę

Renia chyba za wiele się nie przyklejało, bo trawnik został szybciutko założony. Przez folię szczelną woda się nie dostanie. Bardziej jest to bezpieczne niż rozmycie przez deszcz czy wywianie przez wiatr

Jagoda wiele nowości nie planuję Mam zamówione trawki, dokupię jedną różę, kosaćce syberyjskie i może pomarańczowego klona palmowego

Judith tnij trzmieliny Po cięciu spryskaj preparatem na grzyba Moje też czekają na cięcie - jakoś nie chce mi się za to zabrać

Magda na razie liście tulipanów zostawiam

Ania nie znam odmiany tej hortensji - wiem tylko, że to stara odmiana

____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
Wiaan 10:06, 19 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Mirella już się martwiłam o Ciebie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
April 10:07, 19 maj 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10165
MiluniaB napisał(a)




Niesamowicie to wygląda Teraz cała uwaga skupia się na tulipanach, nic jej nie zakłóca. Wspaniale to pomyślałaś
____________________
April April podbija las Mazowsze
MiluniaB 12:45, 19 maj 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Aneta dziękuję

April prawda - tulipany królują, a czosnki zaczynają
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
frezja 17:41, 19 maj 2021


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Mirela...tak jak dzewczyny piszą..rozwinęłaś skrzydła po latach doświadczeń. Pamiętam mnóstwo zadawanych pytań..i ta dociekliwosć baaardzo Ci pomogła. Piękny ogród stworzyłaś. Twoje berberysy też pamiętam...jednym słowem SUPER.Gratuluję.
Patrząc na swój ogród też widzę, jak bardzo ogrodowo się rozwinęłam. Najwazniejsze, wiedzieć czego się chce i do przodu.

Pozdrawiam
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Wiaan 11:20, 20 maj 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5183
Mirella jak będziesz mogła zajrzyj proszę do mnie rozwiać moje różane dylematy
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Judith 11:50, 20 maj 2021


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9910
MiluniaB napisał(a)

Judith tnij trzmieliny Po cięciu spryskaj preparatem na grzyba Moje też czekają na cięcie - jakoś nie chce mi się za to zabrać

Dziękuje Miluniu . Dziś ma nie padać, zatem będę ciąć.
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Ewa777 13:02, 20 maj 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Zgadzam się z dziewczynami - widoki ogrodu z tulipanami prześliczne Ochy i achy
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
nicol21 17:29, 20 maj 2021


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10283
Pięknie i kolorowo masz! Ok, tych liści tulipanów to już nie zazdroszczę. Łatwiej z czosnkami bo nie trzeba czekać tylko ciachać można już. Ja planuję w ten weekend. ale cebulowe jak hiacynty to zostawię jeszcze z tydzien... czyli będą mnie tydzien dłużej denerwować.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
sylwia_slomc... 22:57, 20 maj 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Sporo tulipanów masz A już basen w nich utopiony super miejscówka Żeby tylko cieplej było
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies