Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród pod pliszką

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod pliszką

AsiaK_Z 16:26, 13 lut 2021


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Szalllony będzie miodzio
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
Pliszka5 17:29, 13 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
AsiaK_Z napisał(a)
Szalllony będzie miodzio

Niech już się zima skończy bo ja oszaleje plany są zacne mam sporo traw do wykopania i podzielenia na rabatę przed brzozy. Czekają na mnie też podkłady do zamontowania plu zamówienie ziemi na rabatę przed warzywnikiem
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
AsiaK_Z 17:59, 13 lut 2021


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Pliszka5 napisał(a)

Niech już się zima skończy bo ja oszaleje plany są zacne mam sporo traw do wykopania i podzielenia na rabatę przed brzozy. Czekają na mnie też podkłady do zamontowania plu zamówienie ziemi na rabatę przed warzywnikiem

Plany zacne, roboty full... u mnie podobne zamierzenia dot. przesadzania... Królową muszę z ciemności wyciągnąć, słabo kwitła w ubiegłym roku. Fakt, wcześniejsze jej przenosiny też pewnie temu winne. Obyśmy tylko swoje plany zrealizowali
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
sylwia_slomc... 18:12, 13 lut 2021


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81994
Pliszka5 napisał(a)
Człowiek się nudzi na ostatnich dniach urlopu więc zamawia i zamawia dzisiejsze zamówienie to piwonie itohy bartzella 6 sztuk . Posadze je przed brzozami

Na żółty Cię wzięłoOd dziecka lubię ten kolor w ciepłych odcieniach
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgorzataka... 18:28, 13 lut 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
No jak ja mogłam nie trafić do takiego ogrodu.
Schody,schody, schody--Pawle piękne są--uwielbiam schody w ogrodzie-też mam,ale Twoje ładniejsze.
pozdrawka
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Pliszka5 18:50, 13 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
AsiaK_Z napisał(a)

Plany zacne, roboty full... u mnie podobne zamierzenia dot. przesadzania... Królową muszę z ciemności wyciągnąć, słabo kwitła w ubiegłym roku. Fakt, wcześniejsze jej przenosiny też pewnie temu winne. Obyśmy tylko swoje plany zrealizowali

Oczywiście że damy radę zrealizować kiedys
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 18:52, 13 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
sylwia_slomczewska napisał(a)

Na żółty Cię wzięłoOd dziecka lubię ten kolor w ciepłych odcieniach

Chciałem inny kolor ale cena dobra i stwierdziłem że wezmę większą ilość. Żółty kolor też jest fajny
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 18:54, 13 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
malgorzatakarpacz napisał(a)
No jak ja mogłam nie trafić do takiego ogrodu.
Schody,schody, schody--Pawle piękne są--uwielbiam schody w ogrodzie-też mam,ale Twoje ładniejsze.
pozdrawka

Miło że się te moje schody podobają. Mi też się one bardzo widza. Pozdrawiam ciepło
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 16:55, 14 lut 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Zima troszkę zrobiła mi strat w ogrodzie cześć bambusów podmarzły ale one się ogarną tak myślę. Jeden rododendron mi zmarzł cały taki był piękny pomarańczowy . Pampasowe też padły i zmarzł też eukaliptus ale jego byłem pewien że padnie . Bo do - 10stopni to by dał radę cedry też dostały po głowie ale jakoś to będzie
____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Pliszka5 18:56, 19 mar 2021


Dołączył: 14 gru 2020
Posty: 406
Czas się ogarnąć wiosna idzie
Dzisiaj doszły wyczekiwane piwonie itohy Bartzella 12 sztuk

____________________
Paweł Ogród pod pliszką
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies