Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Glina i zielsko

Pokaż wątki Pokaż posty

Glina i zielsko

nyna76 07:43, 04 mar 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Dokładnie o to chodzi.


"Jsk się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma ... "
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
BASIA8 09:21, 04 mar 2021


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Najważniejsze żeby Wam się podobało Ja mam z jednej strony płot betonowy, ale już go nie widać tuje pięknie urosły. Pomysł pomalowania płotu jest rewelacyjny - super u dziewczyn wygląda
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
LIDKA 15:17, 04 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7107
Wiaan napisał(a)
Lidka malowaliśmy płot betonowy który jest sąsiada, właśnie na szaro. Podoba mi się efekt, jest ładniej niż po oryginalnej stronie u sąsiadów farba jest trwała, kiedyś rosliny urosną, a teraz jest czysto i efektownie.
Wklejam fotkę, usunę jak sobie zobaczysz.


Wiaan właśnie tak powiedziałam mężowi
że jak wróci to pokażę mu zdjęcie z ogrodowiska jednej dziewczyny co ma taki płot pomalowany. J myślałam dokładnie o Tobie, dzięki za tę fotkę. w sama porę bo pan małżonek jutro wraca.

A ja taki postawie bo mam nieużytki z 3 stron działki na około, będzie się mniej siało zielska - myślę i trochę od wiatru ochroni. i mam już z jednej strony - własność sąsiada. i pomalować nie mogę tej części ale zarośnie.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 15:20, 04 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7107
nyna76 napisał(a)
Lidzia nikt nikogo nie krytykuje. Masz to na co pozwalają w dany. monencie finanse i tyle.

Płot można pięknie pomalować farbą fasadową w kolorze szarym, lub podobnym do elewacji domu, a na pewnej części przełamać go drewnianą pergolą.

Będzie dobrze.


Zwykle się raczej nie przejmuje opinią innych ale widzę co o tych płotach piszą w necie. u mnie będzie i już.

p.s. Nie lubię zdrobnienia Lidzia
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiaan 15:23, 04 mar 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
Widzisz, myślami mnie ściągnęłaś mój sąsiad wyraził zgodę na szczęście na pomalowanie po mojej stronie jego własności, to fajni ludzie, nie mieli z tym problemu. Nie mogę się doczekać fotki z Twoim nowym ogrodzeniem.
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
LIDKA 15:39, 04 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7107
Wiaan napisał(a)
Widzisz, myślami mnie ściągnęłaś mój sąsiad wyraził zgodę na szczęście na pomalowanie po mojej stronie jego własności, to fajni ludzie, nie mieli z tym problemu. Nie mogę się doczekać fotki z Twoim nowym ogrodzeniem.


Wstawię oczywiście
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 15:45, 04 mar 2021


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7107
BASIA8 napisał(a)
Najważniejsze żeby Wam się podobało Ja mam z jednej strony płot betonowy, ale już go nie widać tuje pięknie urosły. Pomysł pomalowania płotu jest rewelacyjny - super u dziewczyn wygląda


Basia mój też zarośnie. tujki już są. a pod fragmentem bedą inne rośliny tylko nie wiem jeszcze jakie, trawy raczej
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
nyna76 18:46, 04 mar 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1683
Lidko Jeżeli płot jest równo w granicy, to swoją stronę możesz pomalować.
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Mary 22:06, 04 mar 2021


Dołączył: 27 mar 2015
Posty: 3506
Czemu się martwisz jaki będzie płot skoro i tak ma zarosnąć?
____________________
Marysia - Ogród bez roweru
Milka 07:37, 05 mar 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
LIDKA napisał(a)


Zwykle się raczej nie przejmuje opinią innych ale widzę co o tych płotach piszą w necie. u mnie będzie i już.

p.s. Nie lubię zdrobnienia Lidzia

To dobrze wiedzieć, bo ja napisałam u siebie Lidzia, zapamiętam
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies