Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

alinak 21:39, 30 lis 2011


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Haniu nie te wzniesione tylko kolumnowe . jak utnę u podstawy to zostanie pniaczek
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
laurowisnia 23:57, 30 lis 2011


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
hanka_andrus napisał(a)
Laurowiśnio! Nie bądź wiśnią!Co się będziesz po ludziach się snuć jak błędny rycerz!
Ogród marzenie,szczególnie ten murek,którego u siebie postawić nie mogę.
Nie kryguj się! Masz ładnie,pokazuj resztę!
Pozdrawiam!

Haniu, rozbawiłaś mnie swoimi słowami. Zastanowię sie, ale to jest właściwie jedyne moje zdjęcie obejmujące część ogrodu. Mam jeszcze kilka zdjęć róż, które już pokazałam w odp. dziale. Także proszę o cierpliwość, a z wiosną - wczesną wiosną zacznę utrwalanie i pokażę co mam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
hanka_andrus 06:24, 01 gru 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Chcę znowu odpowiedzieć,,laurowiśni". A jak?Wątku nie ma,parę słów do niej trzeba w cudzym wątku naśmiecić!
Załóż watek Agatko, chociażby po to ,by mieć stałe miejsce.Nawet bez zdjęć. Przecież i zimowe możesz wstawiać,Albo i nie.Opisuj słowami .Wyobraźnię mamy.Zobaczymy co chcesz zmieniać.Wiem,że przed Ogrodowiskiem.nikt zdjęć ogrodowi nie robił,no może prawie nikt.A teraz....każdy dokumentuje swoje działania.I to zostaje na pamiątkę.
Moje słowa są na zachętę,a mój ogródek doskonały nie jest.
Zapraszam.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
abiko 10:15, 01 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
hanka_andrus napisał(a)
Laurowiśnio! Nie bądź wiśnią!Co się będziesz po ludziach się snuć jak błędny rycerz!
Ogród marzenie,szczególnie ten murek,którego u siebie postawić nie mogę.
Nie kryguj się! Masz ładnie,pokazuj resztę!
Pozdrawiam!
Hania Ty jesteś jedyna i niepowtarzalna! Laurowiśnio z Hanią nie wygrasz, zakładaj swój wątek)
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 10:24, 01 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410


Abiko widzę że cię nadal nurtuje sprawa skarpy . no to coś z pomysła ode mnie . jak mam usunąć to podeślij na PW>

tez robiona i przerabiana 2 razy . tera jeszcze dosadziłam u góry miedzy jałowcami kolumnowymi cisy a docelowo jak te urosną to jałowce powycinam , bo wiatr je ciągle przegina . liliowców tez już nie ma tylko wszystko tawuły gold mund






Ano Alinko, to chyba mój największy problem w ogrodzie Z obsadzeniem sobie z pomocą Ogrodowiska pomogę, tylko nie wiem czy przekopanie i rozluźnienie tej mojej gliny coś pomoże Bo teraz dopiero widzę, że wszystko co na niej posadziłam to sie nie rozrosło Chociaż dałam duże doły z nową ziemią...

Twoją skarpę znam, znam, fajne są te jałowce kolumnowe, ładnie urosły. to duże krzaczaste to co? Jakoś mi górują nad resztą, może je zmień, albo przytnij..A zestawienie zieleni tych kulek (żywotnik?) z żółtym rewelacja

Moja skarpa to tak do Twojego murku, ale nawet chyba spadek podobny
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
laurowisnia 08:46, 02 gru 2011


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
abiko napisał(a)

Laurowiśnio! Nie bądź wiśnią!Co się będziesz po ludziach się snuć jak błędny rycerz!
Ogród marzenie,szczególnie ten murek,którego u siebie postawić nie mogę.
Nie kryguj się! Masz ładnie,pokazuj resztę!
Pozdrawiam!
Hania Ty jesteś jedyna i niepowtarzalna! Laurowiśnio z Hanią nie wygrasz, zakładaj swój wątek)

Chyba tak, więc dajcie mi dziewczyny czas do świąt. Porobię trochę zdjęć jak aura i czas pozwoli i ruszam ze swoim wątkiem. I już zmykam Abiko z Twojego wątku, aby nie zaśmiecać.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
abiko 09:34, 02 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Agata, ależ rozgość się, nie ma problemu Czekamy w takim razie na twój ogródek
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 14:04, 02 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Odstresowywałam się i zrobiłam plan nasadzeń do ogrodu. Proszę zobaczcie czy to wogóle ma jakiś sens?
Warzywniak jak planowałam z obwódka z bukszpanu. Śliwa Wiśniowa, mam nadzieję, że nie będzie za duża do mojego małego ogrodu. Nie chcę zaciemniać, bo iak za jasno to tam nie jest przez modrzewie na sąsiedniej działce. I wielki znak zapytania co za różami a przed Smaragdami? Myśłałam może o jakimś cyprysiku groszkowym posadzonym razem z jakimiś niebieskimi bylinami , albo szałwią omszoną?? Jak myślicie, bardzo proszę..bo jak tak dalej pójdzie to mi zimy nie starczy na ten projekt
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 15:23, 02 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Coś te powiadomienia nie działają zawsze chyba w każdym razie dziewczyny jak wrócicie z kawki wstąpcie do mnie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Gardenarium 11:36, 05 gru 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Wg mnie projekt jest dobry, ładnie to rozplanowałaś
W dól od narożej Pinus cembra może daj wyższ iglaki pod płotem, nawet te same co z lewej strony. Berberys Bagatelle tnij w kulki, a za nimi chyba coś innego daj niż znów berberys. Może tuje wschodnie Aurea Nana?

Wierzba japońska? Ja bym pewnie dała coś innego na pniu -choćby trzmielinę, żeby była zimozielona.
I za okrągłym placykiem pienny cis na kiju.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies