Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

profus 11:25, 12 gru 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Witam.
Takie coś nabazgroliłem może się przyda. Tłem i zasłoną może być także bluszcz na kratce. Pozdrawiam.

____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
abiko 12:42, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
profus napisał(a)
Witam.
Takie coś nabazgroliłem może się przyda. Tłem i zasłoną może być także bluszcz na kratce. Pozdrawiam.



Nie, no Rafał, super, dziękuję, bo ja jak sobie na namaluję jakkolwiek to nie widzę to ja będę pisała co a ty mi narysujesz a najlepiej odręcznie

Ciekawe to co narysowałeś, to czerwone to mogłyby być np. begonie..
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
profus 12:50, 12 gru 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Odręczne rysowanie też mi się bardziej podoba ale trochę więcej zachodu z tym jest. Rysunek, potem skanowanie lub robienie fotki, zgrywanie, itd.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
abiko 12:57, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
profus napisał(a)
Odręczne rysowanie też mi się bardziej podoba ale trochę więcej zachodu z tym jest. Rysunek, potem skanowanie lub robienie fotki, zgrywanie, itd.

ale za to jaki efekt bardzo dziękuję, i polecam się na przyszłość mam jeszcze dużo zmian przed sobą
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Pszczelarnia 13:02, 12 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Nie ten zawijasek nie, on niepotrzebnie komplikuje układ (to jest zbyt ozdobne jak dla mnie), jakby się plecami odwracał od kulek i stożka.Lepiej wysłonić i na tle zasłony dać to wszystko bez zawijaska ale obwiedzione.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Pszczelarnia 13:02, 12 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
profus 13:13, 12 gru 2011

Dołączył: 16 wrz 2011
Posty: 139
Pszczelarnia napisał(a)
Nie ten zawijasek nie, on niepotrzebnie komplikuje układ (to jest zbyt ozdobne jak dla mnie), jakby się plecami odwracał od kulek i stożka.Lepiej wysłonić i na tle zasłony dać to wszystko bez zawijaska ale obwiedzione.


I o to chodzi. Burza mózgów i rabatka będzie git lub 15 pomysłów i "taka baaaaania" u właścicielki.
____________________
Rafał - ogrodek amatora - kiedyś może będzie
Pszczelarnia 13:24, 12 gru 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
A jakby od cisa stożka puścić cisy w szpalerze strzyżone a zasłaniające? Zrobić taka masywną zintegrowaną bryłę nasadzeń? Tylko uwaga, w cieniu cisa i bezpośrednio przy nim słabo wszystko rośnie (tak po raz kolejny wyczytałam w angielskich książkach - nie wiem). Ale z nawożeniem i podlewaniem może być OK.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Wieloszka 14:17, 12 gru 2011


Dołączył: 11 paź 2011
Posty: 5742
No bo ten zawijasek nie tak miał iść Nie miało być stożka i kulek, tylko sam zawijasek, miłorząb z trawami w tle i czymś zasłaniającym (ekran z cisa lub kratka z bluszczem)
____________________
Agnieszka - DUŻY OGRÓD małej ogrodniczki
abiko 14:31, 12 gru 2011


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Wieloszka napisał(a)
No bo ten zawijasek nie tak miał iść Nie miało być stożka i kulek, tylko sam zawijasek, miłorząb z trawami w tle i czymś zasłaniającym (ekran z cisa lub kratka z bluszczem)
chwila, bo się pogubiłam.. czekajcie jak uda mi się narysować coś między jedna umową a drugą to wkleję ale robimy jak z zawijaskiem czy bezzzzz? i trawami tak? Bo cis fajny, ale duży drogi i wolno rosną..a trawka będzie taka zwiewna..szał
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies