Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

abiko 21:31, 22 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
agapant napisał(a)


I my, na spotkaniu się nie zgadałyśmy.
Dotarłam do Ciebie, poczytam, pooglądam w wolnej chwili.
Ja również zapraszam. Miło było Cię poznać osobiście.


Mnie również.. fajnie, że się poznałyśmy. Taki kawał drogi przejechałaś
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 21:34, 22 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
anpi napisał(a)
Aga,ściskam Cię raz jeszcze za ciemiernikaŚlicznota!...i Ty i ciemiernik
I wiesz...jak byś tylko była w naszych stronach...!!!


Bardzo się cieszę, że sprawiłam ci przyjemność taką małą. Jak tylko będę.. to wiesz
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 21:49, 22 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Jutro sadzenie.. a cieszę się jak dziecko, bo Lykkefund rekomendowaną przez Pszczelarnie właśnie dostałam jak i Gemmę i Starlet z serii Eva. I bez pomyłki tym razem I sadzonki ładne.. oby się przyjęły
A jeszcze mam Agnes Schillinger - nie mogłam się oprzeć immienniczce i nie mam żadnej Guillota.
I już mam 30 nazwanych nie licząc w donicach nn i w rabatach, które nie wiem. No różany ogród mi się zrobił.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
sylwia_slomc... 22:38, 22 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
A widziałaś tą bordową co dziś kupiłam, bezimienna wilkokwiatowa chcesz taką?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 20:33, 24 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Nie, poważnie nie mam gdzie sadzić
A dziś dostałam jeszcze różę jedną i dla Ciebie coś mam, ale nie powtórzę, Margaretka Ci napisze. Coś dużego w każdym razie
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Anda 20:36, 24 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
abiko napisał(a)
Jutro sadzenie.. a cieszę się jak dziecko, bo Lykkefund rekomendowaną przez Pszczelarnie właśnie dostałam jak i Gemmę i Starlet z serii Eva. I bez pomyłki tym razem I sadzonki ładne.. oby się przyjęły
A jeszcze mam Agnes Schillinger - nie mogłam się oprzeć immienniczce i nie mam żadnej Guillota.
I już mam 30 nazwanych nie licząc w donicach nn i w rabatach, które nie wiem. No różany ogród mi się zrobił.


Naprawdę różany ogród się zrobił u Ciebie Super Mnie to zawsze bardzo cieszy, jak ludzie róże kupują i się do nich przekonują.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Katkak 05:39, 25 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
No to niezłą kolekcję masz Aguś. Aguś napisz mi kiedyś( nie ma pośpiechu) jak to jest z tymi ziemniakami z worka. Tzn jak się za to zabrać bo mam ichitę.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 09:47, 25 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81251
Zawsze mi do Ciebie najbardziej róże i ogród romantyczny pasowały i taki uważam właśnie jest, cudny
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
abiko 19:44, 28 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Anda napisał(a)


Naprawdę różany ogród się zrobił u Ciebie Super Mnie to zawsze bardzo cieszy, jak ludzie róże kupują i się do nich przekonują.


Jakoś mnie nigdy do róż nie trzeba było przekonywać... ciekawe dlaczego Chociaż mam swoją teorię
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 19:46, 28 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8404
Katkak napisał(a)
No to niezłą kolekcję masz Aguś. Aguś napisz mi kiedyś( nie ma pośpiechu) jak to jest z tymi ziemniakami z worka. Tzn jak się za to zabrać bo mam ichitę.


Kasia.. nie jestem specjalistką od ziemniaków Wzięłam czarny worek, podziurawiłam, nasypałam ziemi, wsadziłam ziemniaki, zasypałam trochę, podlałam i sobie stał. Jak rosły dosypywałam ziemi. Szału nie było, ale to chyba z mojej winyPróbuj.. ciekawa jestem
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies