Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródkowe perypetie:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródkowe perypetie:)

sylwia_slomc... 10:15, 31 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
teraz są jakby dwa wejścia do ogrodu


na koniec majdan posprżatałyśmy i gotowe

____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Urszulla 11:11, 31 mar 2019


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21810
sylwia_slomczewska napisał(a)
teraz są jakby dwa wejścia do ogrodu




Myślałam że przy takiej pogodzie wdzyscy w ogrodzie ale w mojej okolicy coś pusto było. Tylko ja działałam jak szalona

Fajnie zrobiłyście, na pewno będzie Ci łatwiej. A ja pytałam o te schodki ale chyba przegapiłaś pytanie chodzi miej więcej o koszt materiałów i co musiałaś kupić- bo to gorowe płyty prawda? Kamienie wykorzystałaś swoje.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Katkak 11:32, 31 mar 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale kawał dobrej roboty wykonałyście. Faktycznie dopiero jak Aga tam stoi to widać jaka wielka ta skatpa
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Anda 12:21, 31 mar 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33373
Właśnie to samo chciałam napisać co Kasia. Dopiero w porównaniu z Agą widać wielkość skarpy. Narobiłyście się, ale teraz wygląda to świetnie. Dobra robota Fajnie tak z koleżanką popracować w ogrodzie i się nawzajem wspomagać
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
abiko 12:33, 31 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Anda napisał(a)
Właśnie to samo chciałam napisać co Kasia. Dopiero w porównaniu z Agą widać wielkość skarpy. Narobiłyście się, ale teraz wygląda to świetnie. Dobra robota Fajnie tak z koleżanką popracować w ogrodzie i się nawzajem wspomagać


Anda zacznę od Ciebie
Skarpa jest stroma a nie ma możliwości jej wypłaszczenia stąd miałam problem. Ale dzięki Sylwi będzie super.
Faktycznie w dwie pracuje się inaczej i dużo wydajniej
Nie miałam w planach skarpy na sobotę, bo to bardzo dużo pracy, ale cieszę się, że Sylwia pomogła, bez niej bym tego nie zrobiła tak szybko.

No i pracowałam z celebrytką jakby nie patrzeć
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 12:34, 31 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Katkak napisał(a)
Ale kawał dobrej roboty wykonałyście. Faktycznie dopiero jak Aga tam stoi to widać jaka wielka ta skatpa


Kasia Ty wiesz jaki Sylwia ma power, a ja myślałam, że robię szybko
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 12:36, 31 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Urszulla napisał(a)


Myślałam że przy takiej pogodzie wdzyscy w ogrodzie ale w mojej okolicy coś pusto było. Tylko ja działałam jak szalona

Fajnie zrobiłyście, na pewno będzie Ci łatwiej. A ja pytałam o te schodki ale chyba przegapiłaś pytanie chodzi miej więcej o koszt materiałów i co musiałaś kupić- bo to gorowe płyty prawda? Kamienie wykorzystałaś swoje.


Ulcia przepraszam chyba jednak faktycznie przegapiłam. Schodki są z kamienia, który mam w gabionach i na to płyty betonowe imitujące deskę. I tyle, żadnej zaprawy nic.. jak się luzują eM poprawia Także koszt tylko samych płyt..chyba 15 zł za szt. ale kupione pod Kielcami Widziałam podobne i u nas.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
abiko 12:39, 31 mar 2019


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Magleska napisał(a)
o jak ślicznie wszędzie

….czekam na relację ,coście znowu wymyśliły

Aguś a Twoje oczko to ma tą gotową formę ? ...zadowolona jesteś ?
myślę nad małym oczkiem u siebie i nie wiem co lepsze -czy gotowiec ,czy folia ?
jeszcze muszę brać pod uwagę co trwalsze,jakby pies chciał kąpieli zażywać


Madzia ja mam gotową formę. Z formy tak jestem zadowolona.. u mnie ciężko ją było wypoziomować bo mam spadek terenu tam akurat. A chciałam zamaskować w miarę brzegi, trochę wyszło, trochę nie.. ale trudno.
U Ciebie będzie idealnie. I szybciej się takie coś robi, niż folię.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Magleska 12:46, 31 mar 2019


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18424
ale fajnie z tą ściezką na skarpie super pomysł -będzie Ci tam łatwiej cokolwiek robić super wyszło

dzięki za odpowiedz w sprawie oczka -właśnie myślę o gotowej formie -tylko nie wiem ,czy obojętnie gdzie kupowana ,czy są różne kształty itp...muszę się rozejrzeć
i jednak muszę go niżej zrobić ( w starym miejscu 2,lub 3 skrzyni-bo przy pierwszej też będzie trudno wypoziomować

to jeszcze doradz proszę -masz jakieś filtry? i jaka jest wielkośc Twojego ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
sylwia_slomc... 12:52, 31 mar 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Madzia dużo jest kształtów na All...

Aguś jaka tam ze mnie celebrytka
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies