Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » N-ce Garden

Pokaż wątki Pokaż posty

N-ce Garden

inka74 12:20, 06 paź 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Paweł - świetny ogród, spójny, bardzo dobrze rozplanowana niewielka przestrzeń. Podziwiam metamorfozę garażu, placyku pod fotel kokon - to był bardzo dobry ruch, wiem ile to pracy bo sama też taki układałam ale warto było. Teraz jest to element bardzo ozdobny choć prosty. To była doskonała zmiana. Pomysł z linkami i przemalowaniem garażu - następny strzał w 10. Jestem ciekawa jeszcze jaka pergola będzie. Grafitowa, metalowa, prosta? I zachwycam się dynią betonową i innymi betonami - świetne! Nawet jak studia w innym kierunku robisz/skończyłeś to i tak masz już w tej chwili fach w ręku - brakuje takich zdolnych ludzi jak ty na rynku. Zawsze możesz potraktować to jako coś dodatkowego. Może warto zrobić architekturę krajobrazu jako drugi fach bo masz w tym kierunku predyspozycje.

A dyskusja z Johanką - normalnie zrobiła mój dzień ))) uśmiałam się. Nie wiedziałam, że nasza Węgierka taką pumą jest ))

Do betonów bierzesz gotową mieszankę z worka czy sam robisz? Myślę o takich dyńkach do mnie, w szarości i dla odmiany w zgaszonej bieli bym je zrobiła, może starego złota na bogato. Świetne są. Idealnie gładka powierzchnia ci wyszła - pończochy jako forma? Czy coś innego?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Wiaan 12:24, 06 paź 2021


Dołączył: 01 cze 2017
Posty: 5193
inka74 napisał(a)

Do betonów bierzesz gotową mieszankę z worka czy sam robisz? Myślę o takich dyńkach do mnie, w szarości i dla odmiany w zgaszonej bieli bym je zrobiła, może starego złota na bogato. Świetne są. Idealnie gładka powierzchnia ci wyszła - pończochy jako forma? Czy coś innego?


Też mam chrapkę na takie dynie
____________________
Aneta Ogrodowe wariacje
Johanka77 14:52, 06 paź 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Po prostu obłędnie!
I zazdroszczę porzadeczku pomiędzy płytami, u mnie non stop coś się wysiewa.
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Wiolka5_7 15:30, 06 paź 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20496
Zbieram szczękę z podłogi
Prześliczny masz ten swój ogród Pawle!:+) brawo Ty !

Hakonki widzę, że nie czują jesieni nic a nic,moje łapią już jesienne kolorki

Ps.tez zrobiłam sobie betonowe dyńki
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
pawel2806 19:07, 06 paź 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Dziękuję za wszyskie pochwały
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
pawel2806 19:10, 06 paź 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
MartaCho napisał(a)
Nieustannie wprost nieprzyzwoicie pięknie!
Gratulacje!

Pigwa ładnie Ci owocuje- na mnie czeka 5kg, ale tego drobniejszego pigwowca (?) do "przetworzenia"

To prawda pigwa ładnie owocuje ale grusza ma w tym roku aż 15 owoców (większość już zebrana)
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
olciamanolcia 19:11, 06 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
pawel2806 napisał(a)

Bardzo lubię rozchodniki fantastyczne masz u siebie
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
olciamanolcia 19:16, 06 paź 2021


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7055
pawel2806 napisał(a)


Fantastyczny ogród moje klimaty nawet niektóre elementy architektury ogrodowej podobnie mam jak u Was
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
pawel2806 19:32, 06 paź 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
inka74 napisał(a)
Paweł - świetny ogród, spójny, bardzo dobrze rozplanowana niewielka przestrzeń. Podziwiam metamorfozę garażu, placyku pod fotel kokon - to był bardzo dobry ruch, wiem ile to pracy bo sama też taki układałam ale warto było. Teraz jest to element bardzo ozdobny choć prosty. To była doskonała zmiana. Pomysł z linkami i przemalowaniem garażu - następny strzał w 10. Jestem ciekawa jeszcze jaka pergola będzie. Grafitowa, metalowa, prosta? I zachwycam się dynią betonową i innymi betonami - świetne! Nawet jak studia w innym kierunku robisz/skończyłeś to i tak masz już w tej chwili fach w ręku - brakuje takich zdolnych ludzi jak ty na rynku. Zawsze możesz potraktować to jako coś dodatkowego. Może warto zrobić architekturę krajobrazu jako drugi fach bo masz w tym kierunku predyspozycje.

A dyskusja z Johanką - normalnie zrobiła mój dzień ))) uśmiałam się. Nie wiedziałam, że nasza Węgierka taką pumą jest ))

Do betonów bierzesz gotową mieszankę z worka czy sam robisz? Myślę o takich dyńkach do mnie, w szarości i dla odmiany w zgaszonej bieli bym je zrobiła, może starego złota na bogato. Świetne są. Idealnie gładka powierzchnia ci wyszła - pończochy jako forma? Czy coś innego?

Tej przestrzeni to mi właśnie brakuje, za mały ogród na wiele pomysłów . Placyk nie był planowany pod kokon spełniał funkcję praktyczną umożliwiającą dostęp do okna piwnicy podczas znoszenia drewna na zimę. Po zmianie sposobu ogrzewania domu stał się miejscem wypoczynku a kokon idealnie się wpasował.
Pergola będzie (kiedyś) prosta w formie choć troszkę niestandardowa, drewniana i grafitowa oczywiście.
Architektury nie planuję zaczynać ale przyznaję że ciągnie mnie w tą stronę.
W sprawie betonów to zależy co mam pod ręką czasem gotowy beton, czasem robię. Ich powierzchnia nie jest idealnie gładka a już na pewno po czasie jaki stoją na polu/dworze/zewnątrz (niepotrzebne skreślić )
Tak pończocha
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
pawel2806 19:33, 06 paź 2021


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 918
Wiaan napisał(a)


Też mam chrapkę na takie dynie

Nic prostszego, chwila zabawy i gotowe
____________________
N-ce Garden* The Bigger the N-cer**
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies