Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 07:59, 06 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Asia ja w tym sezonie bardzo dużo pomarańczowych róż zakupiłam ,zakwitły mi teraz Lambada-muszę je obfocić ,bo kolorek mają obłędny
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Urszulla 10:04, 06 lip 2022


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21735
Magleska napisał(a)


Ula plany na razie tylko w głowie -coś tam powolutku lewą ręką skubię ,ale łopata i taczki ,to jeszcze długo poczekają -raczej dopiero na wiosnę .....a może jesienią -zobaczymy


To oczywiste, mam przecież tak samo, a się zastanawiam gdzie zrobić pomarańczową rabatę w słońcu bo tak mi się ta Twoja podoba o oczkach też myślę jesteś inspiracją dla nas Wszystkich Wpadnę, ale jestem osłabiona i chyba ten tydzień w większości przeleżę z przerwami na obowiązki domowe ale Ty masz o wiele trudniej dobrze że upały odeszły.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Martka 11:08, 06 lip 2022


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Maglesko, o tak, jesteś naszą inspiracją  myślę teraz o oczku, a szczerze mówiąc, to może się skończyć nawet liczbą mnogą! A miałam już nie kombinować. Uli zdjęcia obejrzałam z podziwem dla Was obu Jestem napalona na fotki pomarańczowych, będzie czad.
anpi 13:07, 06 lip 2022


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8017
Madziu, mnie w tym sezonie też ciągnie do pomarańczy kupiłam tojeść, lilie i kilka róż zbliżonych do tego koloru
U Ciebie w stipach przepięknie!!!
Mam nadzieję , że jak się wykurujesz, to zawitasz w moje strony!
Twój ogród ciągle podglądam, ale z pisaniem na wątku to wiesz...nawet u siebie rzadko jestem. Buziaki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
anabuko1 14:41, 06 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23394
Madziulka i ja jestem oczarowana twoimi stipami.
Ja mam 2 i to jakieś małe toto a ma 2 sezon. Rachityczne i wygładu to wcale nie ma.
Ech, a tak one mi się podobają
A twoje z innymi roślinami wyglądają cudnie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Gruszka_na_w... 17:14, 06 lip 2022


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21650
Magleska napisał(a)


Haniu kupowałam je w A..r -jako Trojeść bulwiasta Asclepias tuberosa -mam je chyba 4 sezony -i one od pączka już są pomarańczowe -szukałam jakiejś wcześniejszej fotki ,ale chyba nie zrobiłam w fazie pąka ...
widziałam te Twoje i wydaje mi się ,że to jakaś inna odmiana -
poszukam jeszcze w fotkach z zeszłego sezonu ,może znajdę .

co za sprzedawca ....ech


Napisałam ponowny mail do sprzedawcy. Już nie dam sobie wcisnąć kitu, że ta moja będzie pomarańczowa. Nowe sadzonki zamówiłam wczoraj w polecanym przez Ciebie miejscu. Dziękuję za informacje.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Magleska 23:10, 06 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Urszulla napisał(a)


To oczywiste, mam przecież tak samo, a się zastanawiam gdzie zrobić pomarańczową rabatę w słońcu bo tak mi się ta Twoja podoba o oczkach też myślę jesteś inspiracją dla nas Wszystkich Wpadnę, ale jestem osłabiona i chyba ten tydzień w większości przeleżę z przerwami na obowiązki domowe ale Ty masz o wiele trudniej dobrze że upały odeszły.


Ula dziękuję z tą inspiracją ,to nie wiem ... ....sama odgapiam od innych


a i w końcu nadszedł ten dzień ,że rabata koło domku w końcu mi się podoba
pocykałam mnóstwo fotek ,ale dziś już chyba pójdę spać jutro wstawię

a Ty narazie odpoczywaj jak najwięcej ,a jak już będziesz na chodzie ,to wpadaj na kawę mrożoną
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:17, 06 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
Martka napisał(a)
Maglesko, o tak, jesteś naszą inspiracją  myślę teraz o oczku, a szczerze mówiąc, to może się skończyć nawet liczbą mnogą! A miałam już nie kombinować. Uli zdjęcia obejrzałam z podziwem dla Was obu Jestem napalona na fotki pomarańczowych, będzie czad.


Martka szalone obydwie z Ulą ja inspiracją .....ale miłe to bardzo

fajnie ,że myślisz o oczku powiem Ci ,że uwielbiam te wieczorne żabie koncerty ....już i w nowych mam zielonych lokatorów ....i też myślę o oczku ,ale takim większym ....tylko to raczej dość odległy plan ...

fotek lipcowych mam mnóstwo ,ale już pózno-jutro powstawiam

ogród nigdy nie jest skończony -ja już się z tym pogodziłam
Buziaki
taka zajawka na jutro

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:24, 06 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
anpi napisał(a)
Madziu, mnie w tym sezonie też ciągnie do pomarańczy kupiłam tojeść, lilie i kilka róż zbliżonych do tego koloru
U Ciebie w stipach przepięknie!!!
Mam nadzieję , że jak się wykurujesz, to zawitasz w moje strony!
Twój ogród ciągle podglądam, ale z pisaniem na wątku to wiesz...nawet u siebie rzadko jestem. Buziaki


Aniu z chęcią do Ciebie zawitam ale narazie całe wakacje jestem uziemiona w domu


ja mam tak samo z pisaniem -otwieram wszystkie nowe posty z moich ulubionych z myślą ,że poczytam ,pooglądam i napiszę ,ale często mam problem ze słowem pisanym , sama nie wiem jak
ciekawie wyrazić pismem ,że mi się podoba ...cały czas tylko pięknie i przecudnie piszę -oj ubogie to moje słownictwo pisane

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 23:25, 06 lip 2022


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18103
anabuko1 napisał(a)
Madziulka i ja jestem oczarowana twoimi stipami.
Ja mam 2 i to jakieś małe toto a ma 2 sezon. Rachityczne i wygładu to wcale nie ma.
Ech, a tak one mi się podobają
A twoje z innymi roślinami wyglądają cudnie


Ania dziękuję

może wypróbuj te stipy na innym stanowisku -może coś im nie służy ....one chyba wolą troszkę bardziej przepuszczalne podłoże ...
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies