Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Basieksp 15:51, 23 mar 2023


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10215
Ogród wysprzątany, czyściutko kolor skrzyń też mi się podoba, bardzo ładnie wyglądają no i te wysiewy, brawo
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Magleska 20:31, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Alija napisał(a)
Magda, wysiewy niesamowite, podziwiam.
W ogrodzie już pięknie, porządeczek, pierwsze kwiaty zdobią, plany się realizują, super.
Trzymam kciuki.


Alicja dziękuję za pochwały trzymaj kciuki nadal

Rojodziejowa napisał(a)
Wow, ale szał! Dzieje się! Tych wysiewów to masz pięknie… masz dobę z gumy?


Asia dziekuję dzieje się ,bo mam pomocnika sama bym nie ogarnęła tyle prac

wstawię zaraz kilka zdjęć z robót ,ale mam je w telefonie -na którym nie lubię pisać odpowiedzi na forum

Magara napisał(a)
Madzia, ja też coś tam dziś siałam, ale do Twoich wysiewów to się nawet z ukłonami nie zbliżam, niegodna ja
Ogródeczek masz piękny, wysprzątany, lekki bałaganik renowacyjny wcale a wcale nie rzutuje na ogólny wygląd
Dasz radę
Podobnie jak Asia-Rojo podejrzewam, że dobę masz z gumy Jakiejś bardzo mocno rozciągliwej


Daga wysprzątane to tylko na fotkach wygląda kanty nadal nie zrobione -resztki ściętych traw też nie posprzątane ,ale uczę się nie być pedantką
niestety moja doba nie jest z gumy -po prostu załatwiłam sobie pomocnika do ciężkich prac ziemnych -dzisiaj cały nowy warzywnik jest już wysypany kamyczkami -mam fotki kiepskiej jakości na telefonie -poodpowiadam i coś tam wstawię na pamiątkę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:39, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
anpi napisał(a)
Madzia, pracowicie u Ciebie! Jak zwykle zresztą W ogóle zabierasz skrzynie z okolicy domku ogrodnika? Widzę, że wprowadziłaś nowy kolor!? Ławeczka, skrzynki, skrzynie, coś jeszcze będzie w tym kolorze?
Wysiewy imponujące! Wiosna w ogrodzie już się rozpędziła na dobre! No i mamy w końcu nowy sezon!!!


Aniu tak -zabrałam skrzynie wszystkie te z okolicy domku -ponaprawiałam je ,poszlifowałam i pomalowałam i wyglądają jak nowe dlatego tak zrobiłam ,bo tu na górze -gdzie przeniosłam warzywnik jest bardzo kiepska ziemia -nie uśmiechało mi się aż tak kopać i ją wymieniać -wolałam przenosić skrzynie i ziemię z dołu -tym bardziej ,że miałam pomoc do tej pracy

i tak -wprowadzam nowy kolor szałwiowy inna jego nazwa to cement gray -taka szara zieleń
w tym kolorze będzie też mój domek ogrodnika -niektóre donice -te drewniane i bonie wokół okien w domu - spodobał mi się ten kolor bardzo

wysiewy -dziękują za pochwały

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:41, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
LIDKA napisał(a)
Już przenosisz skrzynie? A nie był na to plan najesień?

Sukcesów z wysiewami zazdroszczę. Nie mam do tego ręki.
Czekam ponad 2 tyg na werbenę a nic nie niewychodzi.


Lidka jak to w życiu plany się zmieniają znalazłam pomoc ,więc mam to szybciej zrobione
nie zrażaj się wysiewami -mi też nie wszystkie się udają -jaskry mi wogóle nie wyszły ,arbuzy powyciągały się tak bardzo ,że od nowa będę siać i jeszcze kilka niewypałów też miałam ...a i seler też 2 razy siałam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:44, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Wiolka5_7 napisał(a)
Madzia siedzi cichutko i pracuje jak mróweczka

Szacun pracusiu!
Widzę, że też tak masz , że jak sobie coś zaplanujesz to musisz to wykonać ,bo spać nie możesz

Nawet skrzynie dostały nowy kolorek, ławka,skrzynki
Pięknie!

No i te Twoje wysiewy podziwiam ! pełna profeska
Ja wysiałam pierwszą w życiu paczkę pomidorów koktajlowych i jestem ciekawa czy mi się uda


Wiola wiesz jak to jest przy robocie nie zawsze chce się wszystko focić w szczególności wielki bałagan
i tak też tak mam jak Ty -co zaplanuję ,to muszę wykonać
dziękuję za pochwały

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:53, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Aginda33 napisał(a)
Dzień dobry Magdo
pierwszy raz się u Ciebie wpisuję ale Twój ogród obserwuję od dłuższego czasu i niezmienienie jestem nim oczarowana, ogród masz przepiękny i bardzo inspirujący dla mnie.
A teraz dodatkowo zainspirowałaś mnie kolorem skrzyń, cały czas szukam odpowiedniej barwy na renowację tarasowych mebli i chyba znalazłam "swój" kolor Czy mogłabyś się podzielić informacją jaką to farbą (firma i kolor) malowałaś u siebie? byłabym bardzo wdzięczna

pozdrawiam serdecznie

i zapomniałabym, piękną masz psinkę, też mam taką wiekową damę tylko długowłosą


Agnieszka bardzo mi miło Cię powitać na moim wątku dziękuję za wszystkie pochwały

ja malowałam moje skrzynie farbą Tikkurila Everal Aqua Semi Matt [40] -kolor z palety barw RAL 7033
-na próbce tej w sklepie wygląda inaczej niż na żywo -znalazłam na Insta dziewczynę co mi odpowiedziała jaki ma kolor i szukałam po wszystkich sklepach ,aż znalazłam ....
po próbniku to nie byłam pewna ,czy to ten kolor co chciałam -inaczej wyglądało ...poprosiłam o zrobienie małej puszeczki na próbę i jak się okazało ,że to ten -to dopiero kupiłam potrzebną mi ilość


Moja psinka dziękuje pokaż swoją damę -możesz u mnie ,jak jeszcze nie masz wątku -a może skusisz się na swój
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:55, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
antracyt napisał(a)

Jaki kolor dałaś na skrzynie?

Zuza RAL 7033 -cement gray


MartaCho napisał(a)
Też zwróciłam uwagę na kolor! Bardzo fajny!

Zazdroszczę widoków z tarasu(?) ! Przepięknie u Ciebie!


Marta dziękuję

Urszulla napisał(a)
Ale rewolucje


Ula dzieje się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:58, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Iwonka napisał(a)
Madzia pięknie ogarnęłaś ogród, czyściutko na wszystkich rabatach. Podziwiam za te skrzynie!!!
Ale miejscówka świetna, a jak jeszcze dojdzie elegancka szklarnia - oj będzie cudnie
Tak się cieszę, że znalazłaś mój ukochany miętowy kolor zieleni. Uwielbiam ten angielski odcień, jest obłędny.
Będziemy robić dwie skrzynie na sałaty i zioła przy samym domu, nie chciałam białych ani szarych. Taka mięta będzie idealna na tle jasnej elewacji, jak moje mebelki Będę zgapiać jeśli pozwolisz
Muszkieterki tęsknią za Tobą, przyjedziemy na parapetówę nowego warzywniaka Buziole


Iwonka cieszę się ,że Ci się podoba mam nadzieję ,że przyjedziecie odebrać robotę
szklarnia ma być na początku kwietnia ,więc już coraz bliżej -chciałam przed nią mieć już ogarnięte te skrzynie
Zgapiaj do woli -mój kolor nazywa się cement gray -RAL 7033 -z mieszalnika

Ja też za Wami tęsknię
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Agatorek 20:59, 23 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Zakładasz sklep z warzywami?
Patrząc na ceny warzyw wydaje się to nawet dobrym pomysłem .

Skrzynie super wyglądają, a w ogrodzie wiosna pełną gębą
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Magleska 21:02, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18419
Mgduska napisał(a)
Madziu, piękne te skrzynie są, ale muszę zapytać - one mają dno? Zawsze stawialiśmy skrzynie w taki sposób, by ziemia stykała się z ziemią, a u Ciebie widzę skrzynie w powietrzu. Ciekawi mnie Twój patent.


Magda dziękuję

skrzynie nie mają dna -poziomowane były na kostkach ,bo teren po zdarciu darni był mega krzywy -teraz już nie wiszą w powietrzu bo obsypane od zewnątrz kamyczkami ,a od środka dawałam jakieś stare resztki desek ,żeby ziemia się nie wysypywała dołem -zresztą na dno poszła darń ,pózniej taki na wpół przerobiony kompost i na wierzch dopiero ziemia
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies