Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:36, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Bardzo zgrabnie dobrałaś kolor skrzyń warzywnych i mebelków. Niezwykle spójnie i elegancko to wygląda. A kiedy domek ogrodnika zyska nowe ubranko, to już będzie na wypasie.
Dobrze, że masz pomocnika do ciężkich prac. Wymarzony efekt szybciej uda się sfinalizować.
Na zdjęciach rozbawiły mnie te trzy zgrupowane świerki w powyginanych pozach. Wyglądają jak grupa dyskutujących nad zmianami w ogrodzie.
Wypada życzyć sił, bo konsekwencji Ci nie brakuje.


Haniu dziękuję za pochwały
domek ogrodnika zostawiam sobie na deser narazie jeszcze chcę uporządkować miejsce obok domku -dzisiaj ,gdy Pan pomocnik woził kamyczki przesadzałam porzeczki -mam nadzieję ,że się przyjmą -w miejscu po skrzyniach została dobra ziemia ,więc liczę na to ,że nic im nie będzie

o tak -gdyby nie pomoc ,to byłabym w czarnej ....
moje inversy -pewnie drżą ,czy im też zamierzam miejscówkę zmienić haha

przydałoby mi się te 2 tygodnie mieć wolne ,żeby przed szklarnią doszlifować szczegóły -ale niestety grafik pracowy też napięty
za życzenia dziękuję -siły potrzebne ,by pokończyć ,to co zaczęłam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
galgAsia 21:36, 23 mar 2023


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Madzia
Wiesz, zaglądanie do Ciebie może grozić załamaniem i depresją dla bardziej wrażliwych istot - tak bardzo masz wszystko dopieszczone . Na szczęście z wiekiem stępiła mi się wrażliwość
Kolorem fajny, choć poprzedni też mi się podobał bardzo.

Buziaki
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Magleska 21:40, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
eda napisał(a)


Ale się pięknie już wyrobiłaś z wiosennymi porządkami Madziu
hiacynty jakie już wielkieee i prymulki miodzio


Eda dziękuję dziś hiacynty jeszcze większe -ale nie cykałam nic oprócz robót

eda napisał(a)
Łoooo ... robi wrażenie dobra robota podziwiam i efekt mega
Dziękuję

mrokasia napisał(a)
Pożyczysz tego pomocnika???

No i ja np. chętnie poogladałabym ten bałagan w trakcie. Byłoby to wielce krzepiące .


Kasiu niestety ten Pan nie jest mój -nie mogę Ci go pożyczyć ,bo sama go pożyczyłam
a tak serio ,to udało mi się znależć bardzo fajnego Pana do takich prac -w życiu bym sama nie ogarnęła tego pobojowiska

fotki z przeglądu prac powyżej

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:48, 23 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Rojodziejowa napisał(a)
Nooo kolor cudny!!


Asia też mi się bardzo podoba -ciężko na fotce go oddać -ekran trochę przekłamuje ten kolor

galgAsia napisał(a)
Madzia
Wiesz, zaglądanie do Ciebie może grozić załamaniem i depresją dla bardziej wrażliwych istot - tak bardzo masz wszystko dopieszczone . Na szczęście z wiekiem stępiła mi się wrażliwość
Kolorem fajny, choć poprzedni też mi się podobał bardzo.

Buziaki


Asia nie wiem co powiedzieć chyba za bardzo jestem pedantyczna ,bo ja widzę ile jeszcze mam prac do wykonania kanty ,wertykulacja ,plewienie ,pozamiatanie całego obejścia ,posprzątanie pobojowiska w miejscu ,gdzie wcześniej stały skrzynie ,rozplantowanie ziemi na nowych rabatach ,podosypywanie kamyczków ,posprzątanie mikrooczek ,porządek na tarasie i w domku ogrodnika -no i jeszcze malowanie

ale o już na spokojnie -jedynie ze skrzyniami chciałam skończyć przed szklarnią -bo w szklarni też będzie robota -trzeba będzie sporo ziemi wybrać ,zrobić ścieżkę i dosypać kompostu i dobrej ziemi
BUziaki

Edit kolor tamten też był fajny ,ale jak narazie mi się opatrzył chciałam zmiany
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Ewik 22:01, 23 mar 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Wow,super efekt
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
LIDKA 22:18, 23 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7089
Jak kiedyś będę mieć warzywnik to zgapię od Ciebie. Piękny kolor tych skrzyń.
Wykonałaś ogrom prac. Jesteś niesamowita.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
LIDKA 22:37, 23 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7089
Ooo dojrzałam znaczniki. I zdążyłaś obsiać. Niesamowite rzeczy wyczyniasz.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
sylwia_slomc... 23:18, 23 mar 2023


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81959
Madzia świetny ten kolor, taki neutralny dla otoczenia, nie narzuca się,no i skrzynie nie będą się tak nagrzewać latem, a ziemia przesychać
Mega rewolucję zrobiłaś, co masz w planach sadzić w miejscu poprzedniego warzywnika prócz porzeczek?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Magara 23:58, 23 mar 2023


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6630
Obejrzałam wszystko, nie wiem co powiedzieć Jest bosko
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Roocika 08:27, 24 mar 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Magda, fajna rewolucje zrobiłaś. Cieszę się razem z Tobą że szklarni, która niedługo Kolor dla skrzyń bardzo fajny, mam sweterek w takim Buziaki
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies