Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Agatorek 00:24, 07 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13039
Ooo
Ale fajne te Twoje laboratorium

Trzymam kciuki oby nic nie poszło na kompost!
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Gosialuk 17:27, 07 mar 2023


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 5254
Asia daje. Jak zlikwidowaliśmy akwarium, to w akwarium posadziłam roślinki. Z doświetlaniem lampą akwariową, bo stało między regałami i nie dochodziło tam dużo światła. Szybko dżungla się zrobiła.
____________________
Gosia Bylinowa łąka
Magleska 17:48, 14 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Rojodziejowa napisał(a)


Hmm... będziemy likwidować jedno akwarium, w takim razie może lampa z niego się przyda do roślin? Właśnie kupiłam też żarówkę led 6500 kelwinów i w ten sposób papryki doświetlam. Ciekawa jestem, czy to coś daje...


Na pewno coś daje sorki ,że dopiero odpisuję ,ale maraton pracowy mam i nie ogarniam niczego

Agatorek napisał(a)
Ooo
Ale fajne te Twoje laboratorium

Trzymam kciuki oby nic nie poszło na kompost!


Aga dziękuję jak narazie wszystko żyje mam do wysiania pomidory -jutro po pracy mam nadzieję ,że nie zapomnę kupić ziemi -to wysieję

Gosialuk napisał(a)
Asia daje. Jak zlikwidowaliśmy akwarium, to w akwarium posadziłam roślinki. Z doświetlaniem lampą akwariową, bo stało między regałami i nie dochodziło tam dużo światła. Szybko dżungla się zrobiła.


Gosia dziękuję ,że odpowiedziałaś -ja wpadłam w maraton pracowy i w dodatku pogoda nie współpracuje ..
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasiek 20:13, 16 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Bardzo fajne te Twoje zielone przedszkole, oby wszystko uroslo i cieszylo
____________________
Bawarka
ewsyg 20:59, 16 mar 2023


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Magda fajne masz plany z warzywnikiem. Własne ziemniaczki też mi się marzą. w tym roku planuję posadzić w workach, ale to będzie tak na smaka. Ależ popłynęłaś z wysiewami będziesz miała tego dobra, chyba dla sąsiadów jeszcze zostanie.
Pozdrawiam Cię kochana i trzymam kciuki, żeby nic się nie zmarnowało.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
basia3012 20:17, 19 mar 2023


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9428
Madziu, królowo wysiewów, ale zaszalałaś. Będzie co sadzić na rabatki. I oczywiście będzie co potem zajadać.
Pozdrawiam.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Kasiek 20:49, 19 mar 2023


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Naogladalam sie u Ciebie wysiewow i jutro ide kupic kolejne nasiona...Jakbym jeszcze miala za malo...
____________________
Bawarka
Magleska 21:24, 22 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Kasiek napisał(a)
Bardzo fajne te Twoje zielone przedszkole, oby wszystko uroslo i cieszylo


Kasiu dziękuję powolutku przedszkole rośnie jedne lepiej inne gorzej ,ale coś tam mi się uda -mam nadzieję

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:26, 22 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
Kasiek napisał(a)
Naogladalam sie u Ciebie wysiewow i jutro ide kupic kolejne nasiona...Jakbym jeszcze miala za malo...


Kasiu kupiłaś ?
jeszcze mam takie laboratorium w foliaku


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:28, 22 mar 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18297
basia3012 napisał(a)
Madziu, królowo wysiewów, ale zaszalałaś. Będzie co sadzić na rabatki. I oczywiście będzie co potem zajadać.
Pozdrawiam.


Basiu powolutku coś tam rośnie ,tylko czasu brak na ogarnianie -mam już do pikowania sporo roślinek -w szczególności seler -jutro go muszę popikować
do doniczek też w końcu coś posadziłam

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies