Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

anpi 00:42, 23 mar 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8139
Madzia, pracowicie u Ciebie! Jak zwykle zresztą W ogóle zabierasz skrzynie z okolicy domku ogrodnika? Widzę, że wprowadziłaś nowy kolor!? Ławeczka, skrzynki, skrzynie, coś jeszcze będzie w tym kolorze?
Wysiewy imponujące! Wiosna w ogrodzie już się rozpędziła na dobre! No i mamy w końcu nowy sezon!!!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
LIDKA 05:14, 23 mar 2023


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7043
Już przenosisz skrzynie? A nie był na to plan najesień?

Sukcesów z wysiewami zazdroszczę. Nie mam do tego ręki.
Czekam ponad 2 tyg na werbenę a nic nie niewychodzi.
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Wiolka5_7 06:21, 23 mar 2023


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20473
Madzia siedzi cichutko i pracuje jak mróweczka

Szacun pracusiu!
Widzę, że też tak masz , że jak sobie coś zaplanujesz to musisz to wykonać ,bo spać nie możesz

Nawet skrzynie dostały nowy kolorek, ławka,skrzynki
Pięknie!

No i te Twoje wysiewy podziwiam ! pełna profeska
Ja wysiałam pierwszą w życiu paczkę pomidorów koktajlowych i jestem ciekawa czy mi się uda
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Aginda33 08:36, 23 mar 2023

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 11
Dzień dobry Magdo
pierwszy raz się u Ciebie wpisuję ale Twój ogród obserwuję od dłuższego czasu i niezmienienie jestem nim oczarowana, ogród masz przepiękny i bardzo inspirujący dla mnie.
A teraz dodatkowo zainspirowałaś mnie kolorem skrzyń, cały czas szukam odpowiedniej barwy na renowację tarasowych mebli i chyba znalazłam "swój" kolor Czy mogłabyś się podzielić informacją jaką to farbą (firma i kolor) malowałaś u siebie? byłabym bardzo wdzięczna

pozdrawiam serdecznie

i zapomniałabym, piękną masz psinkę, też mam taką wiekową damę tylko długowłosą
____________________
Agnieszka
antracyt 08:45, 23 mar 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11594
Magleska napisał(a)





Jaki kolor dałaś na skrzynie?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
MartaCho 09:08, 23 mar 2023

Dołączył: 28 sie 2017
Posty: 2168
Też zwróciłam uwagę na kolor! Bardzo fajny!

Zazdroszczę widoków z tarasu(?) ! Przepięknie u Ciebie!
____________________
Marta Ogród zacząć czas
Urszulla 13:06, 23 mar 2023


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Ale rewolucje
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
Iwonka 13:46, 23 mar 2023


Dołączył: 13 cze 2017
Posty: 4166
Madzia pięknie ogarnęłaś ogród, czyściutko na wszystkich rabatach. Podziwiam za te skrzynie!!!
Ale miejscówka świetna, a jak jeszcze dojdzie elegancka szklarnia - oj będzie cudnie
Tak się cieszę, że znalazłaś mój ukochany miętowy kolor zieleni. Uwielbiam ten angielski odcień, jest obłędny.
Będziemy robić dwie skrzynie na sałaty i zioła przy samym domu, nie chciałam białych ani szarych. Taka mięta będzie idealna na tle jasnej elewacji, jak moje mebelki Będę zgapiać jeśli pozwolisz
Muszkieterki tęsknią za Tobą, przyjedziemy na parapetówę nowego warzywniaka Buziole
____________________
Iwonka - Wzgórze chaosu
Mgduska 15:02, 23 mar 2023


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Madziu, piękne te skrzynie są, ale muszę zapytać - one mają dno? Zawsze stawialiśmy skrzynie w taki sposób, by ziemia stykała się z ziemią, a u Ciebie widzę skrzynie w powietrzu. Ciekawi mnie Twój patent.
____________________
Sałatka pokrzywowa
anuska2507 15:21, 23 mar 2023


Dołączył: 02 kwi 2019
Posty: 2568
Hej, dotarłam w końcu z rewizytą Masz duży ogród, dzieje się u Ciebie. Twoja skarpa z rzeczką Red Barona to majstersztyk, ale to pewnie wiesz, bo często jest wymieniana jako wzór do naśladowania
Ciekawy kolor skrzyń wybrałaś - bardzo na czasie Czekam na efekt końcowy przemiany części warzywnej.
____________________
Ania - okolice Wrocławia Wymarzyłam sobie wrzosowisko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies