Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

veva 00:13, 16 kwi 2023

Dołączył: 08 lut 2018
Posty: 102
Ale z Ciebie wulkan energii W tak krótkim czasie tyle rzeczy zrobionych, w tym tempie lada moment będzie można zrywać własne warzywka.
Magleska 04:34, 16 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Justyna dziękuję
nie pamiętam co to za tulipany -nie zapisuję nazw -ale kolor mają obłędny -sadzone chyba ze 3 sezony temu i znowu się pojawiły
w zeszłym sezonie dosadziłam też sporo -na razie jeszcze są w liściach -ciekawe ,czy zdążą zakwitnąć z tymi co już są


Jolanka trochę się podziało wszystko wynikło z powodu szklarni już na ten sezon koniec rewolucji energia na wyczerpaniu
Buziaki


Wiola Kochana -bardzo bardzo dziękuję za tyle miłych słów
chyba za dobre zdjęcia ten mój aparat robi ,że nikt nie widzi bałaganu na rabatach

ale dobra -pokarmię moją próżność i będę myśleć ,że już jest perfekto
Buziaki


Ewa dziękuję ślicznie za komplementy obrastam w piórka


Ania Anpi dziękuję Kochana tak ,już obsadziłam i jakby co to będę dogrzewać

jeszcze na kiedyś marzy mi się zabudowanie tarasu -ale to też pewnie za kilka sezonów
Buziaki


Lidka
ta rewolucja trwała 2 miesiące i miałam pomocnika do ciężkich prac -więc nie tak sama to zrobiłam
poza tym miałam tydzień wolnego ,gdzie od rana do wieczora działałam
poza tym dom stoi i czeka na sprzątanie -jakoś bałagan w nim mi nie przeszkadza


dziękuję za komplementy uśmiecham się od ucha do ucha jak czytam takie miłe rzeczy
Buziaki


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 04:50, 16 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Basiu Dziękuję bardzo szklarnia w środku zagospodarowana tak trochę tymczasowo -chcę przez ten sezon nią się nacieszyć i poobserwować co mi się sprawdzi -dlatego też ścieżka przeze mnie układana ( dlatego krzywa ) na foli i kamyczkach ,żeby można było w razie potrzeby powiększyć ,czy zmniejszyć jej rozmiar

Sylwia w domu to mam bajzel na całego -tyle co córa ogarnie musi wystarczyć
metamorfoza trwała prawie dwa miesiące i miałam pomoc do ciężkich prac -więc myślę ,że nie tak jakoś mega szybko

Dziękuję Kochana Buziaki

Muszelka dziękuję
a ja u Ciebie po cichaczu w kąciku siedzę i podziwiam

Asia Galgasia moja doba taka jak u wszystkich dwa miesiące prace trwały -tylko na forum nie pokazywałam każdego dnia z robót i pomocnik też bardzo się przyczynił do szybszej realizacji ....nie powiem ,że nie miałam kilku dni załamania ,jak pogoda nie współpracowała z moim wolnym i kilku dni lenia na odpoczynek
cieszę się ,że te ciężkie prace już za mną ...zostało mi malowanie domku ,donic i boni wokół okien ,mycie tarasów i podjazdów ,plewienie rabat ,wertykulacja ,kanciki ,przysłonięcie kompostownika i odgruzowanie domu

Buziaki

Daga Magarka jeszcze w szklarni nie spałam ,ale może już dziś wieczorkiem posiedzę sobie w niej troszkę ,zamiast ciągle kopać
dziękuję

Asia Rojodziejowa dziękuję ...ale nie padaj ,bo czekam teraz na Twoje dalie ,piwonie i warzywnik

Veva dziękuję bardzo




____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kasya 07:32, 16 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42187
Ogrod pokazowy ! Wzdycham tylko
Jak zwykle
Tulipanki masz szybkie ale i dobrą ekspozycje maja
U mnie bez koloru nawet
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kordina 10:44, 16 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
O jeżu!! Można wpaść w kompleksy, tyle pracy wykonanej i jak czysto! Mogłabyś trochę tej energii podrzucić?
I wszystko wcześniej kwitnie niż u mnie, jakieś 2-3 tyg różnicy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
antracyt 10:55, 16 kwi 2023


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11749
To aż głupio tak ciągle chwalić i chwalić, że pięknie
Dogrzewasz jeszcze jakoś pomidory w szklarni?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
anabuko1 11:01, 16 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Magleska napisał(a)

Piękna już ta twoja kolorowa wiosna.
Czytałam, że tyle już posadziłaś, zrobiłaś. Super pracusiu.
Ja niestety w warzywniku nic nie mogę jeszcze posiać, bo woda mi tam stoi.
Tulipany cudne. Nie wypadają ci ?
U nie sporo wypadło
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
nyna76 11:26, 16 kwi 2023


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Nie mogę wyjść z podziwu nad zmianami. Ja działam na mniejszą skalę, ale wierzę że było ciężko. Ale kobieca siła nie z mięśni pochodzi tylko z motywacji

Jestem, odwiedzam, podziwiam, kibicuję, zazdraszczam
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Gruszka_na_w... 13:09, 16 kwi 2023


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
W szklarni i wokół wszystko tak pięknie zagospodarowane jakby funkcjonowało od kilku sezonów. Dopracowane w najdrobniejszym szczególe. Kawał dobrej roboty za Tobą, choć aura rzeczywiście w tym sezonie nie współpracuje. Należą Ci się wielkie gratulacje!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Alija 17:10, 16 kwi 2023


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8864
Podziwiam od dawna Twój ogród, jest taki przemyślany w każdym szczególe, że lepiej się już nie da, jest wspaniale. Powtarzam za Kasią (Kasya) - ogród pokazowy.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies