Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

anpi 22:22, 16 kwi 2023


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Magleska napisał(a)



Ania Anpi dziękuję Kochana tak ,już obsadziłam i jakby co to będę dogrzewać

jeszcze na kiedyś marzy mi się zabudowanie tarasu -ale to też pewnie za kilka sezonów
Buziaki

Madziu mogę Ci dać namiary na tego stolarza co mi robił okna, sprytny młody człowiek, ma do Ciebie bliżej, to może mógłby przyjechać wymierzyć, może akurat chciałby się podjąć takiej pracy. Chciałabyś cały taras w oszkleniu?
Buziaki
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Agatorek 01:24, 17 kwi 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13376
Madzia, świetnie to wszystko wygląda . I rabaty i skrzynie i szklarenka.

Brawo Ty, bo to głównie Twoja zasługa ❤️
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Monia81 07:09, 17 kwi 2023


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Kochana cudownie to wyszło miejscówka idealna pod szklernię i skrzynie pięknie i ta szklarnia, no cud, malina
Madzia przypomnij mi kiedy ciełaś runiankę, moja nie wygląda po zimie dobrze i chcę ją opitolić buziaczki, mam nadzieję że uda się jakoś spotkać za niedługo
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Martka 07:23, 17 kwi 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Madziu, warzywnikowe rewolucje zakończone spektakularnym efektem. Za którym stoi Twoja ciężka praca i konsekwencja. Teraz pozostaje przechadzać się po warzywka, podziwiać kolory wiosny i kwitnąć szczęściem razem z tulipanami Gratuluję, a ścieżka cudna i urocza!
April 09:15, 17 kwi 2023


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Warto było tak ciężko pracować bo teraz tylko ochy i achy nad efektami słychać Dołączam zgodnie do chóru.
Szklarnia i otoczenie perfekcyjne. Nie do uwierzenia że dopiero co było tam inaczej.
Fantastyczny kolor masz tych tulipanów, pięknie podbity ciemnymi szafirkami.
____________________
April April podbija las Mazowsze
Magleska 09:42, 18 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Kasia Kasya dziękuję ale pokazowy to jeszcze nie dużo miejsc wstydu jeszcze jest

Bożena Kordina dziękuję nie ma co wpadać w kompleksy -czasem ,to wina fotek ,że jakoś ładniej rzeczywistość pokazują

Zuza Antracytowa dziękuję jak narazie nie dogrzewam ,ale bacznie obserwuję nadchodzącą pogodę i w razie potrzeby znicze powstawiam

Ania Anabuko dziękuję widziałam u Ciebie tą wodę -faktycznie ,masz jej tam dużo za dużo ....

tulipany wypadają ,dużo jest samych liści ,ale jakoś nie przywiozuję do tego wagi -nie mam szpalerów ,cieszę się z tych co zakwitną po prostu

Ania Nyna dziękuję
ja też Cię odwiedzam regularnie ,tylko mam problem z pisaniem -widziałam nową powstającą rabatę ,pomysły na huśtawki -fajnie się dzieje

Haniu Gruszkowa dziękuję Kochana ogrom pracy za mną ,a i jeszcze przede mną

Alicja Alija dziękuję bardzo za komplementy miło się czyta takie słowa

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 09:51, 18 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Ania Anpi poproszę o namiary chociaż ,tak szczerze mówiąc ,w tym sezonie ,to na pewno już większych inwestycji ogrodowych nie dam rady zrobić -mus skarbonkę nową zacząć tworzyć

Aga Agatorek dziękuję Kochana

Monia fajnie Cię widzieć -myślałam ostatnio ,że coś Cię nie widać
dziękuję za wszystkie komplementy
wpadaj ,kiedy tylko chcesz -telefon masz

runiankę cięłam jakoś tak o tej porze w zeszłym sezonie ,ale nie pamiętam ile czasu potrzebowała na zregenerowanie się

Martka dziękuję Kochana
ścieżka nie jest idealna ,tak prawdę mówiąc tymczasowa -sama zrobiłam - po bokach stare deski ,a płyty i kamyczki położone na agrotkaninie ,bez zbytniego równania i ubijania -przez ten sezon zobaczę ,jaka szerokość tej ścieżki jest mi potrzebna w szklarni i najwyżej będzie łatwo poszerzyć ,lub ją zmniejszyć

Jola Aprilka dziękuję Kochana jest mi ogromnie miło ,że tyle tu budujących słów czytam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kordina 16:48, 18 kwi 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 4749
Magleska napisał(a)


Bożena Kordina dziękuję nie ma co wpadać w kompleksy -czasem ,to wina fotek ,że jakoś ładniej rzeczywistość pokazują




To ja będę się tego kurczowo trzymać jak tonący brzytwy
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
Roocika 14:49, 21 kwi 2023


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Umiejscowienie warzywnika i szklarni idealne!

Świetnie się wszystko prezentuje Magda!

____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Magleska 23:14, 21 kwi 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18730
Kordina napisał(a)


To ja będę się tego kurczowo trzymać jak tonący brzytwy


Bożena uśmiałam się

wpadłam w wir malowania zdjęcia z telefonu
Przód domu ogarnięty , szukam pomysłów na obsadzenie donic
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies