Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 21:00, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Alija napisał(a)


Madziu, masz niepowtarzalny ogród, taki tylko Twój, nie do podrobienia, cudny.
Spotkanie niesamowite, jakaś telepatia chyba zadziałała, przyciąganie pokrewnych dusz.


Alicja dziękuję bardzo miód na moje serce lejesz
spotkanie było zaskakujące i niesamowicie miłe
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:03, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Dorii napisał(a)

Łoł, cudnie:⁠-⁠D
Najchętniej wszystko bym zacytowała :⁠-⁠D

Odwiedzone ogrody też super:⁠-⁠D


Dorii dziękuję bardzo
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:08, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
iwona_d napisał(a)
Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny, jesteście tak pozytywnie nastawione, uśmiechnięte, radosne, że od razu człowiek ma lepszy humor. A jeżeli chodzi o ogród to u Was to mistrzostwo świata. Ta przestrzeń, te ogromne plamy kolorystyczne, te połacie traw ozdobnych, ta lekkość, do tego elegancki warzywnik i szklarnia ja o tym mogę tylko pomarzyć.


Iwonka jak miło Cię widzieć Wasza cała ekipa jest cudowna -zresztą .....po wielu wizytach w tym sezonie..... śmiem twierdzić ,że wszystkie poznane dziewczyny na żywo są świetnie i czuję się jakbyśmy znały się wszystkie ze sto lat ,albo i dłużej wspólna pasja łączy

a Ciebie zapraszam mocno na żywo obejrzeć musisz koniecznie razem z Anią i Agnieszką przyjechać w nasze strony
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
iwona_d 21:12, 16 wrz 2023

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Zapomniałam o jeszcze jedno zapytać jaki rdest masz z hortensjami, że taki ogromny i tak to obłędnie razem wygląda i jak daleko masz posadzony od hortensji ( czy jak hortensja " zwali " się na niego gałęziami to on się jakoś wydostanie ), czy jest tak daleko posadzony. Masz też przepiękna liatrę, od Ani wiem że jest ogromna, czy to jakaś konkretna odmiana?
Magleska 21:16, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Udało mi się w końcu uporządkować rabatę limonkowo-brązową ,vel błotnistą i rabatę inversową
za dużo pisania ,ale porobiłam tam znowu troszkę tetrisów -dosadziłam jednego grujecznika zamiast miskanta variegatusa ,pomieszałam w trawkach ,dosadziłam trochę żółtków ,które z kolei zabrałam z inversowej -gryzł mi się kolor różowy z żółtym
i jeszcze kilka drobiazgów pozamieniałam -
pewnie większość nawet nie zwróci uwagi ,że coś się zmieniło ,ale ja jestem zadowolona -do samozachwytu mi trochę brakuje ,ale jest ok

fotki z każdej możliwej strony

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:19, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:21, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:24, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:27, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Kolejne fotki będą ,jak uporządkuję kolejne rabaty -bo wierzę ,że nie chcecie oglądać takich
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 21:35, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
iwona_d napisał(a)
Zapomniałam o jeszcze jedno zapytać jaki rdest masz z hortensjami, że taki ogromny i tak to obłędnie razem wygląda i jak daleko masz posadzony od hortensji ( czy jak hortensja " zwali " się na niego gałęziami to on się jakoś wydostanie ), czy jest tak daleko posadzony. Masz też przepiękna liatrę, od Ani wiem że jest ogromna, czy to jakaś konkretna odmiana?


Iwonka to Rdest himalajski 'Blackfield' -mam go tam 2 sztuki z hortensjami Vanilla Fraise -i on jest ogromny -raczej on pożera Vanilki -i wszystko co tam jest -mam tam jeszcze rozchodniki,jeżówki ,kocimiętki ,róże okrywowe ,jakieś trawki ,liatrie ( które właśnie niedawno przesadzałam na przód )
posadzony jest od hortensji gdzieś około 80 cm-do 1 metra-ale jak chcesz ,to zmierzę dokładniej

Liatria -taka zwykła fioletowa -nie pamiętam ,czy miała coś w nazwie oprócz Liatria
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies