Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 22:48, 14 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Tu jeszcze relacja z ogrodu Agi Agapant
niestety moje fotki nie oddają tak do końca uroku tego ogrodu -na żywo jest tysiąc razy ładniejszy

nie umiem w południe zrobić dobrych zdjęć

https://www.ogrodowisko.pl/watek/6741-daleki-od-idealu?page=137

Ps : jednak poodpowiadam dopiero jutro -trochę mi zeszło z tymi relacjami i padam już na pysk
cały dzień robiłam porządki na 1 rabacie -łącznie z przesadzankami ,plewieniem i zamianą miejsc
Dobrej nocki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Dorii 08:28, 15 wrz 2023


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Magleska napisał(a)

Łoł, cudnie:⁠-⁠D
Najchętniej wszystko bym zacytowała :⁠-⁠D

Odwiedzone ogrody też super:⁠-⁠D
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
iwona_d 18:35, 16 wrz 2023

Dołączył: 05 sty 2018
Posty: 216
Jeszcze raz dziękuję za odwiedziny, jesteście tak pozytywnie nastawione, uśmiechnięte, radosne, że od razu człowiek ma lepszy humor. A jeżeli chodzi o ogród to u Was to mistrzostwo świata. Ta przestrzeń, te ogromne plamy kolorystyczne, te połacie traw ozdobnych, ta lekkość, do tego elegancki warzywnik i szklarnia ja o tym mogę tylko pomarzyć.
Magleska 20:28, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
mrokasia napisał(a)


Wszystko piękne ale te cukiereczki najpiękniejsze .


Kasiu dziękuję
na tej rabacie rdest tak się rozpanoszył ,że liatrie ,które posadziłam z tyłu musiałam wszystkie przesadzić w inne miejsca w ogrodzie -zresztą -co chwilę mam gdzieś jakieś kawałki ,które posadziłam od czapy i muszę tetrisować haha

Buziaki

Agatorek napisał(a)
Madzia, Twój busz jest cudowny ❤️


Aga dziękuję i wzajemnie
jak tam postępy basenowe ?

Buziaki

LIDKA napisał(a)
Madzia masz przepięknie. Nigdy się tak nie nauczę komponować roślin. Przedogródek bez platana może inny ale też piękny. Ambrowce odzyskały blask.


Lidka dziękuję bardzo
a z tym komponowaniem to wiesz- ile ja się razy nazmieniałam na każdej rabacie -już nawet nie piszę ,ale co chwila jakieś roszady robię

przedogródek mam w planie troszkę pozmieniać -tylko najpierw muszę się odplewić ,bo znowu przegrywam z chwastami
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:32, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
olciamanolcia napisał(a)


Pieknie tu.
Wszędzie ślicznie


Justyna dziękuję u Ciebie też jest przepięknie -zaglądam -jestem na bieżąco ,ale wstyd przyznać ,za mało czasu i brak weny ,żeby napisać coś więcej niż pięknie
Buziaki

Mary napisał(a)

To jakoś tak znajomo brzmi...


witaj w klubie

sylwia_slomczewska napisał(a)
Cudnie Pod Twoim wpływem będę dzielić rudbekię błyskotliwą do tamy jeszcze



Sylwuś dziękuję

u mnie ta rudbekia rośnie ,jak głupia -już chyba z 20 kęp przesadziłam na przedpłocie jak byś chciała ,to mogę Ci jej przywiezć ,jak przyjadę -mam jeszcze kilka kęp wielkich na zbyciu
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:41, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Magara napisał(a)
Madzia, jest pięknie
A pytanie o te dwie roślinki, co to???





Daga dziękuję
pierwsza to Lagerstroemia -zakwitła mi pierwszy raz od kupienia -a mam ją ze 4-5 lat już

tak z dalsza wygląda


a drugie to ketmia syryjska ( hibiskus )
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:48, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
April napisał(a)


Mrokaśka zacytowała "najsłodszą" fotkę to ja dodam "najzwiewniejszą" która mi się bardzo spodobała. Fantastycznie masz
Super było się spotkać w Rykach, kto by pomyślał Jakbyśmy się umówiły, to by tak idealnie nie wyszło Mam nadzieję że się Wam podobało, bo ja uwielbiam tam jeździć.
I zazdroszczę dalszego wypadu do Ani. Ależ ambitne plany podróżnicze w tym sezonie wykonałyście z Monią Podziwiam energię


Jola dziękuję bardzo
ja też się ogromnie ucieszyłam z tego naszego nieplanowanego spotkania normalnie cud w Rykach
Bardzo mi się tam spodobało -Monia już była w tym ogrodzie ,a ja byłam pierwszy raz -ale z chęcią tam wrócę

Plany podróżnicze w tym sezonie wyszły naprawdę super -jedynie nie udało mi się pojechać do Wojsławic i strasznie mi szkoda tego wyjazdu -mam nadzieję ,że w przyszłym sezonie tam dotrę
-może znowu się gdzieś przypadkiem spotkamy oby

Buziaki

z najzwiewniejszej rabaty mam jeszcze taką fotkę
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:54, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
Makao napisał(a)
Łał, na prawdę busz masz. Gęstwina szaleje

Platana szkoda. Fajnie było z nim ale faktycznie nie było widać tych ambrowców. To jakieś Variegaty?


Ania dziękuję busz na całego ,ale uwierz mam jeszcze dużo pustych miejsc na rabatach

te ambrowce to zdaje się Silver King
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:57, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
TAR napisał(a)
Madzia. Ekstraśnie. Nie wiem nawet ktora fotke zacytowac, bo kazda slodka zwiewna zgrabna i powabna
Kiedys do mnie tez zawitasz?



Ania dziękuję
Mam nadzieję ,że w przyszłym sezonie uda nam się i do Ciebie zawitać już po drodze z Monią mówiłyśmy ,że trzeba plan na przyszły sezon zacząć robić
bardzo bym chciała
Daleko od Ciebie do ogrodu Kasi Bellingham ?
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 20:59, 16 wrz 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18698
antracyt napisał(a)
Ja już nie cytuję, chociaż swoich faworytów mam Zachwyt zostawiam nad całością.


Zuza dziękuję bardzo ja u Ciebie zachwycam się na bieżąco i tylko małpa ze mnie ,bo nie piszę
ale poprawię się
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies