Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Magleska 16:38, 17 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Wiolka5_7 napisał(a)
Madziu kochana całe Ogrodowisko będzie trzymać kciuki, będzie dobrze!❤️

Ogród przygotowałaś perfekcyjnie do nowego sezonu.
Pięknie masz


Wiola dziękuję

perfekcyjnie ,to nie jest ...ale przyzwoicie ciekawe ,jak szybko zarosnę chwastami
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
abiko 18:56, 17 mar 2024


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8413
Madzia... pięknie wysprzątałaś i wiesz co... dobrze. Choć plewienie w deszczu... wiesz co
Trzymamy kciuki... wszyscy mocno. I będziemy tam z Tobą.
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Wafel 21:11, 17 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1021
Magda, no właśnie mało informacji o tych jarząbach, zdjęcia też różny pokrój pokazują tych pni. Wyczytałam na holenderskiej stronie, że nie wymaga cięcia, ale można wiosną przyciąć zbyt wybujałe pędy dla zachowania pokroju. W szkółce wszystkie drzewka miały jakieś pojedyńcze pędy przycięte. Skoro jest to jakaś wyhodowana odmiana, to pewnie szczepi się ją nisko tak jak Ammanogawy.
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Gruszka_na_w... 21:37, 17 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22090
Madziu, skopiuję tu to, co napisałam u siebie.
Trzeba to po prostu przetrwać. Innego wyjścia nie ma. Z tego wszystkiego to chyba najgorsze jest czekanie na to, co będzie i poczucie, że tak niewiele zależy od nas samych. Oby ten czas u Ciebie był jak najkrótszy. Z całego serca Ci tego życzę. Bardzo często o Tobie myślę. Po prostu wróć do nas jak najszybciej, ze swoim uśmiechem, radością życia i optymizmem. To teraz takie moje największe marzenie. Ściskam gorąco!
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Joann 22:06, 17 mar 2024


Dołączył: 01 lut 2021
Posty: 2092
Ja też przyłączam się do trzymających kciuki❤❤❤
W ogrodzie pięknie wszystko wysprzątane, aż miło popatrzec
____________________
Joanna Ogród długi
Magleska 06:49, 18 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
abiko napisał(a)
Madzia... pięknie wysprzątałaś i wiesz co... dobrze. Choć plewienie w deszczu... wiesz co
Trzymamy kciuki... wszyscy mocno. I będziemy tam z Tobą.


Aga nie plewiłam w deszczu jedynie fotek pocykałam

Dziękuję Kochana
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:50, 18 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Wafel napisał(a)
Magda, no właśnie mało informacji o tych jarząbach, zdjęcia też różny pokrój pokazują tych pni. Wyczytałam na holenderskiej stronie, że nie wymaga cięcia, ale można wiosną przyciąć zbyt wybujałe pędy dla zachowania pokroju. W szkółce wszystkie drzewka miały jakieś pojedyńcze pędy przycięte. Skoro jest to jakaś wyhodowana odmiana, to pewnie szczepi się ją nisko tak jak Ammanogawy.


No właśnie zbyt mało informacji o nich .Podpytam w mojej ulubionej szkółce co z nimi zrobić
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:52, 18 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Madziu, skopiuję tu to, co napisałam u siebie.
Trzeba to po prostu przetrwać. Innego wyjścia nie ma. Z tego wszystkiego to chyba najgorsze jest czekanie na to, co będzie i poczucie, że tak niewiele zależy od nas samych. Oby ten czas u Ciebie był jak najkrótszy. Z całego serca Ci tego życzę. Bardzo często o Tobie myślę. Po prostu wróć do nas jak najszybciej, ze swoim uśmiechem, radością życia i optymizmem. To teraz takie moje największe marzenie. Ściskam gorąco!


Haniu Czytałam u Ciebie ,ale dziękuję Ci bardzo za wsparcie -bardzo to miłe i ważne dla mnie ....jakoś to muszę przetrwać -bo nie ma wyjścia
odezwę się

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 06:52, 18 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Joann napisał(a)
Ja też przyłączam się do trzymających kciuki❤❤❤
W ogrodzie pięknie wszystko wysprzątane, aż miło popatrzec


Joann dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
An_na 07:12, 18 mar 2024


Dołączył: 16 lip 2022
Posty: 1588
Jestem i trzymam mocno kciuki♥️
____________________
Ania**Ania na Żuławach
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies