Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

antracyt 09:35, 17 mar 2024


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11771
Kciuki będą trzymane. Musi być dobrze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
ewsyg 09:42, 17 mar 2024


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Ja też trzymam i mocno przytulam cię do serducha.
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Wafel 10:14, 17 mar 2024


Dołączył: 25 cze 2023
Posty: 1021
W szkółce było ok.10 szt. tych młodych jarząbów takich do 1,5 m i dziwnie niektóre wyglądały. Były cięte gałązki od dołu i rozkrzewione, były jakby dwupniowe i jednopniowe. Najlepiej wyglądały takie powyżej 2 m ale one kosztowały powyżej 300 zł. Miały jakby 1 pień od dołu i gałązki wychodzące wyżej tak od wysokości 40-50 cm. Nie wiem czy to kwestia szczepienia? Czy to jest w ogóle odmiana szczepiona? Jakoś tak nie było widocznego miejsca szczepienia...
____________________
Asia-Wafel Moje małe, zielone miejsce na ziemi
Makao 12:24, 17 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4363
Masz olbrzymią tą działkę. Tam jest tylko różnych pokoi że nie można się nudzić. Dopiero teraz jak jest bardziej przezroczyście to widać te podziały. I szklarnia, i skrzynie, i trochę Holandii, i skalniak, i rabaty bylinowe takie angielskie. No fajnie
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Wiolka5_7 12:47, 17 mar 2024


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20646
Madziu kochana całe Ogrodowisko będzie trzymać kciuki, będzie dobrze!❤️

Ogród przygotowałaś perfekcyjnie do nowego sezonu.
Pięknie masz
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Rojodziejowa 13:23, 17 mar 2024


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8709
Madziu! Ja też dołączam do batalionu trzymających kciuki!
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Helen 14:34, 17 mar 2024


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8361
I ja też, będzie dobrze ♥♥♥ (nie umiem wklejać czerwonych, ale to są czerwone serduszka)
____________________
Helen - Hortensjowo
Magleska 16:34, 17 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
antracyt napisał(a)
Kciuki będą trzymane. Musi być dobrze

Zuza oby ....dziękuję

ewsyg napisał(a)
Ja też trzymam i mocno przytulam cię do serducha.

Ewa dziękuję

Rojodziejowa napisał(a)
Madziu! Ja też dołączam do batalionu trzymających kciuki!


Asia dziękuję

Helen napisał(a)
I ja też, będzie dobrze ♥♥♥ (nie umiem wklejać czerwonych, ale to są czerwone serduszka)


Helen dziękuję

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:36, 17 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Wafel napisał(a)
W szkółce było ok.10 szt. tych młodych jarząbów takich do 1,5 m i dziwnie niektóre wyglądały. Były cięte gałązki od dołu i rozkrzewione, były jakby dwupniowe i jednopniowe. Najlepiej wyglądały takie powyżej 2 m ale one kosztowały powyżej 300 zł. Miały jakby 1 pień od dołu i gałązki wychodzące wyżej tak od wysokości 40-50 cm. Nie wiem czy to kwestia szczepienia? Czy to jest w ogóle odmiana szczepiona? Jakoś tak nie było widocznego miejsca szczepienia...


Też nie wiem ,czy one są szczepione -ale chyba nie ....na swoich nie widziałam miejsca szczepień. Próbowałam coś znaleźć w necie odnośnie cięcia ,ale nic nie znalazłam -narazie je zostawiam w spokoju
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 16:36, 17 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Makao napisał(a)
Masz olbrzymią tą działkę. Tam jest tylko różnych pokoi że nie można się nudzić. Dopiero teraz jak jest bardziej przezroczyście to widać te podziały. I szklarnia, i skrzynie, i trochę Holandii, i skalniak, i rabaty bylinowe takie angielskie. No fajnie


Ania jest co ogarniać dziękuję
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies