Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

Urszulla 20:04, 26 mar 2024


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21804
Madzia, wykopuję Red Barona. W zamian....irysy, bo tam jest bardzo mokro.
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
MonikA 13:25, 27 mar 2024


Dołączył: 09 lis 2019
Posty: 144
Oj co ja tu czytam, nie bardzo jestem w temacie, ale zorientowałam się że coś nie tak u Ciebie, dlatego dużo zdrówka życzę i szybkiej rekonwalescencji.

Buziaki
____________________
Monika - Moje ogrodowe rozterki, radości i spełnienie marzeń :)
Kontonaogrod 08:39, 28 mar 2024

Dołączył: 17 cze 2023
Posty: 1614
Cudne foty. Zdrowiej!!!
____________________
Anna https://www.ogrodowisko.pl/watek/11774-nowa-dzialka-nowe-wyzwania-nowi-my
TAR 11:08, 28 mar 2024


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Madziu, fotografuj jak najwiecej i pokazuj. A wyniki musza byc dobre, nie ma innej opcji

U nas wczoraj bylo tak cudownie cieplo, słonce i 16,5 stopnia a dzis od rana leje , polnocny wiatr i srednio przyjemnie. Licze po cichutku na ładna sobote, chcialabym choc cos podzialac ogrodkowo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Gruszka_na_w... 12:48, 28 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Obchód po ogrodzie zrobiony?
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
basia3012 18:15, 28 mar 2024


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9452
Magleska napisał(a)


Madzia, obejrzałam Twoje ostatnie fotki. Ogród kwitnie mimo iż dopiero początek wiosny. Wszędzie przycięte, wysprzątane, tarasik obsadzony kwiatuchami. No po prostu per-fek-cja!
Ale za ten "pseudotrawnik" to ja bym się na miejscu tego pięknego trawnika pogniewała.

Dobrze Madziu, że już po. 4 godzinna operacja, no to nie mało. Znaczy przyłożyli się, postarali, zrobili dokładnie. Znaczy, będzie dobrze.
Pozdrawiam świątecznie.
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
Magleska 05:23, 29 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Margo2 napisał(a)


Ja też szłam na końcu do cięcia.
Na pewno będzie wszystko ok.
Oszczędzać trzeba będzie się dłużej. Dlatego ja zaplanowałam zabieg na październik
Ale za to Ty w jakich pieknych okolicznościach będziesz dochodzić do zdrowia.



Gosia
z terminem tak wyszło -po decyzji ,że trzeba ciąć czekałam 3 tygodnie na zabieg -u mnie nie dało się odwlec

ale nie jest zle -marzec się kończy ,kwiecień też przeleci ,a od maja może już coś drobnego skubnę może nie taczki ,ale jakieś drobne plewienie -czas pokaże

Magara napisał(a)
Madzia, masz idealny czas na rekonwalescencje i podziwianie wiosny
Codziennie o Tobie myślę :-*



Daga

Dziękuję odpoczywam na maksa

człowiek to taka przekorna dusza -jak pracuje ,to chciałoby się mieć wolne ,a jak mam wolne ,to wolałabym pracować -no nie dogodzi


Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Ja też codziennie myślę o Tobie. Teraz trzymam kciuki za dobre wyniki badań. Dobrze, że masz siły na ogrodowy obchód. Jest czym nacieszyć oczy.


Haniu
Dziękuję
codziennie ,po kilka razy idę na obchód po ogrodzie -staram się patrzeć na to co wschodzi ,ale nie powiem ,że widok np wystającego mlecza wśród różnych bylin napawa mnie radością
tak stoję sobie tylko i mówię ( oczywiście w myślach )-wrócę tu -nie ciesz się zbyt długo mleczyku haha


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:29, 29 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Urszulla napisał(a)
Madzia, wykopuję Red Barona. W zamian....irysy, bo tam jest bardzo mokro.


Ula każdy musi dojrzeć do pewnych decyzji
Irysy -to dobry pomysł ,ale też je trzeba co kilka lat odmładzać

MonikA napisał(a)
Oj co ja tu czytam, nie bardzo jestem w temacie, ale zorientowałam się że coś nie tak u Ciebie, dlatego dużo zdrówka życzę i szybkiej rekonwalescencji.

Buziaki


Monika fajnie ,że wróciłaś
Dziękuję za życzenia -jakoś to musi być

Kontonaogrod napisał(a)
Cudne foty. Zdrowiej!!!


Dzięki a na fotkach zawsze lepiej

TAR napisał(a)
Madziu, fotografuj jak najwiecej i pokazuj. A wyniki musza byc dobre, nie ma innej opcji

U nas wczoraj bylo tak cudownie cieplo, słonce i 16,5 stopnia a dzis od rana leje , polnocny wiatr i srednio przyjemnie. Licze po cichutku na ładna sobote, chcialabym choc cos podzialac ogrodkowo.


Ania
u nas niby ciepło ,ale wiatr taki przenikliwy ,lodowaty ,że wcale nie jest przyjemnie
narazie to niewiele do fotografowania -wszystko takie z pozycji żaby ,z nosem przy ziemi -ale pewnie nie wytrzymam i pójdę na spacerek i coś tam pofocę
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 05:36, 29 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Obchód po ogrodzie zrobiony?


Haniu codziennie obowiązkowo jak rehabilitacja ,to rehabilitacja
wyjdę dziś z aparatem może


basia3012 napisał(a)


Madzia, obejrzałam Twoje ostatnie fotki. Ogród kwitnie mimo iż dopiero początek wiosny. Wszędzie przycięte, wysprzątane, tarasik obsadzony kwiatuchami. No po prostu per-fek-cja!
Ale za ten "pseudotrawnik" to ja bym się na miejscu tego pięknego trawnika pogniewała.

Dobrze Madziu, że już po. 4 godzinna operacja, no to nie mało. Znaczy przyłożyli się, postarali, zrobili dokładnie. Znaczy, będzie dobrze.
Pozdrawiam świątecznie.


Basiu
Dziękuję za tyle miłych komplementów uwierz -niektóre miejsca poczarowane obiektywem
no ale własne fotki też człowiek wybiera takie ,na których lepiej się wyszło

Ja też Ci życzę Spokojnych Rodzinnych Świąt


____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Alija 06:29, 29 mar 2024


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Magleska napisał(a)


jak rehabilitacja ,to rehabilitacja
wyjdę dziś z aparatem może





Madziu, w ramach rehabilitacji, spacerek po ogrodzie z aparatem wskazany, a Twoich zdjęć nigdy nie jest za wiele,
Pozdrawiam świątecznie.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies