Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wilczy ogród

Pokaż wątki Pokaż posty

Wilczy ogród

ajka 09:05, 23 mar 2024


Dołączył: 24 kwi 2015
Posty: 3987
Madziu nie byłam na bieżąco, widzę, że już po. Ślę dobre myśli i buziaki. Wracaj szybko ❤️
____________________
Ania Ogród ponad miarę, czyli trudne początki
Makao 10:40, 23 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3998
❤️
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Magleska 14:28, 23 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Przepraszam ,że zbiorowo odpowiadam
DZIĘKUJĘ za wsparcie ,kciuki i wszystkie dobre słowa
Jestem już w domu ,liżę rany ,czekam na wyniki z his-pat -bo od tego zależy dalsze postępowanie

Uśmiałam się z tego koszenia -niestety nie dam rady w najbliższym czasie -trudno -może chociaż za jakiś czas spryskam na chwasty mój pseudotrawnik

wysiewy też mam na razie poczynione -więc mogę spokojnie poświęcić się teraz odpoczywaniu
Buziaki i lecę czytać co się na forum podziało przez te kilka dni

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
LIDKA 14:42, 23 mar 2024


Dołączył: 14 sty 2021
Posty: 7039
Madzia buziaki. odpoczywaj i nie rwij się do roboty. to polecenie !!!!
____________________
Lidka , lubuskie gdzieś pod Zieloną Górą Glina i zielsko na Diamentowej
Judith 16:34, 23 mar 2024


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 9909
Humor Ci dopisuje . Dobrze to widzieć .
Popatrz na szklankę do połowy pełną - masz czas na nadrobienie najlepszych seriali! (o książkach nie piszę, bo ma nie zawsze znajduje się czas ).
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Magleska 07:39, 25 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
LIDKA napisał(a)
Madzia buziaki. odpoczywaj i nie rwij się do roboty. to polecenie !!!!

Lidka
nie dam rady nic robić ....więc nawet bez zaleceń i poleceń leniuchuję na maksa ...

wychodzę tylko na obchód zobaczyć co przybyło -zaczęły kwitnąć miodunki,brunery ,magnolie -ale ogólnie u nas pogoda do kitu ,więc bardziej przez okna oglądam






Fajną pergolę zakupiłaś
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Magleska 07:46, 25 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18414
Judith napisał(a)
Humor Ci dopisuje . Dobrze to widzieć .
Popatrz na szklankę do połowy pełną - masz czas na nadrobienie najlepszych seriali! (o książkach nie piszę, bo ma nie zawsze znajduje się czas ).


Judith z tym humorem ....to tak nie do końca ....ale odganiam ,jak mogę wszystkie złe myśli ....

nadrabiam sobie wszystkie wątki z pokazowymi ogrodami na świecie ,seriale też jakieś tam oglądam -i tak nie daję rady nic robić ,więc nawet chwastów nie szukam

Ps -fajne zdjęcia powstawiałaś -takie było-jest są najlepsze -poza tym też szersze kadry bardzo lubię ....a i nie zazdroszczę dzików przed płotem

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Margo2 22:07, 25 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 777
Magleska napisał(a)
Dziękuję Wam bardzo ❤️❤️❤️
Zabieg trwał ponad 4 godziny , ale aby nie zapeszyć…… nic więcej nie napiszę ….jak narazie jest w porządku….

jedynie czekanie cały dzień do 15:30 było trudne…..

Jeszcze jestem przymulona lekami i nic mi do głowy nie przychodzi - opiekę mam super , jedzenie smaczne

Buziaki dla Was dziewczyny ❤️❤️❤️


Ja też szłam na końcu do cięcia.
Na pewno będzie wszystko ok.
Oszczędzać trzeba będzie się dłużej. Dlatego ja zaplanowałam zabieg na październik
Ale za to Ty w jakich pieknych okolicznościach będziesz dochodzić do zdrowia.

____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
Magara 23:41, 25 mar 2024


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6594
Madzia, masz idealny czas na rekonwalescencje i podziwianie wiosny
Codziennie o Tobie myślę :-*
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Gruszka_na_w... 19:51, 26 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 21989
Ja też codziennie myślę o Tobie. Teraz trzymam kciuki za dobre wyniki badań. Dobrze, że masz siły na ogrodowy obchód. Jest czym nacieszyć oczy.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies